Pomoc!! gde u Grcku odvesti devojku??

herbuts

Zainteresovan član
Poruka
197
Gde otici u Grcku sa devojkom??
znaci neko mirno mesto , sa lepom prirodom, pescanim plazama, sa finim opustanjem, uz mozda rent-a-car za obilazak...

dal tasos, dal parga, krf, ili ...?? a onda i koji deo istih/og?

unapred hvala na odgovorima. oni koji su vec bili slobodno iskustva nek kazu, bilo pozoitivna bilo negativna
 
Bolje na Ios...tamo je raj za parove...:D

Ne sada ozbiljno...ja mislim da ti je lepo na Tasosu...tamo je bila sestra od moje devojke sa deckom i bilo im je ekstra...za mene malo mirno...Kontam da ni Krf nije lose resenje...Ove godine oni idu na Krf...pa eto...valjda znaju sta valja...to su ti mirnija ostrva...A ne znam kontam da ti je bolji Pefkohori ili Hanioti ako oces na prste...Neos Marmaras je meni prebrdovit...
 
Definitivno Santorini.Najam apartmana sa yazzucijem na rubu caldere(vulkanskog žrela)u belim kučicama sa bazenima i pogledom na zaljiv.Večera u Thiri negde na terasi sa pogledom na sunčani zalazak koji je najlepši na svijetu a posle šetnja po malim ulicama i provod u koji diskoteki u centru.Jedino plaže su crne.
SRETNO
 
To znači ,da su plaže crne od lave.Pre puno godina je taj otok explodirao kad se vulkan opalio tako ,da je ostala samo rupa i okolo brda tamo su sada kuče.Dim od explozije je tada odnelo do amerike i tu nije bilo sunca.
Vino i salata sve što raste je stvarno fino.Ali pjesak na plaži ima 1000 stepenji.
 
Mislim ,da bi se ti sviđao i Karpatos.Tamo ima stvarno lepe plaže beli pjesak i stari grad ,dobra klopa i lepi restorani uz more.Rentaš auto i piči možeš i naučiti srfat pored aeroporta je divna baza za srfing i ovdje stalno puše vjetar.Ovde su romantika plaže i stari grad.
 
Ovo je Karpatos...
basen_morze.jpg
 
Kakav Mikonos...bila su moja dva druag u toj varijanti sa devojkama...i nisu se bas lepo proveli...Prvo kada su dosli imali su sta i da vide...kako se ljudi provode bez devojaka, pa su se tu prvo skenjali...a onda sutra dan lepo leze na plazi, devojke im izlaze iz vode i prilaze im dva Italijana i odmah ih hvataju za grudi, opusten start...kada us ovi to videli i skocili skoro se nisu potukli...eto ti opustenog odmora sa devojkom...mozete na Mikonos ali razlicitim putevima...;)
 

Back
Top