sinnke vs karic brothers

da li je sinnke kupio LJiS

  • da

    glasova: 10 66,7%
  • ne

    glasova: 5 33,3%

  • Ukupno glasova
    15
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lucky Luck

Aktivan član
Poruka
1.251
Ja chuo da je LJiS privatizovan i da ga je kupio niko drugi nego Sinnke, po ugledu na Karic brothers u cilju shto uspeshnijeg propagiranja svojih naprednih ideja. Obzirom da se samo njegove teme vrte na LjiS-u a jutros je bilo posebno drastichno verujem da u svemu tome neshto ima. Shta vi mislite?
 
Lucky Luck:
Ja chuo da je LJiS privatizovan i da ga je kupio niko drugi nego Sinnke, po ugledu na Karic brothers u cilju shto uspeshnijeg propagiranja svojih naprednih ideja. Obzirom da se samo njegove teme vrte na LjiS-u a jutros je bilo posebno drastichno verujem da u svemu tome neshto ima. Shta vi mislite?


:D :D :D
isto sam ija cula......................;)
 
Astrodita:
Vitlaj Pero sa tim mačem, ne daj ispred sebe jačem! 8) :lol: :arrow:
Ma nemam na koga da vitlam Astro.. :lol: Sve neke pametnjakovicke... sto se poplase i pobegnu... I onda naravno ja njih posle necu... a one onda ko popisane kao hoce... shvate sta su propustile... pa besne... ko fol na mene sto ih ja necu... nazivaju me imenima raznim... E pa mace ja lepo dam sansu svakoj koja trazi... a ko ih sisa sto su one glupe pa neznaju da je iskoriste... Sad ja kao treba ponovo 5-i put da muvam neku istu... zabole me...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top