Pataja

milstan

Početnik
Poruka
14
Vredi li otici na odmor u Bankok + Pataja? Gledao sam slike Pataje i nisam odusevljen. Da li je neko bio u Pataji? Zanimaju me utisci.

Koh Samui ostrvo izgleda mnogo promamljivije ali je dosta skuplji aranzman.
 
ja sam bila i to bas tako bankok-pataja. sveukupnim boravkom sam odusevljena. pataja nije losa, al sigurno su ostrva mnogo bolja. ne svidja mi se plaza, a to je ipak bitno. ovako, sta znam, mali gradic, mnogo barova. zanimljivo je uvece, pogotovo muskom djelu turista. za samce je raj. zatim raj za ljubitelje morske hrane, povoljno je dosta. hoteli su super. uglavnom, nije lose ako nemas mogucnosti za ostrva. zavisi sta te zanima, ako ti je kupanje na prvom mjestu, idi na ostrva. iz pataje imaju brodice koji voze na neka manja ostrava koja su tu blizu. ja sam isla 4 dana u bankok i tri ili cetiri u pataju. prvo bankok u turizam, hodanje po ccjeli dan, i onda pataja na odmaranje. ja sam bila prezadovoljna, generalno tajlandom. opet bih isla.
 
Hvala na odgovoru. Konkretno zasto ti se ne svidja plaza? Da li je prljava, zagadjena? Da li je uopste moguce kupanje u moru? Cudi me zato sto u katalogu koji sam dobio pise da Pataja ima "prelepe plaze".

Inace razlika u ceni izmedju Pataje i Koh Samui ostrva je oko 250 evra po osobi. Mnogo, zar ne? Doduse ukljucen je i avio-prevoz do ostrva.
 
milstan:
Hvala na odgovoru. Konkretno zasto ti se ne svidja plaza? Da li je prljava, zagadjena? Da li je uopste moguce kupanje u moru? Cudi me zato sto u katalogu koji sam dobio pise da Pataja ima "prelepe plaze".

Inace razlika u ceni izmedju Pataje i Koh Samui ostrva je oko 250 evra po osobi. Mnogo, zar ne? Doduse ukljucen je i avio-prevoz do ostrva.


plaza je uska i dugacka, i onda nacickane lezaljke i suncobrani, nekako nije prostrana. a more mi je nesto mutno bilo, ne prljavo. moze da se kupa, al ono nije bas ko jadran. ja ti predlazem da ipak ides u pataju. jedan dan probas plaze u pataji, drugi dan odes camcem do koralnih ostrva koji su tu blizu, treci dan probas ronjenje, pa onda ima ono kad te vuce gliser a ti si s padobranom, neznam kako se to zove. tako da ce sve ukupno biti dobro, a ustedices i pare u odnosu na odlazak na koh samui
 

Back
Top