NEMOGUCA MISIJA :)

gost 782

Poznat
Poruka
8.005
Do sada smo mnogo puta pricali o tome s kim se slazemo. Mene interesuje sta ste vi u horoskopu i ima li neki znak koji vas nikako ne privlaci, koji vam ni malo nije zanimljiv, s kojim jednostavno ne mozete ni da zamislite sebe :)
 
Jarac - nikako....
Bik - nije mi zanimljiv. Suvise je vezan za zemlju, nemastovit. A ja volim da "letim"
Lav - nikako me ne privlace. Ni jedan do sada. A i nisam u fazonu da mu stalno laskam, a njima to treba...
Ako se jos necega setim, dodacu :D
 
Bik - statični, neinicijativni, inertni
Blizanci - hladni, nelojalni, površni, i loši u sexu
Rakovi - preosetljivi a premalo osećajni
Device - ne srećem nikad
Vage - razumem kako funkcionišu i ne podnosim tačno ono što druge žene obično osvaja
Strelčevi - gušavci i slabići
Vodolije - to i nisu muškarci
Ribe - ne umem da komuniciram sa njima, pasivni agresivci, dakle v. iritirajući

Eto. :D
 
Sa jarchevima nikako,nigde,nishta!! :evil:
Vaga previshe forsira i tera svoje...
Rakovi su ok ljudi,ali ne bih ushla u vezu sa istim,ne moze da me vodi koliko mi je potrebno...
Ovan perfekcionista,mnogo trazi,malo daje...shvalerchine
Ribe su emotivci kao i ja(rak),a meni treba neko jachi
Bikove nisam upoznavala..
Vodolije su obichno vec zauzete:D
Blizanci,...ubija me,a i uzdize me,nosi me i saplice me,...dvoumim se..
Devica nema strpljenja za mene,a i nervira me preterana pedantnost i rezervisanost...
Shkorpija,..do sad najbolja,sem ljubomore,ali smo se rastali,...shteta :roll:
Lavovima ne bih vishe prishla ni da mi placaju milijarde,...ni zenama ni mushkarcima,.. :evil:
 
ovnovi nikako, mislim da bi se na kraju potukla sa nekim, ne volim ni ribe ni strelce... vodolije su mnooogo cudne, nikad ih nista ne razumem, znaci ni one ne dolaze u obzir. ni vage ne volim, lenje su isto kao i strelci...
lavovi su super prijatelji ali veza ne dolazi u obzir.

ma ionako samo nalecem na device i skorpije...
 
Milica BG:
ovnovi nikako, mislim da bi se na kraju potukla sa nekim, ne volim ni ribe ni strelce... vodolije su mnooogo cudne, nikad ih nista ne razumem, znaci ni one ne dolaze u obzir. ni vage ne volim, lenje su isto kao i strelci...
lavovi su super prijatelji ali veza ne dolazi u obzir.

ma ionako samo nalecem na device i skorpije...

A koji si ti znak?
 
Dosadne su mi rachice... Utusise sa pricom.. a ja sam bikica :-D npr. drugarica rak i ja zajedno gledale film, i posle nekoliko dana ona meni dodje i prepricava isti taj film, hahahahaha.. Ama reko, gledale smo ga zajedno... Ne, ne, ne da se ona omesti... ne da se zbuniti.. nastavlja... Uh! :D :D :D
 
Da znas da su dosadne. Ja imam jednu racicu u kancelariji. Ko o cemu, ona o kuvanju. Svaki dan bar jednom dnevno cujem ono: "... i tako ja iseckam malo crnog luka, pa ga prodinstam....." Ima 2-3 teme i njih vrti ceo zivot, cini mi se.... Smor....
 
Zana:
Da znas da su dosadne. Ja imam jednu racicu u kancelariji. Ko o cemu, ona o kuvanju. Svaki dan bar jednom dnevno cujem ono: "... i tako ja iseckam malo crnog luka, pa ga prodinstam....." Ima 2-3 teme i njih vrti ceo zivot, cini mi se.... Smor....

Hehehehe, upravo su takve.. al sve u detalje... Pravi smorovi... Pozzzzzz
 

Back
Top