Neko vas ispali... to boli...

decko88

Primećen član
Poruka
501
Evo posto mi se dva puta to desilo u poslednje vreme otvaram temu.

Prvo me je bivsa devojka pozvala na koncert nevernih beba pa mi rekla da ne moze da ide :-x a upravo mi je drugarica poslala poruku kako ne moze da ide sa mnom na zurku iako smo se danas sve lepo dogovorili. :-x :-x :-x
Meni ce biti uzasno bedno veceras kad se sam pojavim na zurci a trazio sam sestri dve karte.
Kako se ponasate kada vas neko ispali? Mene to izvodi iz takta ali opet oprostim toj osobi jer bes mora da prodje. Ja se licno uvek trudim da odrzim obecanje i skoro mi se nikad ne desi da nekog ispalim (sta god se dogovorili) a ako se ipak desi, to je neki DOBAR razlog bio.
 
Jaooo i meni se 2 puta u poslednje vreme desilo da me zasvrbi desni guz pa o tome ne otvaram temu! :roll:

1) Nisi ti Bogom dan da se svi ljudi povinuju tvojoj volji.
2)To sto neko promeni plan ne mora uopste da znaci da te je ispalio..
3)Nemoj da ides na zurku ako ti se ne ide..
4)Nisam imao priliku da budem ispaljen... tj. postujem tudje pravo da promeni svoju odluku ili budem na vreme obavesten ako je u pitanju neki drugi razlog
5)jao sto si ti zlatan ljubi te majka! :p
 
Shinoda:
Jaooo i meni se 2 puta u poslednje vreme desilo da me zasvrbi desni guz pa o tome ne otvaram temu! :roll:

1) Nisi ti Bogom dan da se svi ljudi povinuju tvojoj volji.
2)To sto neko promeni plan ne mora uopste da znaci da te je ispalio..
3)Nemoj da ides na zurku ako ti se ne ide..
4)Nisam imao priliku da budem ispaljen... tj. postujem tudje pravo da promeni svoju odluku ili budem na vreme obavesten ako je u pitanju neki drugi razlog
5)jao sto si ti zlatan ljubi te majka! :p

1. Pa nisam Bogom dan ali ako mi je pre 3 sata rekla da moze, kako sad ne moze?
2. Opet ovo pod 1
3. Moram, 18. rodjendan sestre od tetke
4. Pod 1
5. E jesam :lol:
 
Ne znam bas sta bih ti rekla...
Niko ne woli da bude ispaljen...Ima nekad neki preci razlog...Popricaj sa njom...Ko zna zasto sad nece..Mora da postoji razlog...Saslusaj je..Ako je to neki njen bzw razlog ja bih se naljutila...
Mada nisam ja niko da ti gowori da li da se naljutis na nju ili ne,ali ipak te ispalila...
Zaprawo pitao si za misljenje..Owo je moje...
 
shta je svi smo ovde cvecjke nikad nikog ne ispalimo samo nas ispaljuju? ;p
to mora da je zato shto dolazite ovde i slushate nekad moja moralisanja.
da, definitivno je od toga.

evo ja sam juche rekao drugu da cju pitati profu neshto umesto njega pa sam zaboravio.
garant me je psovao ko mali majmun :lol:
 
Ne shvatam zasto je pristala da ide sa tobom ako ima druge obaveze...
Ti bi najbolje trebao da znas da li je to iz nekog razloga namerno uradila...

Ja uvek iskuliram kada me neko ispali, jer mi nije problem da sama odem na zurku, u setnju, bioskop, kafic, ili vec ugovoreno mesto, mada se to u principu desava samo ponekad kad nekom nesto ozbiljno iskrsne.
Ako bi se konstantno desavalo da doticna osoba ne postuje dogovor, onda bih verovatno prestala da je pozivam da ide sa mnom negde uz pretpostavku da ce me ispaliti.
 
decko88:
Evo posto mi se dva puta to desilo u poslednje vreme otvaram temu.

Prvo me je bivsa devojka pozvala na koncert nevernih beba pa mi rekla da ne moze da ide :-x a upravo mi je drugarica poslala poruku kako ne moze da ide sa mnom na zurku iako smo se danas sve lepo dogovorili. :-x :-x :-x
Meni ce biti uzasno bedno veceras kad se sam pojavim na zurci a trazio sam sestri dve karte.
Kako se ponasate kada vas neko ispali? Mene to izvodi iz takta ali opet oprostim toj osobi jer bes mora da prodje. Ja se licno uvek trudim da odrzim obecanje i skoro mi se nikad ne desi da nekog ispalim (sta god se dogovorili) a ako se ipak desi, to je neki DOBAR razlog bio.


mene bash i ne boli...ali kako kaze medicina...BOL JE PRIJATELJ COVEKA...
 
Keeper:
shta je svi smo ovde cvecjke nikad nikog ne ispalimo samo nas ispaljuju? ;p
to mora da je zato shto dolazite ovde i slushate nekad moja moralisanja.
da, definitivno je od toga.

evo ja sam juche rekao drugu da cju pitati profu neshto umesto njega pa sam zaboravio.
garant me je psovao ko mali majmun :lol:
To sam bas hteo da napomenem..sta svi stalno kukate jao ispalio me, jao ispalio me..
Danas sam ispalio 5 osoba, pa sta! :roll: visha sila, nisam hteo..
 
ma ......

normalno je da nekad ispalis nekoga ....

al , ja naravno uvek imam mob ( i to 2 ) , pa lepo zovnem , kazem , necu , nemogu .....

i tako .....

evo , bas sinoc , zvao me drug da mu donesem neki produzni kabal , i neke sitnice , preselio se , pa mu treba .....
i ja kazem , evo idem prema stanu , sa` cu , i navataju me ebeni policajci , i oni izvise .....

ebi ga , mora se ponekad ....

sasvim je normalna pojava :roll:
 

Back
Top