Pobedimo belu kugu, spasimo Srbiju
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 41

Tema: Pobedimo belu kugu, spasimo Srbiju

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Pobedimo belu kugu, spasimo Srbiju

Na srpskom kraljevskom forumu: www.srpskakruna.info/ postavljena je tema Poznanstva, Porodica, Podizanje Nataliteta. To je strateska tema po vaznosti, jer Srbija mora da prekine sa cedomorstvom!
    Mladi ljudi, niti se zene, niti udaju, iz nekih pomodarskih razloga, sto je pogubno za njih i buducnost njihove otadzbine Srbije?
    Zato, pozivamo Srpkinje i Srbe, i sve ljude dobre volje, da uzmu ucesce u ovij kapitalnoj temi, na srpskom kraljevskom forumu: www.srpskakruna.info/

Budite besmrtni, spasite Srbiju!

Aktivan član skarfejs (avatar)
    Učlanjen
    19.06.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Pobedimo belu kugu, spasimo Srbiju

Koliko ti imas dece?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Sva srpska deca, su deca moga srca.

Učlanjen
    19.06.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio OSLOBODIOCI
    Znaci, nijedno

Domaćin migud (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Lepo. A hoces im dati srce da ih nahranis, skolujes?
    "Strah životu kalja obraz često;
    slabostima smo zemlji privezani,
    ništava je, nego tvrda veza."

Aktivan član torrente_bg (avatar)
    Učlanjen
    03.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Posalji nam zenu OSLOBODIOCE da pocnemo sa reprodukcijom

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Na srpskom kraljevskom forumu: www.srpskakruna.info/ postavljena je tema Poznanstva, Porodica, Podizanje Nataliteta. To je strateska tema po vaznosti, jer Srbija mora da prekine sa cedomorstvom!
    Mladi ljudi, niti se zene, niti udaju, iz nekih pomodarskih razloga, sto je pogubno za njih i buducnost njihove otadzbine Srbije?
    Zato, pozivamo Srpkinje i Srbe, i sve ljude dobre volje, da uzmu ucesce u ovij kapitalnoj temi, na srpskom kraljevskom forumu: www.srpskakruna.info/

Budite besmrtni, spasite Srbiju!
    E, a šta je sa onim: MIR BOŽIJI - MI DOLAZIMO?
    Jeste promenili parolu?

Primećen član Gucanin (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio migud
    Lepo. A hoces im dati srce da ih nahranis, skolujes?
    To nema veze. Moja baba je posle WW2 rodila petoro. Ajde neko da mi kaže da se dobro živelo. Činjenica je da je natalitet u siromašnim i nerazvijenim zemljama veoma visok. Da li to znači da je naša država jako bogata?

Primećen član
    Učlanjen
    31.05.2006.
    Reputaciona moć
    49

Citat Original postavio DellBoy-011
    E, a šta je sa onim: MIR BOŽIJI - MI DOLAZIMO?
    Jeste promenili parolu?
    Ma ne, nisu. Samo su uviđavni i neće da se nameću kad je već stiglo do kreveta...

p.s. dragi Oslobodioče ja sam se pre neki dan registrovala na Vašem mnogo poštovanom i vrlo posećenom forumu

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Dobrodosla Neispavana.
    Srpski Kraljevski forum je dostupan Tebi. Samo, ne nosi one vise prazne tiganje))
    Ako lupas po glavi, onda neka tiganj bude pun bar srpskih susenih vesalica))
    Srpski Kraljevici vole srpske specijalitete. Tako bar kazu na srpskom kraljevskom forumu:www.srpskakruna.info/

Poznat ~Petar~ (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

jel mogu ja da dodjem na vash forum,a da ne budem za kraljevinu?
    p.s. nemam ni decu...

Neproveren član maja79 (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

imam dvoje i volim ih najvise na svetu.ali nemamo posao ni suprug ni ja.da mi super zivimo jer trosimo od njegovog tate francusku penziju.i radimo na crno ponesto.i od cega cu ja da zivim kad ne bude penzije pa nece ti ljudi vecno da zive.i da li cu ja imati penziju?e to problem.zato se ljudi tesko odlucuju na brak.brak kosta!

Poznat ~Petar~ (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

ma ne majo,nije to bitno sto nema uslova...suvishe si pragmaticna
    nashoj naciji je potrebno razmnozavanje,mladunci...nije bitno cime ces da ih hranish..hranice ih ljubav prema otadzini....
    @gucanin
    a sta mislish,zashto su te nerazvijene zemlje sa ogromnim natalitetom i dalje tako nerazvijene?zacharani krug....
    glupe su ove prazne priche o radjanju dece...dok se ne napravi neki ekonomski boljitak pa tek onda strategija vs bele kuge..pa ne mislite valjda da ljudi ne prave decu zato sto ih ne vole?!

