Peugeot 206

ti peugeoti, cim nemaju zadnju klupu znaci da su koristeni u sluzbi, nekoj firmi..itd
sto znaci da ko zna ko ih je sve vozio i koliko su presli.. uostalom i sam znas koliko
je popularno vracanje kilometraze unazad kod nas..

mislim da to nisu HDI motori.. nego obicni 1.9 D motori bez turbine, koji su cini mi se
malo starije konstrukcije..

slicno tome, ima na trzistu veliki broj fiat punta koji su vozeni po firmama u italiji..

sto se mene tice, ja ne preporucujem kupovini takvih kola.. osim ako znas ko ga je
doterao iz inostranstva i ko ga prodaje.. pa prema tome znas da je pouzdan auto..
 
I meni su to neki ljudi rekli, da su bila dostavna vozila. Uglavnom su 1.9D motori i poneki 1.4 hdi. Sigurno je to akano po raznoraznim firmama. Sto se tice kilometraze tu ima dve price, jedni kazu da lako vracaju kilometrazu i to je tacno, dok drugi pricaju da su otprilike od 80.000 do 100.000 km, pa da DODAJU kilometrazu da bi dobili razne povlastice prilikom izvoza iz EU. Koji bi po tebi bio najbolji mali auto, odnos cena-kvalitet-mala potrosnja, naravno neki noviji tip 2000-2003 god?
Pozdrav,
Vlada :confused:
 
Ja sam kupio punto 1.9 jtd 2003. godiste, bele boje iz italije. Bio je sluzbeni auto. Na satu je imao 128.000 ali je strava utegnut. Doduse, platio sam ga dosta, ali ne zalim. Sluzi me sasvim dobro, ne trosi ulje, ima ekstra malu potrosnju, oko 5.5l/100km u gradskoj voznji bez mangupiranja. Zimi ide do 6.7l
Teretni kazu da su uglavnom 1.9ds i kazu da su losi motori. Jtd je ok, bar ovaj moj, ali moze se naci jos i 1.2 8v i 1.3multijet.
Za pezoe ne znam stvarno. Moj jako dobar drugar je u sapcu kod Stepanovica uzeo clio 1.5dci van, bele boje, 97.000 na satu 2002. godiste i sasvim je lep auto i zadovoljan je. Mnogo tise i neznije radi od fiata,nesto manje trosi ali ni ne povlaci tako zestoko kao punto jtd.
Ako imas jos nekih pitanja slobodno se javi. Dacu ti i boj coveka ako oces.
 
Ja imam teretnog Punta 1.9d bele boje 2002god dovezen pre nekoliko meseci iz Italije i imao je 88 000km i to je pouzdana info jer sam ga kupio od poznatog coveka ;)
Trosi 5-6l, ali je sa svojih naizgled malih 60KS prava zver.... nisam mogao da verujem da auto sa samo 60KS ide tako dobro i jos je dizel.... pre nekoliko dana sam probao Fiestu (putnicku) 1.3 sa takodje 60KS, ali ona nije ni blizu ovom Puntu bar sto se tice startnosti....
Evo sad sam ga nagurao do 100 000 i ovih dana treba da ide na servis, a inace jedini problem koji sam imao je kada mi nestane vode u prskalicama za brisace i da nece da se zakljuca centralna kad nisu sva vrata zatvorena :lol::lol::lol:
 
UltraZvuk:
Ja sam kupio punto 1.9 jtd 2003. godiste, bele boje iz italije. Bio je sluzbeni auto. Na satu je imao 128.000 ali je strava utegnut. Doduse, platio sam ga dosta, ali ne zalim. Sluzi me sasvim dobro, ne trosi ulje, ima ekstra malu potrosnju, oko 5.5l/100km u gradskoj voznji bez mangupiranja. Zimi ide do 6.7l
Teretni kazu da su uglavnom 1.9ds i kazu da su losi motori. Jtd je ok, bar ovaj moj, ali moze se naci jos i 1.2 8v i 1.3multijet.
Za pezoe ne znam stvarno. Moj jako dobar drugar je u sapcu kod Stepanovica uzeo clio 1.5dci van, bele boje, 97.000 na satu 2002. godiste i sasvim je lep auto i zadovoljan je. Mnogo tise i neznije radi od fiata,nesto manje trosi ali ni ne povlaci tako zestoko kao punto jtd.
Ako imas jos nekih pitanja slobodno se javi. Dacu ti i boj coveka ako oces.
Daj mi broj čoveka da vidim šta ima u ponudi pošto ću u narednih 10-ak dana sigurno nešto da uzmem.
pozz
 
internetcaffe:
Ako možeš da mi daš kontakt od ˝poznatog coveka˝ da vidim šta ima u ponudi, jer nisam neki expert za kola pa da mi ne uvale nešto tipa ˝spolja gladac...˝znaš već.
Pozz
Znas kako.... ima jedan lik u Brckom koji radi uvoz automobila za BiH (posto kod njih ide ono do 7god) i dovozi zaista neverovatno dobre primerke iz Italije... Inace jako ga dobro poznajem i kad on prodaje auto to 100% ne moze da ne valja... E sad fora je sto on najveci deo auta odmah ocarini na ulazu u BiH pa onda na lageru ima malo neocarinjenih vozila koja bi mogla da se dovezu u Srbiju... a inace teretna vozila (pikapove, kombije i ove Punto, Fabia itd) dovozi i za BiH iskljucivo po narudzbini... Jbg ako ti to nesto znaci (posto vidim da si iz Pirota) mogu da ti dam adrasu njegovog salona gde bi trebao da odes da narucis (jer je porudzbina telefonom malo... znas vec...), i odmah tamo ces moci da se uveris u kvalitet vozila koja on dovozi kao i u povojnost cena ;)
 
internetcaffe:
6.000 - 6.500 €
Naravno za to godište, da nije bio VAN (dostavno vozilo koje su svi ˝akali˝), da nije ˝skidana˝ km (što rade na 95% uveženih automobila) i sl.
A jel ti bas zelis neki mali auto... posto ja sam imao ponudu 5 100e za Oktaviju 2001god 1.9TDI sve zivo imala, klimu, abs, airbag, alu-felne ma.... jednom recju avion...
 
Jesi ti cuo za čekić?
Od udaraca pakne koje su zalepile popuste i dobos silazi.
S radapcigerom nema udaraca i vibracija i zato ne moze da se svuce.
Treba i prskati neki sprej odvijac i sici ce on.
 

Back
Top