Peugeot 206
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Peugeot 206

Početnik internetcaffe (avatar)
    Učlanjen
    20.06.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Peugeot 206

Peugeot 206
    Da li neko može da mi kaže nešto više o belim pežoima dizel, koje dovoze iz Francuske, 2002-2003 godište, bez zadnje klupe itd. Da li vredi to kupovati ili ne?

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano Re: Peugeot 206

Citroen-Peugeot HDi motori se smatraju najboljim common-rail dizel motorima. To bi trebalo dovoljno da ti govori
    Realno...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

ti peugeoti, cim nemaju zadnju klupu znaci da su koristeni u sluzbi, nekoj firmi..itd
    sto znaci da ko zna ko ih je sve vozio i koliko su presli.. uostalom i sam znas koliko
    je popularno vracanje kilometraze unazad kod nas..

mislim da to nisu HDI motori.. nego obicni 1.9 D motori bez turbine, koji su cini mi se
    malo starije konstrukcije..

slicno tome, ima na trzistu veliki broj fiat punta koji su vozeni po firmama u italiji..

sto se mene tice, ja ne preporucujem kupovini takvih kola.. osim ako znas ko ga je
    doterao iz inostranstva i ko ga prodaje.. pa prema tome znas da je pouzdan auto..

Učlanjen
    20.06.2006.
    Reputaciona moć
    0

Question Re: Peugeot 206

I meni su to neki ljudi rekli, da su bila dostavna vozila. Uglavnom su 1.9D motori i poneki 1.4 hdi. Sigurno je to akano po raznoraznim firmama. Sto se tice kilometraze tu ima dve price, jedni kazu da lako vracaju kilometrazu i to je tacno, dok drugi pricaju da su otprilike od 80.000 do 100.000 km, pa da DODAJU kilometrazu da bi dobili razne povlastice prilikom izvoza iz EU. Koji bi po tebi bio najbolji mali auto, odnos cena-kvalitet-mala potrosnja, naravno neki noviji tip 2000-2003 god?
    Pozdrav,
    Vlada

Domaćin UltraZvuk (avatar)
    Učlanjen
    05.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    82

Ja sam kupio punto 1.9 jtd 2003. godiste, bele boje iz italije. Bio je sluzbeni auto. Na satu je imao 128.000 ali je strava utegnut. Doduse, platio sam ga dosta, ali ne zalim. Sluzi me sasvim dobro, ne trosi ulje, ima ekstra malu potrosnju, oko 5.5l/100km u gradskoj voznji bez mangupiranja. Zimi ide do 6.7l
    Teretni kazu da su uglavnom 1.9ds i kazu da su losi motori. Jtd je ok, bar ovaj moj, ali moze se naci jos i 1.2 8v i 1.3multijet.
    Za pezoe ne znam stvarno. Moj jako dobar drugar je u sapcu kod Stepanovica uzeo clio 1.5dci van, bele boje, 97.000 na satu 2002. godiste i sasvim je lep auto i zadovoljan je. Mnogo tise i neznije radi od fiata,nesto manje trosi ali ni ne povlaci tako zestoko kao punto jtd.
    Ako imas jos nekih pitanja slobodno se javi. Dacu ti i boj coveka ako oces.

Elita Dovla (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    212

Ja imam teretnog Punta 1.9d bele boje 2002god dovezen pre nekoliko meseci iz Italije i imao je 88 000km i to je pouzdana info jer sam ga kupio od poznatog coveka
    Trosi 5-6l, ali je sa svojih naizgled malih 60KS prava zver.... nisam mogao da verujem da auto sa samo 60KS ide tako dobro i jos je dizel.... pre nekoliko dana sam probao Fiestu (putnicku) 1.3 sa takodje 60KS, ali ona nije ni blizu ovom Puntu bar sto se tice startnosti....
    Evo sad sam ga nagurao do 100 000 i ovih dana treba da ide na servis, a inace jedini problem koji sam imao je kada mi nestane vode u prskalicama za brisace i da nece da se zakljuca centralna kad nisu sva vrata zatvorena

