LOVAC ili PLEN

DjuraMornar

Iskusan
Poruka
5.284
Uvek su me vise privlacili hladnokrvni muskarci. "Grubijani sa osmehom ' ....oni koji nikada ne love , ne trce za ribama , samo posmatraju. Takvi pored sebe uglavnom ili skoro uvek imaju zanimljive/lepe/ interesantne devojke , koje su "ulovile " njih.
Takve muskarce i ja volim....Oni su plen...oni su intrigantni...
Sta mislite..?
 
Njih nema puno....retkost su...do sada sam imala priliku sresti samo jednog koji je zaista takav....Nikada se ne okrece za ribama , ne "blene " pa cak i ako je ona avion , skroz je hladnokrvan ...ne govori mnogo ali kad nesto odvali to je da padnes sa stolice od smeha....ma fenomenalan je.....
 
DjuraMornar:
Uvek su me vise privlacili hladnokrvni muskarci. "Grubijani sa osmehom ' ....oni koji nikada ne love , ne trce za ribama , samo posmatraju. Takvi pored sebe uglavnom ili skoro uvek imaju zanimljive/lepe/ interesantne devojke , koje su "ulovile " njih.
Takve muskarce i ja volim....Oni su plen...oni su intrigantni...
Sta mislite..?

da znas
i ja bi jednog
javi gde se krecu da dodjem...............ako me primas............;)
 
a026.gif
 
ma naivna si k'o francuska sobarica........ ko takve ne voli? dobro mozhda aleksej.... ok.... sigurna sam da cje on imati neshto protiv..... ali to je samo on........ a svi ti 'ladni.... shto ja kazhem sa rachunicom..... ih! :roll: :-D
 
Ali fora je u tome sto sam ja samo jednog takvog srela ....ne zezam se...ima ih na sve strane ,ali su laznjaci bre...Samo je jedan bio pravi ;)
Zvuci kao da aludiram na neke folirante koji kuliraju ali nisam na to mislila....
 

Back
Top