moje lose osobine :D

Sellena:
Najlosija mi je osobina sto UZIVAM u igri zavodjenja.
Onog momenta kada postignem cilj, a to je da je doticni lik spreman i zvezdu sa neba skinuti, mene popusta i idem dalje.
Jos vise je to losa osobina zato sto to radim svesno i namerno. Neki fetis, sta li?
Ne, nisam nezrela, jednostavno to je jedna od par stvari koje mi zaista podignu adrenalin.


I onda te taj kad dodje sa zvezdama ubaci u gepek pa te odvede u sumu pa ti pokaze njegov fetis.............samo se ti zezaj dok ne naletis na neku budalu............poz
 
svuda kasnim i to redovno
sve znam njabolje...niko od mene ne moze da dodje do rechi
vredjam neistomisljenike
mlatim sve koji ne slusaju moja uputstva
egoista sam
narcis takodje...provodim u kupatilu po 2 sata dnevno
sve me mrzi
ne cinim usluge

i tako
a vrlina imam vishe

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Corto Malteze:
svuda kasnim i to redovno
sve znam njabolje...niko od mene ne moze da dodje do rechi
vredjam neistomisljenike
mlatim sve koji ne slusaju moja uputstva
egoista sam
narcis takodje...provodim u kupatilu po 2 sata dnevno
sve me mrzi
ne cinim usluge

i tako
a vrlina imam vishe

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ti si samo iskren a to mnogo vise cenim i to pokopava sve ovo sto si naveo :D
 
Uuuuuuuuuuuuuu......Ima ih........

.Zavidna(do bola)
.Ljubomorna(i prema najboljim drugovima i zbog toga mrzim sebe)
-Ponavljam svoje greske
.Sujetna(
.jako nisko samopouzdanje

.Naivna(cetiri tipa zaustavila kola da pitaju ''gde je izlaz iz grada'' a odmah iza njih,i rekli mi'' e pridji blize ne cujemo te''.Ja krenula i drugarica me povukla nazad,...kad mi mama jednom rekla ''brat ti sinoc bacio peglu....'' ja njoj ''A gde je nasao peglu napolju''...

.Zelim svima da se dopadnem

.Ne znam da kazem ne(ne mogu da odbijem nekog pogotovo tipa cak iako mi se ne dopadne jer mislim da to nije lepo,ne osecam se dobro,uvek mislim''evo tip se trudi,a ja sad kao necu''..Mnogo puta sam pristala da uradim neke stvari koje uopste nisam htela zbog ovog.A opet,kako da im kazes ne?To bi bilo nekulturno.. oni su to provalili i iskoristili da rade....skoro bilo sta... :cry:


Vrline...sve suprotno od svega ovog...cisto da mi ne bude dosadno sama sa sobom....
 
Моје мане:
1.наљутим се брзо, ал се брзо и одљутим
2.тврдоглава
3.потпуно оперисана од цртања, не знам четкицом да махнем
 

Back
Top