Radiohead

Steta za te slike...
Ja sam se bojala da ce mi uzeti aparat na ulazu (mene nisu pipnuli, cak ni ranac nisu otvorili da provire :) tako da nisam nista fotografisala...
(Zare, napisala sam ti par puta odgovor, ali svaki put se komp zapuca ne znam zasto...)
Ali, verujem da cemo imati prilike da ih (ponovo :) vidimo ovde, po mogucnosti na solo koncertu :)
 
E-hej, ljudi!!! OK Computer!!! ...ali se meni pored ovog svidjaju svi njihovi albumi!...svaki nosi neki svoj pecat. Sto se tice poredjenja sa RHCP, Tool, Nirvana, Pearl Jam : meni su svi oni odlicni...mislim da nema potrebe za nekim medjusobnim uporedjivanjem, jer je svaki od ovih bendova prica za sebe. Kad vec pomenuh ove bendove, nepravedno bi bilo ne pomenuti ALICE IN CHAINS!!!!!!!!!! - moj omiljeni bend! Ja ga, recimo, nikad ne bih poredio sa RADIOHEAD! ...i jedan i drugi bend prozivljavam na poseban nacin...

Omiljene pesme (Radiohead):

You;
Creep;
Anyone Can Play Guitar;
Thinking About You;
I Can't;
Blow Out;
The Trickster;
Permanent Daylight;
Lozenge of Love;
High and Dry;
Bones;
Just;
My Iron Lung;
Black Star;
Sulk;
Fade Out;
Airbag;
Paranoid Android;
Let Down;
Karma Police;
Climbing Up the Walls;
No Surprises;
Lucky;
The Tourist;
How to Disappear Completely;
Optimistic;
In Limbo;
Idioteque;
Pyramid Song;
I Might Be Wrong;
Knives Out;
2+2=5;
Go to Sleep;
Where I End and You Begin;
There There;
.......................................................zaludjenik, a??? :mrgreen:
 
Najbolja: PARANOID ANDROID!!!!!!!!!!!!!!! ...CITAV SPEKTAR EMOCIJA!!

VAZNO OBAVESTENJE:
(za one koji vole alternativno-psihodelicni zvuk...emotiva)
Nedelja, 5.11.2006.
Klub Danguba, BG
SVIRKA: Indijski mozaik; Reset; Speedball
vreme: oko 22:00
cena: ne vise od 100 din.

p.s. dodjite da nas podrzite... ovo nam je prva svirka...
(Reset)
 
Pa i ja imam bas dosta pesama ali ima jedan razlog zasto mi je Oasis omiljeni band:
radiohead-u sve pesme zvuce isto. Usporeno, monotono...otkud znam. Ja hocu malo rock dinamike sa vremena na vreme, a oni to izgleda nemaju :(
ali svejedno, krce mi u winampu svakodnevno
 
Za sve one koji vole Radiohead, a i za ostale veoma zanimljiva novost, ovako nesto nisam do sad primetio u muzickom svetu.
Naime, Radiohead su danas objavili najnoviji album "In Rainbows". Album se ne nalazi u prodavnicama vec ga mozete skinuti sa njihovog novog websajta. Cena albuma je onolika koliko vi zelite da platite, dakle mozete za njega dati koliko god zelite, a ako ste bez kesa mozete da na njihovom sajtu ukucate nulu pored cene koju zelite da platite i skinete ga potpuno besplatno.

Znaci idete ovde: http://www.inrainbows.com/Store/index3.html , kada ste na sajtu kliknete "download - preorder" a ne "diskbox - preorder", popunite obrazac, upisete koliko zelite da platite album (kazem mozete da upisete i nula) i album mozete downloadovati besplatno i potpuno legalno (link za download se tada nalazi kada odete na view basket). Zvuci mozda malo komplikovano ali nije.
Naravno ako stojite dobro sa kesom mozete nesto i da platite, ali posto je ovo Srbija mislim da je to kod nas retko hehe. Ipak ja da imam nesto vise para za njih bi sigurno dao.

Inace album sam preslusao i strava je, mada ja sam nevidjeno veliki njihov fan pa mozda bolje neko od vas da kaze kako mu se cini... Voleo bi da cujem utiske

Uzivajte...
 
Iako će novi Album engleskog benda Radiohead biti objavljen tek 2008. godine, već sada se na stranicama "Hodiau Direktion" (dugo inaktivnom segmentu web stranice benda) pojavljuju škrabotine i hijeroglifi, koje navodno pružaju prve informacije o novim pjesmama. Zagriženi Radiohead fanovi su navodno uspjeli da dešifruju pojedine djelove kriptograma i otkrili stihove pjesme "Bodysnatchers": "Blink Your Eyes/ One for Yes/ Two for No". http://radiohead.com/deadairspace/
ovo sam prochitala na jednom forumu pre 2 nedelje...inache obozavam radiohead..glasam za the bends..
 
Iako će novi Album engleskog benda Radiohead biti objavljen tek 2008. godine, već sada se na stranicama "Hodiau Direktion" (dugo inaktivnom segmentu web stranice benda) pojavljuju škrabotine i hijeroglifi, koje navodno pružaju prve informacije o novim pjesmama. Zagriženi Radiohead fanovi su navodno uspjeli da dešifruju pojedine djelove kriptograma i otkrili stihove pjesme "Bodysnatchers": "Blink Your Eyes/ One for Yes/ Two for No". http://radiohead.com/deadairspace/
ovo sam prochitala na jednom forumu pre 2 nedelje...inache obozavam radiohead..glasam za the bends..

Ha ha, uvek su bili originalni i imali lude ideje. To obozavam kod njih. Nisu stereotipni. A novi album je vec izasao - procitaj moj post iznad. Sa time sto ce u decembru (a ne sledece godine) izaci i drugi deo albuma tj bice dva cd-a: jedan je ovaj sto vec mozes besplatno da downloadujes gore naveden, a drugi cd ce imati jos 8 pesama i njih za sad jos nigde nema da se cuju (to su te pesme sto su fanovi desifrovali hehe).

Inace meni je OK Computer jedan od najomiljenijih albuma ikada (samo Pearl Jam - Ten moze da mu parira hehe).
 

Back
Top