OSVETA U LJUBAVI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gojlo:
svi ste vi po malo upravu! imate prave odgovore, ali ko mi je stalo to te devojke kojoj hocu da se osvetim mislim da ce tek kad me bude videla sa drugom devojkom biti zao i da ce hteti da mi se vrati! o tome se sve radi, samo treba uciniti sve to na pravi nacin ponekad i osveta moze da bude slatka pogotovo ako ti je ta osoba ucinila dosta losih stvari, tj. iskoristila te je i osecas se bedno!
ali zašto onda želiš da ti se ta osoba vrati?!
 
ggolub:
Ništa...
Proći će, prebolećeš...
Stisni zube i guraj dalje.
Ako naučiš da ceniš sebe, postoji mogućnost da i ona počne da te ceni, da te vidi drugim očima, samo je pitanje da li ćeš ti tad videti u njoj ono što sad vidiš, ili misliš da vidiš.
Samo hrabro, žene su kao autobusi, ako propustiš jednu, dođe sledeća 8-) ;-)
zene su kao gsp daju ti da se vozis besplatno u njima sve dok ne dodje kontrola i onda te izbace naglavacke :lol:
 
Gojlo:
Da li je lakse ako se osvetis devojci koju si najvise voleo na svetu ili nije???? Da li ti je lakse ako te vidi nasmejanim sa drugom devojkom, da li ti to prija ili ces se pojesti u sebi misleci da je sad sve gotovo?????
sta mislite??????

ma samo se ti smesi
ja necu tebe ni gledati vise
 
stevasrs:
Pa zar osveta nije nesto najsladje???...Pusti malo neka prodje neko vreme...a onda kreni da smisljas plan...i naravno...sprovedi ga u delo...Nemoj da odustajes od osvete...
MOJ COVEK.... OSVETA JE NESTO NAJBOLJE NA SVETU, JER POKAZUJES LJUDIMA DA NISI INDIJANAC KOGA SVI MOGU DA JASU!!!!!!!!!!!!!!!! 8-)
 
Gojlo:
svi ste vi po malo upravu! imate prave odgovore, ali ko mi je stalo to te devojke kojoj hocu da se osvetim mislim da ce tek kad me bude videla sa drugom devojkom biti zao i da ce hteti da mi se vrati! o tome se sve radi, samo treba uciniti sve to na pravi nacin ponekad i osveta moze da bude slatka pogotovo ako ti je ta osoba ucinila dosta losih stvari, tj. iskoristila te je i osecas se bedno!
E a sad zamisli kako ce da buda toj ribi s kojom si dok se svetis bivsej,kad sazna da si bio snjom samo zbog osvete,Podlo je to.
 
Gojlo:
MOJ COVEK.... OSVETA JE NESTO NAJBOLJE NA SVETU, JER POKAZUJES LJUDIMA DA NISI INDIJANAC KOGA SVI MOGU DA JASU!!!!!!!!!!!!!!!! 8-)

e a kojim ljudima , majke ti ....to je izmedju tebe i nje i ako te vidi s nekom , mislice ili da ti nije stalo ,ili da si starozavetni covek :!: , kao ovaj "srs" , a ako ona nije takav covek , oterace te ,mozda zauvek ..
 
jastuk:
e a kojim ljudima , majke ti ....to je izmedju tebe i nje i ako te vidi s nekom , mislice ili da ti nije stalo ,ili da si starozavetni covek :!: , kao ovaj "srs" , a ako ona nije takav covek , oterace te ,mozda zauvek ..

Starozavetni covek...:)...Osveta je veoma bitna...ne samo u njegovom slucaju vec uopste...

Ono sto ja mogu da mu savetujem jeste...OSVETI SE...nemoj da sumnjas u to da li je to ispravno...Jedino treba da smislis neki fin i suptilan nacin...Moj predlog je da ne ides na to da te ona vidi sa drugom devojkom...vec budi malo originalniji...smisli nesto...recimo...smuvaj neku njenu dobru drugaricu...ili tako nesto...
 
Gazdarica:
OMG, Gojlo uzimi pistolj i ubij se... Tako ces sebe postedjeti muka!
Pih, mucenik!
ne ne,covek je u pravu,mi muskarci,mi smo ratnici,mi smo ponosni,ako nam neko otme plen ili plen pobegne od nas,kako bi sacuvali svoj ponos moramo pribegavati i najextremnijim sredstvima,cisto da se zna ko je glavni,to je jednostavno neki zivotinjski instinkt.
 
Gazdarica:
Ma, vi ste moodo Marjanovo... :!:
mi smo lavovi,dok ti sedis kuci gledas meksicke telenovele depiliras se i razmenjujes primitivne razgovore sa drugaricama,mi donosimo hranu na sto i obezbedjujemo krov nad glavom,mi smo jednostavno daleko superiorniji od vas,dovoljno je samo da naucite da zivite sa time i sve ce biti u redu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top