Vicevi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
...ayde...

...evo ti yedan dobar...
Katanac.jpg
 
"Draga, moram ti reći strašnu istinu: firma je bankrotirala, otac me izbacio iz
nasledstva i uzeo mi auto. Hoćeš li me i dalje voleti?"

- "Naravno, ali ćeš mi jako nedostajati."
 
Mladić stoji u redu u supermarketu kad spazi zanosnu plavušu iza njega kako mu maše i smeje se. Iznenadio se da mu maše takva lepotica, i iako mu se odnekud činila poznatom, nije imao pojma odakle, pa je upita:
- "Oprostite, mi se znamo?"
Ona mu odgovori:
- "Možda se varam, ali mislim da ste vi otac jednog mog deteta!"
Film mu se odvrti unatrag na zgodu kad je jedan jedini put bio neveran. Rekao je:
- "Bože, jeste vi striptizeta s moje momačke večeri, koju sam pred svim kompićima ševio na bilijarskom stolu, dok me je vaša frendica mlatila po guzi mokrim celerom i gurala mi krastavac u šupak?"
- "Ne", odgovori ona: "Ja vašem sinu predajem engleski." 8-) :lol:
 
Sedi zeka naslonjen na drvo i vari nailazi lisica i pita ga sta to radis on kaze cooliram mogu ja stobom moze smota joj dzoks i sede oni tako i vare dolazi hrcak i pita sta radite oni kazu cooliram mogu ja sa vama kaze mu zeka ajde pali ti si jos mali hrcak ali molim vas kako se to coolira tek ce oni jer vidis onu reku e uzmes vazduh preplivas do druge strane obale i dalje ne ispustas vazduh dok se ne vratis ovde uzme hrcak vazduh i prepliva do ruge strane i izroni i oce da pukne i ispusti vazduh u tom trnutku se probudi nilski konj i pita hrcka sta to radis on mu kaze cooliram pa kako i ovaj mu objasni nilski konj uzme vazduh i odroni do zeke i lije i izvire iz vode tek ovo dvoje hrzak ispusti vazdu ispusti vazduh
 
Otvara se olimpijada u sarajevu i mujo i haso za govornicom Muja drzi govor i cita mase brdo oko njih pocinje Mujo o , oni svi to cepaju odecu on opet o oni svi ve bacaju stvari on opet o tek Haso daj bolan Mujo zajebi te olimpijske krugove predji na tekst:D:D
 
Upecali Mujo i Haso zlatnu ribicu i kaze im ona ispu nicu vam jednu zelju pomislite u sebi i slomite po jaje i zelja ce vam se ispuniti.
Pomisli Mujo i razbije jae .
I sedi u kuci sa bazenom dobra kolica ispred , i vidi Hasu jure ga sto pedera i pita ga sta si bre pomislio ma ja mislio mislio i pomisli ma ****** me 100 ku.. i ispade mi jaje i slomi se:D
 
Profesor matematike salje faks zeni. Pise:
- "Draga zeno: sigurno shvatas da su ti 54 godine, ja imam odredene potrebe koje ti jednostavno vise ne mozes kvalitetno i u potpunosti zadovoljiti. Sa svake druge strane gledano nas brak je skladan, zadovoljan sam sa tobom kao zenom i zaista se iskreno nadam da te ovaj faks nece previse povrijediti ili uzrujati. Nakon posla idem do motela sa svojom 18 godisnjom asistenticom, ali biti cu kuci prije ponoci - tvoj muz."
Kada je stigao do motela na recepciji ga je cekao pristigao faks od zene:
- "Dragi muzu i ti imas 54 godine, a u trenutku kada budes citao ove redove ja cu biti u drugom motelu sa 18 godisnjim konobarem iz obliznjeg bara, a buduci da si genijalan matematicar sigurno ti nece biti tesko za shvatiti da 18 u 54 ide puno vise puta nego 54 u 18, nemoj me cekati - tvoja zena." :lol: 8-)
 
Uzeli se Mujo i Fata.

Skinuo se Mujo prve bracne noci i kaze:

"Vidi Fato, sta imam."

Gleda Fata i kaze pomalo razocarano:

" Mali ti je, Mujo!"

Kaze Mujo:

" Mali , ali je tehnicar."

"Ma da je i diplomirani inzenjer,

mali ti je bolan", kaze Fata
 
Otisli Sloba i Mira u afriku i tamo dobili na poklon crnca i majmun i sad nece da lete istim avijonom a na aerodromu ih ceka marko kad slucajno sleti prvo av. sa crncem i majmuno.
Tek ce Marko jeb... te cale ala si pocrneo da keva nije sa tobom ne bih te prepozno u zivotu.
 
esperanca137:
Uzeli se Mujo i Fata.

Skinuo se Mujo prve bracne noci i kaze:

"Vidi Fato, sta imam."

Gleda Fata i kaze pomalo razocarano:

" Mali ti je, Mujo!"

Kaze Mujo:

" Mali , ali je tehnicar."

"Ma da je i diplomirani inzenjer,

mali ti je bolan", kaze Fata
do ja...
 
Nekada davno, u nekoj dalekoj zemlji, lepa, nezavisna, samopouzdana princeza,
naletela je na zabu dok je sedela na obali nezagadjene bare, i zelenoj poljani blizu svog zamka razmatrajuci ekoloska pitanja.
Zaba je uskocila u princezino krilo i rekla:

"Elegantna damo, ja sam jednom bio naocit princ, sve dok me zla vestica nije zacarala.
Medjutim, jedan tvoj poljubac ce me ponovo pretvoriti u lepog i mladog princa, sto ja i jesam.
I tada, moja draga, mi cemo se vencati, osnovati porodicu u tvom zamku, sa mojom majkom,
gde ces ti kuvati, radjati decu, prati moju odecu i pritom osecati vecnu zahvalnost i srecu za to."
I te noci, dok je princeza raskosno vecerala przene zablje batake zacinjene belim vinom u krem sosu od belog luka, tiho se nasmejala i pomislila:
"Pa ne bih bas rekla"
 
ni ja isto e ma strashno bash sam neshto ne znam ni ja kao hm skrhana vecheras premorena etc te ne mogu da se muchim trazim nabadam zareze i tachke jer eto tako treba za to o koncentrisanost izuzetna
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top