OVAN

KOCKARKA

Primećen član
Poruka
569
Ja sam jedna horoskopska ovca i zadnjih godina me iznenadjuje pogadjanje i podudarnost godisnjih horoskopa kad sam ja u pitanju.Volela bih da se jave drugi ovnovi i kazu svoje karakteristike i prognoze cemu mozemo da se nadamo.Meni je horoskop predvideo inostranstvo,resavanje papirologije,poslove,ugovore,kredite i resavanje stambenog problema kada nije bilo ni teoretske sanse za takvo nesto a sada sam na pola puta da to ostvarim a ponesto je vec uspesno ostvareno.Hajde da malo pisemo o ovnovima. :)
 
za mene su zenski ovnovi najpovrsniji znak.
zenski ovnovi nisu glupi da me pogresno ne
shvatite, al su povrsne dojaja i nisu sposobne
da o necemu razmisljaju u vise dimenzija.
 
Moja mama je u horoskopu ovan, divna žena puna razumevanja. A i jedna
drugarica mi je ovan, pametna, super se kapiramo, zna da me oraspoloži,
nesebična osoba... Mada i ja sam rogato stvorenje pa se možda zato dobro
kapiramo,hehe ko će ga znati..
 
I da još da dodam, da su to strašno borbene i jake osobe..Znam, šta se mojoj
drugarici dešavalo pre godinu,dve i kako je sve to dobro podnela..
 
Ja sam odrasla u porodici sa 2 ovna i 2 ovce,a slucajno mi je i najbolja drugarica ovcica.Ne bih rekla da su povrsni,pre da njihov optimisticki stav prema zivotu tako deluje.Ono sto mi je dugo smetalo kod njih je ta prevelika ubedjenost u sopstvene kvalitete,ali onda-to nikako nije mana,ako ste spremni da ucite od njih skroz cete ih skapirati i zavoleti.Ljudi bezgranicne energije sposobni da te uvek oraspoloze. ;)
 
Fixa:
za mene su zenski ovnovi najpovrsniji znak.
zenski ovnovi nisu glupi da me pogresno ne
shvatite, al su povrsne dojaja i nisu sposobne
da o necemu razmisljaju u vise dimenzija.

niti su glupe,niti su povrsne.
svako uopstavanje,tipa:blizanci su komunikativni,skorpije naj u sexu,jarcevi su proracunati i sl.,pokazuje elementarno nepoznavanje astrologije,kao i da osoba,koja ima bilo kakve predrasude,ne moze uspesno da se bavi istom.
pozdrav za ovnice!!!
 
Ljudi ne vole ovnove jer im oni kazu istinu u lice, a ta istina nekada zna da boli. Sto se mene tice, osim sto sam ovan, odlicno se slazem sa ovnovima, jedan od razloga je sto volim iskrenost i direktnos.
 
saarah:
Ljudi ne vole ovnove jer im oni kazu istinu u lice, a ta istina nekada zna da boli. Sto se mene tice, osim sto sam ovan, odlicno se slazem sa ovnovima, jedan od razloga je sto volim iskrenost i direktnos.
Ovde si potpuno u pravu.U ovome sam nepopraviva i to me ponekad kostalo.I teski sam realista.Kad nesto hocu onda mi se hrabrost granici sa ludilom,glavom kroz zid.Ili pukovnik ili pokojnik :lol:
 
saarah:
Ljudi ne vole ovnove jer im oni kazu istinu u lice, a ta istina nekada zna da boli.
Izvini, ne mogu da se složim s tobom. Ali, pre svega da kažem da ne moženo toliko uopštavati i da dodam da poznajem mnogo Ovnova, što ženskih, što muških, i retko koji/koja je iskren/a.
Naravno da ima i iskrenih, ali u mnogo manjoj meri.
Druga stvar koju sam primetila, naročito kod ženskih Ovnova, jeste ljubomora i zajedljivost. Naravno, s izuzecima.
Valjda me neće sad tu neki zamrzeti, ja sam, eto, u podznaku Ovan (ali moram priznati da nisam oduševljena zbog toga ;) ).
 
Nestasna Ameba:
Izvini, ne mogu da se složim s tobom. Ali, pre svega da kažem da ne moženo toliko uopštavati i da dodam da poznajem mnogo Ovnova, što ženskih, što muških, i retko koji/koja je iskren/a.
Naravno da ima i iskrenih, ali u mnogo manjoj meri.
Druga stvar koju sam primetila, naročito kod ženskih Ovnova, jeste ljubomora i zajedljivost. Naravno, s izuzecima.
Valjda me neće sad tu neki zamrzeti, ja sam, eto, u podznaku Ovan (ali moram priznati da nisam oduševljena zbog toga ;) ).
Polozaj sunca, konkretno u ovom slucaju u ovnu, daje uglavnom najuticajnije osobine ali to je 80% max uticaja na to kakav ce neko biti, ponasati se itd.
Ovo bi znacila da su ovnovi u zavisnosti od mesta, sata, godine ...razliciti zbog uticaja drugih planeta drugacije polozenih kod svakoga.
Ali.... ipak postoje odredjene karakteristike koje su uglavnom iste kod svih ovnova, manje ili vise
pozdrav
 
KOCKARKA:
Ovde si potpuno u pravu.U ovome sam nepopraviva i to me ponekad kostalo.I teski sam realista.Kad nesto hocu onda mi se hrabrost granici sa ludilom,glavom kroz zid.Ili pukovnik ili pokojnik :lol:
Mene vise nego ponekad kosta nedostatak takta tj iskrenost u pogresnom trenutku prema pogresnoj osobi... mada ucim da to kontrolisem ali u trenucima umora ili slicnih situacija mi to bas i ne ide od ruke..
 
ja sam ovan i masa drugih ovnova egzistira oko mene.
cinjenica je da smo temperamentni,previse direktni i da idemo glavom kroz zid,ali istina je i da smo hrabri,casni i da smo vrlo empaticni.Sto se tice zajedljivosti,ona se javlja samo kod onih ovnica koji su neostvareni i koji su nezreli.a,mozda je i uzrok zajedljivosti takmicarski duh,koji je ponekad preteran.
u svakom slucaju,volim ovnice i njihovo veliko,cisto srce!!! :D
 
Naravno, primetila sam da zenski Ovnovi s vremenom zaista evoluiraju u jake i razborite zene, sto se za muskarce ne bi moglo reci. Doduse, oni i ne mogu da evoluiraju u zene, ali nekako uvek ostanu deca, krasi ih doveka izuzetno naglasen takmicarski duh (doduse, koji muskarac generalno nije takav :lol: ).
Sve u svemu, hocu reci da muskog Ovna vrlo lako mogu da osetim u komunikaciji. Za zenske Ovnove nisam uvek sigurna, ali mogu reci da su one, osim onih ranije navedenih generalija, izuzetno razlicite, sto fizicki, sto po karakteru.
 
Ovnovi (moja definicjia) = "Cut the crap and move forward" :D
Direktni. Sažeti. Energični. Pošteni prema sebi.
Pronicljivi.

Mislim da ovnove volim i zato što imaju one
dobre osobine koje meni nedostaju. :D
 

Back
Top