TOP 11 ! ! !

Oppressor

Obećava
Poruka
85
Voleo bih da cujem vasu prvu postavu celog svetskog prvenstva, ukljucujuci svih 32 reprezentacije. Cak i nasih, mada nisu dorasli ni.........
Ovo su moji favoriti i igraci koji su po meni najvise pokazali do sada :

Golman : Lee Wong Jae (Rep. Korea)
Odbrana : Phillip Lahm(Germany), John Terry(England), Pablo Ibanez(Spain), Cafu (Brazil)
Sredina : Riquelme (Argentina), Xavi Fernandez(Spain), Figo(Portugal), Arjen Roben(Holland)
Napad : Klose(Germany), Torres(Spain)

Ima jos igraca koji su zasluzili da budu ovde, ima ih dosta iz afrike i srednje amerike ali ovi su ipak malo ispred njih.
Pozzz svima
 
Cekajte malo, pa odigrane su samo po dve-tri utakmice. Koliko razumem, tema je data TOP 11 (za celo svetsko prvenstvo). Ne trazite igrace za koje biste vi HTELI da budu najbolji. Traze se valjda oni koji SU na SP najbolji.
 
Arnold_Layne:
Golman: Shaka Hislop

Shaka je i mene odusevio, znao sam odranije da je dobar ali sam mislio da je vec mator i da ne moze da odigra na visokom nivou, ali sam se presao.I da, mislio sam da se napise, ko je po vama najvise pokazao do sada, batali argentinu, dobri su ali daleko od toga da su svi odigrali sjajno.
Pozzz
 
Oppressor:
Voleo bih da cujem vasu prvu postavu celog svetskog prvenstva, ukljucujuci svih 32 reprezentacije. Cak i nasih, mada nisu dorasli ni.........
Ovo su moji favoriti i igraci koji su po meni najvise pokazali do sada :

Golman : Lee Wong Jae (Rep. Korea)
Odbrana : Phillip Lahm(Germany), John Terry(England), Pablo Ibanez(Spain), Cafu (Brazil)
Sredina : Riquelme (Argentina), Xavi Fernandez(Spain), Figo(Portugal), Arjen Roben(Holland)
Napad : Klose(Germany), Torres(Spain)

Ima jos igraca koji su zasluzili da budu ovde, ima ih dosta iz afrike i srednje amerike ali ovi su ipak malo ispred njih.
Pozzz svima

Reci cu ti ali na kraju, za sada me je onako posebno prijatno iznenadio FILIP LAM i za sada me je prilicno razocarao RONALDINJO!
 
Guliverr:
Reci cu ti ali na kraju, za sada me je onako posebno prijatno iznenadio FILIP LAM i za sada me je prilicno razocarao RONALDINJO!

I mene je Philip prilicno odusevio svojom standardnom dobrom igrom, ali videcemo kakav ce biti kasnije. Bas zato sam ga i stavio u svoju prvu postavu. A sto se tice Ronaldinja, mislim da mu je namerno trener dao takvu ulogu da ne davi loptu previse, bice on dobar kasnije

Pozzz
 
S obzirom da se prvak sveta vec zna a da se ostatak igra za srebrnu medalju evo TOP 12

1. v.v.ilic
2.ZzZzZz
3.Shalle
4.batka_mija
5. banegad
6.Alex.L
7.Bunga
8.Pless
9.FLUID
10.Techa
11.Grizzly
12.68Charger404

Nemoj neko da komentarise da se nije trazio TOP 12 nego TOP 11
TOP 11 je zastareo sistem. TOP 12 je najnoviji model!!!
 
Morao sam da ubacim jednog naseg,a jedini koji se nije obrukao na ovom SP-u(bas zato sto nije igrao) je upravo Vidic.A svi oni (prvenstveno grobari) kojima smeta Zvezda i njeni bivsi i sadasnji igraci,neka lepo zamisle svog bivseg igraca Zonsu iz Poljske(mada ni on ,cini mi se,nije igrao na SP-u) umesto Vidica.
 
A Ronaldinjo nije pokazao 1/5 svog umeća, već on nije pokazao ništa.
Zato su mu srušili statuu(u Brazilu, visoku 7 metara), koju su podigli kad je proglašen za najboljeg igrača sveta(prvi put)
 

Back
Top