Gde su ,sta rade?

Pa ima udele u mnogim znacajnim privrednim subjektima u Vojvodini naravno strogo u senci a navodno je jedan od gazda Kulske banke koja je prilicno znacajna.Inace jedna od retkih pametnih izjava Tome Grobara je bila ona upucenje njemu 92. u skupstini"Gospodine Bozovicu vas ni rodjena majka ne moze voleti"
 
torrente_bg:
Znate onu emisiju na SOS kanalu? Gde su,sta rade?
Moglo bi to da se uvede i ovde.
Na primer;gde je i sta radi RADOMAN BOZOVIC?
Secate li se tog crnogorskog smekera iz Vrbasa? ;)

Господин КРАДОМАН ? Не знам где би могао бити - можда у позадини данашњег саопштења које су дали Црногорци (милојевићи) из Војводине "о неопходности блиске сарадње са Црном Гором ..." (нажалост, нисам успео да чујем целу вест на ТВ Војводина........али очигледно да тамо црногорски колонисти нешто крчкају... 8-)
 
Vozi maserati ????
Mamu mu jeb.m!!!!!!!
Ja sam nacuo i da cesto visi kod onih Rodica i Mandica iz Kule.
Inace i jedni i drugi imali 1991 po radnjicu u okviru svoje kuce /onaj fazon,probili jednu sobu i napravili mini-market/ i za 2-3 godine BOOM!!!
Pa to da je neka normalna vlast ne bi trebalo ni ispitivati poreklo novca.To bi bilo gubljenje vremena.Vec odma u gasnu komoru.
 
torrente_bg:
Znate onu emisiju na SOS kanalu? Gde su,sta rade?
Moglo bi to da se uvede i ovde.
Na primer;gde je i sta radi RADOMAN BOZOVIC?
Secate li se tog crnogorskog smekera iz Vrbasa? ;)

Taj se nakrao i zabole ga! Mada je mnogo veci car ispao onaj bivsi premijer... ne mogu se setim imena iako sam na poslu imao kolegu sa istim imenom i prezimenom :lol:
Taj je u Progresu delio otkaze do svoje smrti!
Veoma je indikativno kako je DOS jurio prvo za ratne zlocine sto je Hag trazio, pa onda za ubistva koliko im je odgovaralo, a za lopovluk nikad i nikoga. Valjda im je odgovaralo pravilo da se za kradju u Srbiji ne odgovara. Sad ni oni ne odgovaraju...
 

Back
Top