CODEMAKER STRIKES BACK :)

codemaker

Iskusan
Banovan
Poruka
6.514
Pozdrav drustvo!

Posto su mi dozvolili da se priblizim racunaru, iskoristio sam trenutke neopreznosti i skuckao neki sajtic za sve vas, da vam odgovorim onako udjuture. Zelim svima da se zahvalim za vasu podrsku, najmanje sto mogu uciniti je da vas pozovem da posetite

www.cyberpartition.com

sto je domain koji trenutno ne koristim, pa da nakacim ovo za vas.
Sajt sam radio krisom pa ne lici ninasta, ali to mu i nije cilj.
Cilj je da vam svima kazem jedno veliko, ogromno HVALA

Sada ce me naravno skalpirati i dobicu zabranu na par dana, ali sam bar ispunio svoju zelju da bar malo budem sa vama
Sto pre budem mogao, bicu opet na "pisanju"

Pozdrav svima i "ajmo, ajde, svi u napad" :)
 
hehhe, ziv nam bio i veliki porastao :)
nego...izgleda da su ti dusmani ukinuli domen :)

ono sto cemo MI, tj ja sada da ucinim je da posaljem pismo administratoru u kom cu da trazim da se postavi nekakav moderator ovog foruma...znam sta mislis o rasnim laprdantima koji se javljaju ovuda, pa eto, bar da pokusamo da dovedemo ovaj forum u neki kakav-takav red ;)
 
Kad bi vi znali, koliko imam zelju da se razdiskutujem sa vama...
Medjutim, zabranise mi dusmani maltene bilo kakav rad narednih mesec dana do prve kontrole. Pod radom podrazumevaju sve sem jela i odlaska pod tus i u WC
Moji su uveli 24-tvoro casovni monitoring mojih aktivnosti, pa je prava umetnost uopste neopazeno upaliti racunar a kamoli sta napisati, duze od 2-3 reda.
Plasim se, dobicu crveni karton pa samo da vas na brzinu pozdravim...

Arkanto, onaj sajt nije moj dizajn :)
Iskoristio neki template da ne gubim vreme i u panici iscukao ono sto mi je bio na dusi.
Cilj mi je bio da nekako izrazim zahvalnost svima vama, ovog puta nisam obracao paznju na formu dizajna, vazan mi je bio sadrzaj.
Ako bi taj sajt poslao na ocenijvanje, mogli bi da me pljujete do mile volje sa punim pravom, dok vam se ne smuci :)

Ajd' valjda ce i ovaj mesec dana proci....
Pozdrav svima po azbucnom redu
Hvala na podrsci
 
E drago mi je da si se oporavioi nadam se da je sad sve dobro..
takodje ti zelim svako dobro i sve Najbolje

Jos ces ti da napises gomilu programa, samo da je Zdravlja ( Zdravlje nje najvece bogastvo) ...


lep sajtic si odradio.

Poz od sale83
 
Hej pukovnice, samo ti ne vidis moje remek delo? :)
Sad sam malo prosvrljao da vidim sta ima ovde, dok me ne izbace opet ovi moji dusmani i vidim da samo ti nisi uspeo. Nisi bas nista izgubio sto se tice dizajna, a sve se svodi na zahvalnost drugarima sa Krstarice.
Sajt je funkcionalan 24/7 jer nameravam da ga aktiviram za nesto drugo, tako da stvano ne znam sta moze biti razlog. Vidim da je gomila ljudi posetila sajt (sto prema postovima, sto po log fahlovima na serveru)

Moram da sacekam jos 10-tak dana pa cu moci malo duze da zasednem za racunar. Za sada sam jos pod zestokim sankcijama.
Pozdrav, pa da mi se docepas nekog viseg cina :)
 
LJUDI..... Sokiran sam......

Kako niko da me obavijesti o ovom slucaju

Jos sebi ne mogu da dodjem

CODEMAKER .... Prosto ne mogu da vjeujem da sam ovo prevideo... Kako nigdje nije bilo nista napisano sem ovde, jer ovde iskreno rijetko svracam..

Mogu da vam kazem ovo:

Osjecam se postidjenim, bezoberaznim i drskim, i najgorim sto ovako nesto nisam znao... Codemakera postujem od kako se nalazim na krsti i ne mogu sebi oprostiti da sam ovo prevideo i da nisam znao na vrijeme..

Pored svega, oprati se ne mogu, ali mogu od sveg srca zazeljeti BRZ i veoma uspjesan oporavak i naravak svih njegovih dobrih stvari u zivotu.. Takodje, ako mogu biti slobodan da kazem da code to veoma zasluzuje..

S postovanjem i sa sramotom...

GZ.
 
BAS MI JE DRAGO STO TI JE BOLJE KOD.ZIVEO TI NAMA KAKVI 50 MA JOS 100 GODINA.

SAJT TI JE COOL.

AJ IZDRZI JOS MESEC DANA KAD SAM JA MOGAO DA IZDRZIM 3 IPO MESECA LEZANJA U BOLNICI OPERISAO SAM RUKU VERUJ MI PROCI CE 1 MESEC BRZO.


Brzo iskoristi priliku sta god trazis od porodice kupice ti xD


tako kad sam ja operisao ruku samo kazem hocu ovo ono sve dobijam :D
 
GZ:
LJUDI..... Sokiran sam......

Kako niko da me obavijesti o ovom slucaju

Jos sebi ne mogu da dodjem

CODEMAKER .... Prosto ne mogu da vjeujem da sam ovo prevideo... Kako nigdje nije bilo nista napisano sem ovde, jer ovde iskreno rijetko svracam..

