PARTIZAN O5 !!!

Svaka čast na tempitranju forme. U plej ofu je bio onaj pravi Partizan i titula je više nego zaslužena.
CRNO-BELI BRAVO, BRAVO!!!

Što se tiče Evro lige da ima boljih ne bi je igrao Partizan.
Baš me živo interesuje kako bi drugi timovi koje je Partizan pregazio u našoj prošli u Evro ligi. Odgovor se sam nameće.
 
@Gucanin
Možete vi da serette koliko hoćete. Ali napisao sam na jednoj od tema da samo tako možete da se perete. Lobi? Nemojte da ste smešni i pokušajte da nešto uradite više da bi pobedili, a ne samo da ponavljate kao papagaji. Sve više ličite na sadašnjeg premijera Srbije.
Na ove tri utakmice ste bili razbijeni do daske. Kako može da bude lobi kada ste na tri utakmice vodili samo jednom?!? Preispitaj se šta pričaš pa se onda javi. Ispadaš smešan što ti uopšte ne ide u korist kad se na terenu pokazalo ko je ko.
 
FLUID brate nemoj da se zamaraš prepucavanjima i dokazivanjima da smo bolji, dokazali smo to X puta. Ja mogu samo da se zahvalim svim objektivnim Zvezdašima (npr Shalle) koji su rekli OK bolji ste, ovi tipa Charger neće nikad pružiti ruku i njima se ne treba ni baviti.

Ko je čuo Šakotu sinoć, zna da nam se smeši i šesta uzastopna! Ali prvo Evropa, rekao bih da su Kosta i Triper konačno sazreli da povedu tim u drugi krug Evrolige
 
Nadam se da će otići samo Miloje i naravno Aleksandar "lost in space" Smiljanić. Po svaku cenu zadržati Kostu, Tripa, Vontiga, Pekovića i Šuputa. Na listi ostvarivih želja prvi su legende kluba House i Vujanić, zatim Kecman i Marinković (a opet za njega je možda bolje da bude vodja FMPa). Dobar rezervni plej bio bi npr Miljan Pavković. Ovo su sve niski igrači, jer nam centarske pozicije pokrivene (u sledećoj sezoni zasijaće Novica i Borovnjak 100%).

Moja željena postava:
Prva petorka - Vujanić, Tripko, House, Šuput, Kosta
Rezerve(po minutaži) - Cummings, Peković, Luka, Kecman, Veličković, Stefanović, Borovnjak

Nije preskupa postava, a dovoljna je bar za drugi krug EL. Pre svega igra bi se drastično ubrzala, a tim bi bio atraktivniji
 
Gucanin:
Partizanov lobi opet Zvezdu dobi.


Hhahahah ... :D Nikad niste umjeli da priznate poraz,stari prijatelju...

Inace, sta reci sem titula je tamo gdje treba da bude- kod kuce.Svaka cast momcima za borbu ,narocito pojedincima... Mrlju na ovaj plej of je bacilo divljanje pandura ,ali to sa druge strane nema veze sa onim na terenu,gdje smo im pokazali njihovo mjesto.

Zivjeli braco simpatizeri i navijaci Partizana!
 
[size=-1] Čestitam igračima na odličnoj sezoni u sva četiri takmičenja. Ovo je naš trenutni maksimum. Sledeće sezone cilj nam je da se plasiramo u Evroligu - izjavio je trener KK "Sledeća sezona" Dragan Šakota.[/size]
 
Sakota supcina ... nije nam ni cestitao na besplatnom kursu kosarke u tri toma...ali..."Hvala Bogu pa do Evrope moze i da se stigne preko drugih takmicenja...(u kojima Partizan nema svoj lobi!)" tako je Sakota...samo vi stizite do te Evrope...
 
Skinuo sam sa interneta Šakotinu izjavu kao i Vujoševićevu. Dok je Vujošević oštro reagovao na ljude koji su sve ovo zakuvali oko plej ofa a sede u košarkaškim i državnim foteljama, Šakota bezobrano optužio Partizan i da će svoje mesto u Evropi potražiti preko drugih takmičenja (čitaj Jadranske lige). Samo ne znam koje godine jer je svake godine ista priča i opet ništa. I takav čovek koji nema nimalo dostojanstva da prizna zasluženi poraz ne terenu da vodi reprezentaciju. I Vujošević nije cvećka, ali se sada videlo da je Šakota krpa od čoveka. I to što je on selektor je isto Partizanov lobi, zar ne?
 
68Charger440:
Kako moze covek da prizna poraz kad ste ucini sve izvan terena da nas pobedite?

.
a ti si sve to pratio iz amerike preko interneta
poznato je da zvezda ima svoje novinare koji pisu sve i svasta
vec godinama rade na satanizaciji partizana al dzaba
mozete samo u dupe da nas poljubite
ova titula mi je malo bljutava zbog onog sranja u drugoj utakmici al ****** sta cu vam ja
 
68Charger440:
Izgleda da su onda i Glas Javnosti i Blic i B92 i Sportska Centrala i Bog-zna ko jos puni Zvezdinih novinara i bez ijednog partizanovog novinara.

Bice ponovo porazi od 30 razlike u Euro-ligi.
zasto se ti toliko brines za evroligu
imate vi svoju jadransku za koju ste se toliko zalagali pa je igrajte sada
 
@68Charger440
Stvarno preteruješ. Prazne priče do 101 i nazad.
Ajde kaži šta je to učinjeno izvan terena, a što je uticalo da smo vas razbucali do daske na terenu. I slep bi video da smo bolja ekipa od vas. Je l' tebi jasno da ste samo na prvoj utakmici vodili sa 5:4 i to je sve? Deluje ti neverovatno, ali istinito na tvoju žalost. Ne znam da li me razumeš ali ponoviću. Samo 5:4 na prvoj utakmici. :lol: :lol: :lol: I vi hoćete titulu. :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top