PALI PALI PALI

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Ne secam se ko je od forumasa dao ovu ideju
ali je neverovatno kako pali

evo moje varijacije

"cuj, ne znam bas sta da kazem kad prilazim curi, pa ako bi mi ti rekla koja recenica kod tebe najbolje prolazi za pocetak, ja cu onda izaci pa cu uci i opet ti se obratiti"
 
AcaBg82:
Ne secam se ko je od forumasa dao ovu ideju
ali je neverovatno kako pali

evo moje varijacije

"cuj, ne znam bas sta da kazem kad prilazim curi, pa ako bi mi ti rekla koja recenica kod tebe najbolje prolazi za pocetak, ja cu onda izaci pa cu uci i opet ti se obratiti"
Acoooo, je l ovo znači da si ti konačno nešto uradio? :D
 
E, stvarno, dosta sa ovim temama kako naci devojku, pa sve su sponzoruse, pa kako da joj pridjem a da ne pobegne.
Neces postici nista ako sedis za kompom i pitas se sta pali, a sta ne, izadji, gledaj, slusaj, probaj jednom, dva puta...
 
carolina 212:
Neces postici nista ako sedis za kompom i pitas se sta pali, a sta ne, izadji, gledaj, slusaj, probaj jednom, dva puta...
ma polako carolina ,Aca nam razradjuje taktiku,treba mu vremena ,nece on tek tako da se bruka.Mislim to sto se bruka pred nama to je dozvoljeno mi ga ne poznajemo... 8-)
 
Ne, ja stvarno ne razumem to konstantno postavljanje tema kako ovo, kako ono, kada na taj nacin jedan u milion uspe nesto da uradi. Mislim da je sve u samopouzdanju i pristupu, a ne u lepoti. Devojka vidi da je on nesiguran kad joj pridje i to je automatski odbija, a samopouzdanje sto se tice prilazaka devojkama, ce za kompjuterom tesko steci. Nisu saveti na odmet, ali nije sve u savetima, ipak je vise u glavi.
 
CICIRIPI:
ispravka-nije cipiripi nego ciciripi,pogledaj bolje!
a sto se Ace tice mislim da ga boli **** za nase savete,samo hoce da je u centru paznje,ono kao vecito JA ,JA,JA... i niko drugi sem mene :!:

e sorry,a meni se bas svidelo da te zovem veverice:p
one su tako slatke;)
mnogo si gruba prema nasem Aci - sad ce dete da ima nocne more zbog tebe - srami se:p

Ajde Coa,javljaj jer ima sta novo u pogledu barenja riba
ovaj hocu reci skuva li tu riblju corbu vec jednom da i nama lakne:roll:
 

Back
Top