Kada ujutro otvorite oci..?

Prvo se protegnem,onda se okrenem i vidim njega hehehe pa ga onda malo golicam:twisted:,al ako bas,bas spava onda ga samo poljubim i zagrlim:D
Kad sam sama zaisi da li radim ili ne.Obicno ugasim alarm ili pogledam na sat i kazem : smrc hocu jos da spavam i zagrlim jastuk.To sve traje dva do pet minuta,onda ustanem i odem do kupatila:???:
Ako ne radim,eh onda se uvek ko za baksuz probudim rano i ne mogu da spavam:-(
obicno se ili izlezavam ili gledam animal planet:D
 
ako radim - cujem muza kako ponavlja da mi je kafa gotova, da se hladi, da se ohladila, i ustajem kada vise nema odlaganja
ako ne radim - deca se nacrtaju kod nas vec oko pola sedam, cili, veseli i spremni za akciju, dva para krupnih okica bude nas iz sna
 
Pa ovako SNYPI obicno se probudi pa se odmah zavuce pod jastuk....pa tek posle nekoliko minuta otvori oci...pa pogleda kroz prozor pa ako je lepo vreme{On Sav Srecan} pusti muziku..pa odspava jos nekih pola sata.....vrti se po krevetu....pa pojede jednu bananu onako u polulezecem polozaju....pa dok se obuce sredi..prodle jos pola sata... :)
I tako to...
 
namestim jedan sat na 8 a drugi na pola 9...ustanem u 9 uz urlik coveka koji je vec zakasnio...grabim ka kupatilu i udaram se o neko plasticno gov.no koje nikako da pomerim...ulecem pod tus dok se mislim sta da obucem...obmotavam glavu sa dva peskira da mi se osusi kosa...
mutim nes kafu, ladnu i usput pojedm voce...
i za 20 min sam napolju i pitam se koji q se ne preselim na Bahame...
 

Back
Top