Mogu da vam kazem ovo:

Osjecam se postidjenim, bezoberaznim i drskim, i najgorim sto ovako nesto nisam znao... Codemakera postujem od kako se nalazim na krsti i ne mogu sebi oprostiti da sam ovo prevideo i da nisam znao na vrijeme..

Pored svega, oprati se ne mogu, ali mogu od sveg srca zazeljeti BRZ i veoma uspjesan oporavak i naravak svih njegovih dobrih stvari u zivotu.. Takodje, ako mogu biti slobodan da kazem da code to veoma zasluzuje..

S postovanjem i sa sramotom...

GZ.

GZ,ne brini druze, vazno je da smo svi tu i da cemo ponovo da se diskutujemo do mile volje. Samo da se malo opasuljim od ovoga i eto mene da opet "gundjam" po forumu kad neko ne postuje pravila ili ne razmislja dovoljno svojom glavom :)
Samo da me ovi moji dusmani puste da radim. Ne daju mi do prve kontrole (mesec dana) maltene ni da pipnem tastaturu, samo dozirano na kasicicu :(
A i ako cemo iskreno, nesto nemam snage k'o pile, pa je i to razlog sto malo lakse pristajem da me "maltretiraju" po kuci :) Cim ojacam, preuzimam kormilo "pater familias" i zavodim "ordnung und disciplin" :)


@PREDATOR
Hvala druze na dobrim zeljama

@ Banshee
E to me i ubija, te neke bljutave zelene, plave, zute i bele tvari, koje moram da jedem. Gde nestadose oni przeni krompirici, svinjski butovi, cokoladne torte i litre sprajta ili kokakole? :(
To mi najteze pada ali mora se, navika je cudo...
Ma sad cu ja da se doteram u red, samo da me prodje ovo pocetno stanje. Pa kad se masim tastature opet - ihaj sreci mojoj nikad kraja :)

@mixed
Hvala, trudim se da sto pre ozdravim, pa da se dam na posao, ovako me neaktivnost ubija, vise nego ova "trosna srcka"...
 
Moram da priznam, da priznao sam i sebi juce, da u nama LJUDIMA ima jos i te kakvih ljudskih osjecanja i paznje..

Citajuci text na sajt i meni su suze potekle... Pored svega, moram ponovo da priznam da i sto smo nedavno i ja i Code bili dosta razocarani nekim stvarima na krsti, ispostavilo se da ovde ljudi koji dolaze i navracaju imaju DUSU i to pravu... Ponosan sam sa tim.. Pored svega.. ponosan sam i zato sto postoji jos ljudi da su ljudi... koje sam zadnjih godina sveo na male mjere...

Srecno svima, a Code sto prije i sto bolje da se oporavis.. Tebe maci od tastature je velika kazna, koju ni po cemu ne zasluzujes..

S postovanjem..

GZ
 
:shock: :shock: :shock:
Čekajte bre ljudi je l' je ovo "skrivena tema" nešto kao "skrivena kamera". :-?

Ja nisam svraćao ovde odavno i sad svratim i imam šta da vidim. I ne mogu da verujem. :(

Code... brate, prijatelju, druže... evo pošto sam tek sad "pao s Marsa" da ti poželim brzi oporavak. I nemoj slučajno to više da si radio. Nije lepo. :grin: Obuzdaj to tvoje nemirno srce. Nemoj da nas teraš da na suze sa onim što ti se desilo, a što si tako osećajno opisao na sajtu. Zaista ono što si napisao je kao da se radi o nekom ozbiljnijem piscu jer i sam se bavim pisanjem. Imaš ti talenta za to.

Ali još jednom, ako ubuduće pišeš napiši nam neku lepšu stranu života. Anuliraj ono što ti se desilo pa onda pređi u vođstvo. Svi mi ovde znamo da si rođen kao pobednik. ;)
 
Hvala prijatelju na zeljama za oporavak :)
Evo vec sam par dana na kucnoj nezi i dobro mi ide. Nemam bolova, ne pusim, izmenio nacin ishrane, pio nikad i nisam, tako da se nesto nadam da cu moci uskoro da nastavim normalno da radim.
Jedino sto mi ovi dusmani po kuci ne daju je duze koriscenje kompjutera, tu su neumoljivi. Maltene mi broje svaki otkucaj na tastaturi .. :(
A baksuz kakav sam, bas zadnjih dana imam ponuda za rad koje tako dobro zvuce da cu morati da prihvatim, kao da su cekali da me nesto strefi pa da mi masu evrima ispred nosa! :(

Sto se tice pisanija, to sam pozeleo da mogu na jednom mestu svima da se zahvalim i da nikoga ne zboravim, koji su mi pomogli. Nisam nikada nista pisao, jer sam kao sto znas ortodoksni programer i za pisanje nemam vremena. Drago mi je da si shvatio poentu tekstova na sajtu.
(a ko zna ako vec nosim tako slavno ime i prezime, mozda sam nesto "zapatio" od njegovog talenta :) )

Upravo se spremam za koju nedelju u kontranapad, nisam ja nasa fudbalska reprezentacija, mene zivot nece poraziti tek tako. U vrh glave moze da pobedi i to u finalu sa 1:0 ali tek za mnogo godina. Do onda, ima da se napucam kornera i penala, sve u moju korist i pobedjujem glupe protivnike kao sto su tamo neki infarkti, prelomi, glavobolje i tako to... :)
Samo da se podignem sa trave i da krenem u zivotni sesnasterac, pa kad zviznem volej - bato! :)
 

Back
Top