User accounts?
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: User accounts?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano User accounts?

Promenio mi se user na kompu sam od sebe (ja ga nisam menjao) i uopste ceo komp mi je "pobrljavio" ne znam zbog cega..Jedva se konektuje na internet,pojavljue se nesto sto nije ranije...Kad pokusam da promenim user nece...

Sta da radim?

Iskusan BGD-Platform (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2006.
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano Re: User accounts?

Drugi put samo postavi temu u operativne sisteme. Al da nebi sada to radio i muchio se pomocicu ti.
    Ali... da bih ti pomogao moram prvo da te razumem.

Koji operativni sistem ?
    Kako ti se promenio user na rachunaru ?
    Sta znachi "pobrljavio mi je rachunar" ?
    Opisi zasto ti je konektovanje na internet toliko komplikovano, i kakvu imas konekciju...
    Sta ti se to pojavljuje "sto nikada pre nije"?

Hajde malo pribliznije napisi u chemu je problem, da bih ti mogao izaci u susret kao i ostali ljudi na ovome forumu.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Windows xp,
    obicna konekcija dial up,
    pa na primer kad kliknem na task menager izadje mi windows security i sve nestane sa desktopa a pre se samo pojavljivao jos jedan prozor task menagera.

Mozda mi je neko nesto poremetio dok sam bio u jednom kaficu kad mi se pojavio prozor sa ponudom da se zakacima na neku mrezu wireles,ja sam prihvatio ali nisam se nesto dugo zadrzao na toj mrezi..Od tada mi se komp cudno ponasa,nije kao pre,kao da je neki drugi komp!

Iskusan BGD-Platform (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2006.
    Reputaciona moć
    104

Promenio mi se user na kompu sam od sebe (ja ga nisam menjao) i uopste ceo komp mi je "pobrljavio" ne znam zbog cega..Jedva se konektuje na internet,pojavljue se nesto sto nije ranije...Kad pokusam da promenim user nece...Sta da radim?
    Windows xp,
    obicna konekcija dial up,
    pa na primer kad kliknem na task menager izadje mi windows security i sve nestane sa desktopa a pre se samo pojavljivao jos jedan prozor task menagera.

Mozda mi je neko nesto poremetio dok sam bio u jednom kaficu kad mi se pojavio prozor sa ponudom da se zakacima na neku mrezu wireles,ja sam prihvatio ali nisam se nesto dugo zadrzao na toj mrezi..Od tada mi se komp cudno ponasa,nije kao pre,kao da je neki drugi komp!
    Kako moze da ti izadje umesto task managera Windows Security ? (Sta je Windows Security) Mislis na Seciurity Centar koji se nalazi u Control Panelu, koji dolazi zajedno sa SP (service pack/om 2), i sve ti nestane sa desktop/a ? Na prvom postu nisi ni spominjao da imas jos jednu konekciju wireles. koliko vidim kako pises tako i baratas sa rachunarom.

Moj ti je savet da prvo skeniras hard disk ceo od nezeljenih virusa i ostalog. Aj kad odradis to javi ...

Slične teme

1. ACCOUNTS KOD XP-a
    Autor DeXa u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 15.06.2005., 11:34

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •