artroza, koksartroza...

Da ja trenutno lecim artrozu kolena tamo - http://madumagnet.com . generalno sta se desilo. Ne nzam tacno jer nisam isao na drugi pregled, ali je cinjenica da mi je jako smanjilo bol.

Tj konkretno bilo koja artroza je jako bolna i da ne bi bolelo jedino resenje je glukozamin. A prilicno je skupo uzimati ga stalno tako da su ovi magneti dobro long term resenje.

Verujem da ce sigurno umanjiti bolove i za koksaartroza i za osale oblike artroze. A sto se tice same uspesnosti lecenja hrskavice video sam snimke izlecene krskavice od dosta ljudi tako da verujem da odredjenom procentu ljudi (negde 70%) ti magnetici jako pomazu.

Detaljniji post vidi ovde ne mogu opet da pises 3 strane: kako leciti artozu i koksartrozu
 
Želim samo da vam prenesem svoja iskustva sa MADU magnetima. Prije nešto više od godinu dana dijagnostikovana mi je koksartroza oba kuka, možda je bitno i to da kažem da imam 26 godina. Naravno svi su mi rekli da se liječi operativnim putem i nikako drugačije. Ipak probala sam raznorazne tablete, vitamine, narodne lijekove, ali na kraju saznam i za te famozne magnete, ponegdje nađem na forumima da neko i pohvali taj izum, ali taj neko su ili oni, iz te njene ordinacije ili neko ko samo bezveze izmišlja. Uvjerila sam se sama u neuspješnost i lažno predstavljanje same doktorice i njenog tima. Bitno je uzeti samo novac i prodati mladoj osobi lažnu nadu. Uzeli su mi 750 € i napričali svašta. Naravno ni traga od poboljšanja, iz dana u dan mi je bilo samo gore. Tražila sam da mi vrate novac, izmotavali su se i svakakve gluposti pričali, i da, još da kažem da mi je rekla da ni slučajno ne idem na operaciju, da treba samo kod nje da se liječim, u prevodu samo da njoj nosim pare. Na kraju vratili su mi manje od pola iznosa koji sam im dala, a ja njima njihovo smeće. Na operaciju sam otišla u oktobru prošle godine, sad se osječam odlično, normalno živim. U istom aktu uradili su mi oba kuka.
Ovom prilikom samo želim da kažem ljudima koji imaju problem kakav sam ja imala da ne bacaju novac na svakakve gluposti i da vjeruju samo provjerenim stručnjacima, a hvala Bogu ima ih još uvijek u našoj zemlji.
 
Želim samo da vam prenesem svoja iskustva sa MADU magnetima. Prije nešto više od godinu dana dijagnostikovana mi je koksartroza oba kuka, možda je bitno i to da kažem da imam 26 godina. Naravno svi su mi rekli da se liječi operativnim putem i nikako drugačije. Ipak probala sam raznorazne tablete, vitamine, narodne lijekove, ali na kraju saznam i za te famozne magnete, ponegdje nađem na forumima da neko i pohvali taj izum, ali taj neko su ili oni, iz te njene ordinacije ili neko ko samo bezveze izmišlja. Uvjerila sam se sama u neuspješnost i lažno predstavljanje same doktorice i njenog tima. Bitno je uzeti samo novac i prodati mladoj osobi lažnu nadu. Uzeli su mi 750 € i napričali svašta. Naravno ni traga od poboljšanja, iz dana u dan mi je bilo samo gore. Tražila sam da mi vrate novac, izmotavali su se i svakakve gluposti pričali, i da, još da kažem da mi je rekla da ni slučajno ne idem na operaciju, da treba samo kod nje da se liječim, u prevodu samo da njoj nosim pare. Na kraju vratili su mi manje od pola iznosa koji sam im dala, a ja njima njihovo smeće. Na operaciju sam otišla u oktobru prošle godine, sad se osječam odlično, normalno živim. U istom aktu uradili su mi oba kuka.
Ovom prilikom samo želim da kažem ljudima koji imaju problem kakav sam ja imala da ne bacaju novac na svakakve gluposti i da vjeruju samo provjerenim stručnjacima, a hvala Bogu ima ih još uvijek u našoj zemlji.

Тражећи нешто на интернету, буквално "упадох" у ову тему,
па пошто ми је ВРЛО ДОБРО познат рад ове докторке, пре свега великог
ХУМАНИТАРНОГ радника, човека пре свега и то са оним великим словом Ч,
нисам могла, а да не одреагујем!


Не знам ко је могао нешто овакво да напише, зато што знам, да ово нешто
овакво НЕ МОЖЕ да буде никако истина.
Свако се може уверити о веродостојности само ПОЗИТИВНИХ дела
који су остали иза поменуте докторке, ако се мало потруди да пронађе
релеванте информације о њој и одласком у њену ординацију када
она прима пацијенте, па да лично са пацијентима поприча.

Она је многим рањеницима из Републике Српске помогла за време рата,
и данас то чини и никада ни једном рањенику није узела новац.
Због тога је имала великих проблема са здравственим системом
Србије и самог министарства здравља, на челу са бившим министром
Томицом.
Она је више призната и цењена у свету од званичника медицине,
него од домаћих здравствених институција, само ЗАТО што се не
уклапа у њихов накарадно осмишљени систем рада са пацијентима.

Лично сам имала прилику да видим много пацијената којима је
докторка Душанка помогла, наиме њој је јединој у свету пошло
за руком да регенерише хрскавицу, а самим тим је спасила многе
људе, да не иду на операције и аутоматски су избегнути
ПРЕВЕЛИКИ трошкови, па је можда и то узрок зашто
она МНОГИМА смета, јер би њеним открићем неке фармацеутске
куће, а и неки лекари који оперишу кукове, колена и слично,
би БАНКРОТИРАЛИ.
И сама сам имала СРЕЋУ да ми она помогне приликом санирања
неке раније спортске повреде, која се након неколико година
активирала и била веома болна, ...

Топло свима препоручујем ову докторку, пре свега што код ње
пре лекарске помоћи можете добити пријатан осмех, разговор
који као и сам да лечи,..а то је оно што многи лекари НЕМАЈУ!!!
 

Back
Top