Iskusan Alekasandar2 (avatar)
    Učlanjen
    25.01.2006.
    BS "Galactica", on the way to Earth....I hope
    Reputaciona moć
    99

Treba prvo uciniti da svaki bracni par ima po dvoje dece, to bi zaustavilo pad natalitete, a posle da pricamo o trecem detetu.
    To bi se moralo uraditi na sledeci nacin:

1. Ukidanje socijalne zastite za prvo dete. To znaci placanje svih pregleda i lekova izuzev kada se radi o hitnom slucaju. Placanje bi se vrsilo sve dok bracni par ne dobije drugo dete. Tada bi za oboje dece bilo placanje kao i sada, znaci sa socijalnom zastitom.
    Kako novac koji bi se sakupio od placanja zdravstvenog za prvo dete, sakupio bi se u fond koji bi se davao za trece dete.

2. Ukidanje sadasnjeg zakoskog abortusa. Abortus bi se mogao izvrsiti iskljucivo ako je u pitanju zdravlje majke, ako je doslo do teskog deformiteta deteta ili ako je dete plod silovanje, sto ide uz iskljucivu sudsku presudu. Iako je abortus nesumnjivo sa jedne strane pravo zene, on je sa druge strane ubistvo, jer iako zena ima pasolutno pravo da odlucuje o svom telu, tako i dete samim zacecem postaje ljudsko bice, i o njemu i njegovo ime do rodjenja odlucuje drzava.

3. Porez na samce i samice, i bracne parove bez dece placao bi se 10% od ukupne godisnje zarade, ne manje od prosecne plate na nivou Republike, podjednako i za samce i samice, tako i za bracne parove bez dece, izuzetak bi bio kada bracni drugovi iz zdravstvenih razloga nemogu imati decu. tad bi se program lecenj steriliteta finansirao iz ranije navedenih izvora

4. Uvodjenje plate za majke koje nakon rodjenja 3. deteta dobijaju prosecnu platu na nivou republike, iz ranije napomenutih izvora ali i oporezivanja bogatasa. na primer kada kupis auto u vrednosti vecoj od najskupljeg Zastavinog automobila, placas i porez od 10% od ukupne vrednosti automobila, ne manje od protivvrednosti 1,000 Evra.

Učlanjen
    19.06.2006.
    Reputaciona moć
    0

Aleksandar 2

A koliko ti imas dece?

Učlanjen
    25.01.2006.
    Reputaciona moć
    99

Ja sam jedan od onih koji bi placali 10% od godisnje zarade. tako bi neki koji imaju decu imali para, jer bi dobijali od mene.
    Ja sam spreman da platim, a vi?

Učlanjen
    19.06.2006.
    Reputaciona moć
    0

1. Ukidanje socijalne zastite za prvo dete. To znaci placanje svih pregleda i lekova izuzev kada se radi o hitnom slucaju. Placanje bi se vrsilo sve dok bracni par ne dobije drugo dete. Tada bi za oboje dece bilo placanje kao i sada, znaci sa socijalnom zastitom.
    Kakav idiotizam, ne mogu da verujem svojim ocima

Prvo dete moze i da umre, ako roditelji nemaju pare, za lekove, samo zato sto nisu serijski odma utrpali drugo??

Ti si lud, sto posto !!

dalje me sramota da citam, pa je se stidim da citam ovakve gluposti , a tebe nije sramota daih pises.

Kakav si ti obraz

Elita
    Učlanjen
    16.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Alexandre znas li ti koga bi takvim zakonima najvise obradovao u Srbiji

Učlanjen
    19.06.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Alekasandar2
    Ja sam jedan od onih koji bi placali 10% od godisnje zarade. tako bi neki koji imaju decu imali para, jer bi dobijali od mene.
    Gurni tih tvojih 10 % u B*lju, kad mozes ovakve gluposti da pises

Domaćin Plava Bilja (avatar)
    Učlanjen
    04.03.2006.
    Reputaciona moć
    79

Citat Original postavio ~Petar~
    ma ne majo,nije to bitno sto nema uslova...suvishe si pragmaticna
    nashoj naciji je potrebno razmnozavanje,mladunci...nije bitno cime ces da ih hranish..hranice ih ljubav prema otadzini....
    @gucanin
    a sta mislish,zashto su te nerazvijene zemlje sa ogromnim natalitetom i dalje tako nerazvijene?zacharani krug....
    glupe su ove prazne priche o radjanju dece...dok se ne napravi neki ekonomski boljitak pa tek onda strategija vs bele kuge..pa ne mislite valjda da ljudi ne prave decu zato sto ih ne vole?!
    Bravo Petre (oprosti Boze, da li se meni bilizi kraj), pravo u metu.
    Radjajte decu i snalazite se kako znate i umete, drzava tu nema sta da se petlja, pa nisu to njena deca nego vasa (nasa)
    Gledam pre neki dan, zena ima sestoro (ili sedmoro) dece, a NEMA posao :shock:
    Strasno!

