Srbija i Crna Gora - Obala Slonovace - Svetsko prvenstvo 2006. u Nemačkoj

Dobro nemojmo preterivati sada.
Iskreno voleo bi da im se ponovi Argentina / iskljucivo zbog toga sto su to skotovi teski.muka mi je i njih i njihovih glupih izjava i konferencija za stampu,i onog tv kanala za retardirane SOS,i njihovih prica kako oni igraju za narod itd. Pa ako igraju za narod zasto svoje premije od igara za reprezentaciju ne daju u dobrotvorne svrhe.To je skupina seljacina/cast 2-3 izuzetaka/ koji iskljucivo igraju za svoju promociju i nista vise./ i zato bih voleo ponavljanje Argentine.
Ali bice tesko.Dobri su slonovi,trebalo bi da pobede ali...
 
torrente_bg:
Dobro nemojmo preterivati sada.
Iskreno voleo bi da im se ponovi Argentina / iskljucivo zbog toga sto su to skotovi teski.muka mi je i njih i njihovih glupih izjava i konferencija za stampu,i onog tv kanala za retardirane SOS,i njihovih prica kako oni igraju za narod itd. Pa ako igraju za narod zasto svoje premije od igara za reprezentaciju ne daju u dobrotvorne svrhe.To je skupina seljacina/cast 2-3 izuzetaka/ koji iskljucivo igraju za svoju promociju i nista vise./ i zato bih voleo ponavljanje Argentine.
Ali bice tesko.Dobri su slonovi,trebalo bi da pobede ali...

SVI SMO MI LAVOVI ! :lol:
 
torrente_bg:
A da li ste culi da je Drogba ostao sa reprezentacijom/sto je i normalno/ mada ne moze da igra.
A ovi nasi zapalise.Verovatno se sad negde brckaju u moru i boli ih ku.ac.
A onaj predsednik FS Karadzic kao to pravda smanjenjem troskova.
Pa da Obala Slonovace je bas bogata do bola pa moze da priusti da im Drogba ostane jos 3-4 dana.

Hmmm.... smanjenje troshkova... koliko sam ja upucen i znam, FIFA pokriva sve troshkove puta i smeshtaja! Tako da, logichno pitanje sledi, o kojim prokletim troshkovima taj pricha? I, naravno, opet logichno, JEL TAJ NORMALAN???

Mada, ja sam chuo da ih je ovaj zamolio da odu da ne bi kvarili "timski duh i atmosferu" ili tako neshto, a nisam chuo za te "troshkove". U svakom sluchaju, ako je to tachno, to nisu chista posla...
 
Sram treba da bude sve takozvane navijace koji sad pricaju kako se niko ne zalaze, kako ih zabole **** za zemlju. Sta ste pricali kad smo se plasirali na SP. Petka ste nazivali vojvodom, Svetim Ilijom, ekipu sa 11 lavova, junaka, vojnika. Prvi ste bili u govorenju da cemo biti prvaci sveta. A sad svi do jednog bi voleo da izgube. A sutra kad zaredjaju par pobeda u kvalifikacijama opet ce biti najbolji na svetu. Ma nase ponasanje je stvarno bez komentara.
Znaci napred Srbija. Moja prognoza za danas je nereseno 0:0. A sa novom himnom, grbom, zastavom, dresovima, imenom, selektorom i nekim igracima u pohod na Svajcarsku i Austriju gde bi igrali skoro kao domacini!
Selektor najbolje stranac!
Prvi golman Srbije Vladimir Stojkovic
Odbrambena trojka Vidic, Stepanov, Gavrancic
Krila Basta desno, Lukovic levo (Rnic, Lomic)
Sredina Stankovic povuceno, Krasic i Koroman u liniji i Zvonce Vukic kao poluspic (U obzir dolaze i Jankovic, Milijas i Vukcevic)
Napad Zigic i Vucinic (ukoliko bude igrao za Srbiju) (Kezman, Ljuboja, Pantela)
Kapiten Dejan Stankovic
Srbija na EP 2008
NAPRED SRBIJA
 
@Neboysha,ko ih je bre dizao u nebesa?Sta lupash!To su jedino oni sebe sami hvalili ko i njihovi novinari koje drze u dzepu za po cevape i besplatno pitje.A sad se videlo koliko "vrede",a nije u pitanju poraz,nego BLAMAZA jer smo mi NAJGORA,NAJNEKVALITETNIJA reprezentacija od 32.Nismo imali ni jednu jedinu sansu na 2 utakmice,nismo niti cemo dati i jedan gol,sutnuli smo na gol nekoliko puta,a selektor debil kaze da smo protiv Argentine igrali ofanzivno?!Alo bre,pa ako je ono bilo ofanzivno kako je tek defanzivno?Ono nije bilo ni ofanzivno ni defanzivno nego potpuni raspad sistema bez ikakve koncepcije i ideje.Znalo se i zna se da nemamo kvalitet ali ako smo toliko losi da ne mozemo da izvucemo ni sve casne poraze onda bolje da nismo ni isli da se brukamo,a koliko je propusta napravljeno i na kakav amaterski nacin se prislo selektiranju tima i o svemu ostalom moze da se pise na 100 strana,ali to vec odavno nije nistra iznenadjujuce za nasu fudbalsku reprezentaciju.Bruka!
 
Mangupcina:
^^^^ neboysha lepo si to gore rekao.

Ipak još uvek igramo za državu koja više ne postoji, za himnu koja više ne postoji, i igramo za zastavu koja više ne postoji. :roll:
A zasto onda gledas utakmice drzave koja ne postoji? Sta te to uzbudjuje i primorava da komentarises utakmice drzave koja ne postoji? Mangupcino, ta drzava postoji u nasim srcima i svaki uspeh i njen neuspeh uzburkava krv i reakcije. Znaju oni vrlo dobro za koga igraju kada istrce na teren da brane boje te "nepostojece" drzave. A selektor takodje zna koga ta grupa ljudi u broju 11 predstavlja i onaj ostatak koji nije istrcao na teren zajedno sa njim. Ta tvoja imaginarna konstatacija ne ublazava ama bas niciju odgovornost niti umanjuje njihove obaveze.
 

Back
Top