MRZIM

E, stvarno mrzim da usisavam, znači to me toliko zamori, to je za mene teška
fizikalija.. I da čistim tepih, da skidam moju kosu sa tepiha.. ma i sudove ne volem
 
Uh, sudova sam se resila kupovinom masine za sudje.
Inace, mrsko mi je da brisem prasinu. Posto ja ne znam to da radim kao sve normalne zene. Za mene brisanje prasine znaci ogromna kofa sa vodom, jedna krpa za prozore, jedna krpa za namestaj, jedna suva krpa za sve to na kraju prebrisati.
I onda opleti od poda do plafona!
Minimum dva sata.

Prosto ne mogu samo da uzmem krpu i obrisem na primer Tv. Jok more!
Brisanje prasine je za mene generalka u stanu.
 
Jao, to sa jorganom je stvarno uzas
Mrzim da brisem sudove, mrzim da usisiavam jer otegnem usisavanje jednog tepiha na 1 sat(stalno mislim da nije dobro usisano)
Mrzim da kacim zavese jer se sva iskrivim
 
ne volim da peglam caletove pantalone - nekakav materjal koji cim ispeglas jednu nogavicu i krenes na drugu - zvannjkkkkkkkk izguzva se sve opet grrrrrrrrr ili su svilenkaste pa ih malo nagorm hahahahahahaha vise ih ne peglam - kako sa krenula covek ce na kraju ici go8)
 
sto se tice sudova, toga smo se resili. Nekada mi je to bilo nesto najbezveznije. Inace, volela sam da ribam po kupatilu i tako to... Od kako imamo masinu za sudove prestala sam da volim da glancam kupatilo... ma, najbolje je kada ti neko drugi to sve odradi! E, onda se osecas kao carica !!!
 
Jedini svetli momenat u mm zivotu bile su trudnoce, kada sam vazda nesto sredjivala kucu po ceo dan. Posle sam nasla po knjigama da je to "sindrom spremanja gnezda", i sve moje iluzije da cu prepasti u vrednicu domacicu pale su u vodu. Bas, ali bas ne volim kucne poslove :roll:
 
ja volim da perem sudove ali ne i da ih slazem posle toga
mrzim da perem wc solju i kamenac sa kade
mrzim da menjam posteljinu
mrzim da slazem ispeglan ves
mrzim da pakujem garderobu koju sam razbacala okolo
 
Ja neke poslove periodicno mrzim. Trenutno bas peglanje mrzim jer mi se nakupila gomila za nekih 3 sata peglanja, a mozda i vise. Moram i veliko ribanje kuhinje da napravim, a nikako da krenem
 
kučka:
Sta vi najvise mrzite da radite u kuci?
Ne volim da radim uopste ali najvise mrzim da perem sudove:evil:
Pravo da ti kazem, ne volim nista da radim po kuci, osim da ponekad kuvam... Mislim, kad sam raspolozena za to...
Sve ostalo, radim samo zato sto moram...
Ipak, ako mi je od necega posebno muka, onda je to peglanje... Sve sto nekako moze da prodje da se ne pegla, ja ne peglam...
 

Back
Top