Učlanjen
    04.03.2006.
    Reputaciona moć
    79

Mislim da bi trebalo uvesti porez na nezenje (neudate) posle 3O-ete, pa taj novac davati onima koji imaju decu. Sale, dokle mislis tako
    Doduse, Sale nema jos 3O godina

Učlanjen
    25.01.2006.
    Reputaciona moć
    99

Citat Original postavio Andreavk
    Alexandre znas li ti koga bi takvim zakonima najvise obradovao u Srbiji
    ja sam pisao do treceg deteta, nisam cak ni cetvrto spomenuo.

mada moze dodatak:

5. Za cetvrto dete vaze pogodnosti kao i za trece, sa timn da za peto i vise dece opet se placa sve od strane roditelja, izuzev kada Srpska Pravoslavna Crkva da predlog da se porodicama sa vise dece nastavi socijalna pomoc

Učlanjen
    25.01.2006.
    Reputaciona moć
    99

Citat Original postavio Plava Bilja
    Mislim da bi trebalo uvesti porez na nezenje (neudate) posle 3O-ete, pa taj novac davati onima koji imaju decu. Sale, dokle mislis tako
    Doduse, Sale nema jos 3O godina
    E. moja sekice, da se ja pitam, ne bi placao nista, ali dace Bog jednog dana

Učlanjen
    25.01.2006.
    Reputaciona moć
    99

Citat Original postavio skarfejs
    Kakav idiotizam, ne mogu da verujem svojim ocima

Prvo dete moze i da umre, ako roditelji nemaju pare, za lekove, samo zato sto nisu serijski odma utrpali drugo??

Ti si lud, sto posto !!

dalje me sramota da citam, pa je se stidim da citam ovakve gluposti , a tebe nije sramota daih pises.

Kakav si ti obraz
    Kako novac koji bi se sakupio od placanja zdravstvenog za prvo dete, sakupio bi se u fond koji bi se davao za trece dete.

P.S.

A sta mislis sada koliko drzava pomaze? Skoro nista.

Učlanjen
    04.03.2006.
    Reputaciona moć
    79

Treba prvo uciniti da svaki bracni par ima po dvoje dece, to bi zaustavilo pad natalitete, a posle da pricamo o trecem detetu.
    To bi se moralo uraditi na sledeci nacin:

2. Ukidanje sadasnjeg zakoskog abortusa. Abortus bi se mogao izvrsiti iskljucivo ako je u pitanju zdravlje majke, ako je doslo do teskog deformiteta deteta ili ako je dete plod silovanje, sto ide uz iskljucivu sudsku presudu. Iako je abortus nesumnjivo sa jedne strane pravo zene, on je sa druge strane ubistvo, jer iako zena ima pasolutno pravo da odlucuje o svom telu, tako i dete samim zacecem postaje ljudsko bice, i o njemu i njegovo ime do rodjenja odlucuje drzava.

3. Porez na samce i samice, i bracne parove bez dece placao bi se 10% od ukupne godisnje zarade, ne manje od prosecne plate na nivou Republike, podjednako i za samce i samice, tako i za bracne parove bez dece, izuzetak bi bio kada bracni drugovi iz zdravstvenih razloga nemogu imati decu. tad bi se program lecenj steriliteta finansirao iz ranije navedenih izvora

4. Uvodjenje plate za majke koje nakon rodjenja 3. deteta dobijaju prosecnu platu na nivou republike, iz ranije napomenutih izvora ali i oporezivanja bogatasa. na primer kada kupis auto u vrednosti vecoj od najskupljeg Zastavinog automobila, placas i porez od 10% od ukupne vrednosti automobila, ne manje od protivvrednosti 1,000 Evra.
    -------------------
    Sale
    Za ovu prvu tacku smeta da se izvinis ili ces imati posla sa mnom
    Druga mi se takodje ne svidja, niko nema pravo da ukine abortus, odnosno da na silu planira nekome porodicu. Uostalom, sta bi onda zene radile? Ise na "divljaka" i umirale?
    Treba raditi na edukaciji nasih zena i zastiti od trudnoce, to prvenstveno.

3. i 4. tacka su OK.
    Nema ljjutis?

Slične teme

1. lek za belu kugu
    Autor weserbia u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 24.12.2006., 18:17
  2. Spasimo Srbiju da ne potone
    Autor Рабин u forumu Politika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 21.11.2006., 15:31
  3. Vlast stimulise belu kugu