Učlanjen
    20.06.2006.
    Reputaciona moć
    0

Ako možeš da mi daš kontakt od ˝poznatog coveka˝ da vidim šta ima u ponudi, jer nisam neki expert za kola pa da mi ne uvale nešto tipa ˝spolja gladac...˝znaš već.
    Pozz

Učlanjen
    20.06.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio UltraZvuk
    Ja sam kupio punto 1.9 jtd 2003. godiste, bele boje iz italije. Bio je sluzbeni auto. Na satu je imao 128.000 ali je strava utegnut. Doduse, platio sam ga dosta, ali ne zalim. Sluzi me sasvim dobro, ne trosi ulje, ima ekstra malu potrosnju, oko 5.5l/100km u gradskoj voznji bez mangupiranja. Zimi ide do 6.7l
    Teretni kazu da su uglavnom 1.9ds i kazu da su losi motori. Jtd je ok, bar ovaj moj, ali moze se naci jos i 1.2 8v i 1.3multijet.
    Za pezoe ne znam stvarno. Moj jako dobar drugar je u sapcu kod Stepanovica uzeo clio 1.5dci van, bele boje, 97.000 na satu 2002. godiste i sasvim je lep auto i zadovoljan je. Mnogo tise i neznije radi od fiata,nesto manje trosi ali ni ne povlaci tako zestoko kao punto jtd.
    Ako imas jos nekih pitanja slobodno se javi. Dacu ti i boj coveka ako oces.
    Daj mi broj čoveka da vidim šta ima u ponudi pošto ću u narednih 10-ak dana sigurno nešto da uzmem.
    pozz

Elita Dovla (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    212

Citat Original postavio internetcaffe
    Ako možeš da mi daš kontakt od ˝poznatog coveka˝ da vidim šta ima u ponudi, jer nisam neki expert za kola pa da mi ne uvale nešto tipa ˝spolja gladac...˝znaš već.
    Pozz
    Znas kako.... ima jedan lik u Brckom koji radi uvoz automobila za BiH (posto kod njih ide ono do 7god) i dovozi zaista neverovatno dobre primerke iz Italije... Inace jako ga dobro poznajem i kad on prodaje auto to 100% ne moze da ne valja... E sad fora je sto on najveci deo auta odmah ocarini na ulazu u BiH pa onda na lageru ima malo neocarinjenih vozila koja bi mogla da se dovezu u Srbiju... a inace teretna vozila (pikapove, kombije i ove Punto, Fabia itd) dovozi i za BiH iskljucivo po narudzbini... Jbg ako ti to nesto znaci (posto vidim da si iz Pirota) mogu da ti dam adrasu njegovog salona gde bi trebao da odes da narucis (jer je porudzbina telefonom malo... znas vec...), i odmah tamo ces moci da se uveris u kvalitet vozila koja on dovozi kao i u povojnost cena

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Koji bi po tebi bio najbolji mali auto, odnos cena-kvalitet-mala potrosnja, naravno neki noviji tip 2000-2003 god?
    reci nam prvo koliko para zelis da izdvojis za auto..

Učlanjen
    20.06.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Darko_NS
    reci nam prvo koliko para zelis da izdvojis za auto..
    6.000 - 6.500 €
    Naravno za to godište, da nije bio VAN (dostavno vozilo koje su svi ˝akali˝), da nije ˝skidana˝ km (što rade na 95% uveženih automobila) i sl.

Elita Dovla (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    212

Citat Original postavio internetcaffe
    6.000 - 6.500 €
    Naravno za to godište, da nije bio VAN (dostavno vozilo koje su svi ˝akali˝), da nije ˝skidana˝ km (što rade na 95% uveženih automobila) i sl.
    A jel ti bas zelis neki mali auto... posto ja sam imao ponudu 5 100e za Oktaviju 2001god 1.9TDI sve zivo imala, klimu, abs, airbag, alu-felne ma.... jednom recju avion...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •