Problem s kljucevima...

nidzesi

Primećen član
Poruka
925
Tanjir mi je okrenut na Astri i imam sve kanale osim onih zakljucanih...

Imam s2emu, i novi kljuc, ali se ne otvara nijedan kanal... Menjao sam kljuceve, ali ne vredi! Kad otvorim Info S2EMU onda samo pise No ident softcam...




Napomena: Do juce su mi radili MTV Hits, Cartoon Network i jos ponesta, ali sad nece nista, a malopre sam skinuo nove kljuceve. Ne vredi ni da vratim stare!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nije da ne radi samo tebi, svima ne radi koji hoce na ovaj nacin da gledaju zakljucane kanale. Hakeri su izgleda malo posustali sa provaljivanjem novih kljuceva pa do daljnjeg cemo biti u "mraku".
Pozdrav
 
Ma TPS Crypt je manje-više provaljen.
Skinite vPlug 0.92(ili s2emu 1.26) i softcam ključeve koji sadrže bazu TPS AES ključeva koji se menjaju u krug(na svakih sat vremena, ključevi iz baze se menjaju u krug.Programi za razbijanje zaštite onda samo provrte bazu tih ključeva i nađu odgovarajući, samo trebaš imati softcam ključ sa dovoljno ključeva)). Nose negde oko 75KB, a sadrže oko 1200 AES ključeva koji se menjaju. Ako treba postaviću link.
 
miodrag2005l:
zemljak nije sve u kljucevima trebas znati da uklopis BIN.KEY koji ide uz S2EMU i softcam.key i instaliraj emulator zadnju verziju, jer on dosta otvara kljuceve koji S2EMU nemogu ili ga tumace kao unknow (nepoznati)kljuc! Pozdravi mi Bujanovac!!

Pojasni malo.
Kakav Bin.key? Kakav emulator(mislio sam da je S2emu i vPlug u stvari emulator, ali iz konteksta tvoje rečenice, rekao bih da nije)?
 

Back
Top