Dekodiranje Motorola V3

Ma neznam sta treba da menjam. Nisam poznavalac mobilnih telefona. Hteo bih samo da nesto uradim da slucajno vlasnik preko murije ili sl nedodje do mene. Telefon sam nasao, izvadio karticu i ugasio ga. Aj sad recite mi sta dalje ?
 
jerotije:
Ma neznam sta treba da menjam. Nisam poznavalac mobilnih telefona. Hteo bih samo da nesto uradim da slucajno vlasnik preko murije ili sl nedodje do mene. Telefon sam nasao, izvadio karticu i ugasio ga. Aj sad recite mi sta dalje ?

U svakom slucaju ja bih proverio da li taj model, kao vecina tel.nove generacije,
ima ugradjen chip za satelitsko pracenje i pozicioniranje vlasnika.To ti je ono,kad ti
pise na telefonu u kojoj si zemlji,gradu,opstini i slicno.To ugradjuju da mogu da rade
bezicni internet i da znaju koliko da naplate.
 
Ma drugar moj je nasao prosle god NOKIA tel i posle par meseci su ga zvali u OUP Zvedara i inspektor mu je uzeo mob. Kaze da je devojka prijavila kradju a ustvari on ga je nasao na zadnjem sedistu auta jer je taksista. Da ja nebih imao tih problema zato sve ovo jurim i pitam a V3 je ko avion !
 
ocigledno si pomesao gps modul za trigonometrijsko utvdjivanje odstojana cilja od baznih stanica, sto nikakve veze nema sa "cell info display" koji ocitava ime celije (najjaceg signala primopredajnika) koje mi vidimo kao "ime opstine , grada" itd....a opet ni ova dva nemaju nikakve veze sa bezicnim internetom i racunanjem protoka podataka...


p.s. mislim da si slucajno pomesao neke stvari...
 
gusha:
ocigledno si pomesao gps modul za trigonometrijsko utvdjivanje odstojana cilja od baznih stanica, sto nikakve veze nema sa "cell info display" koji ocitava ime celije (najjaceg signala primopredajnika) koje mi vidimo kao "ime opstine , grada" itd....a opet ni ova dva nemaju nikakve veze sa bezicnim internetom i racunanjem protoka podataka...


p.s. mislim da si slucajno pomesao neke stvari...

8) Opušteno.
 

Back
Top