Pitanje oko grcke vize

Da li je neko imao problema sa dobijanjem vize zbog toga sto je rodjen u inostranstvu.Imam srpski pasos i idem preko agencije u Grcku na grupnu vizu pa sam jako nervozna sta ako oni nesto izmisle i ne dobijem vizu zbog toga sto nisam rodjena u Srbiji???Da li da bez obzira sto sam uplatila za grupnu idem na varijantu individualne kao da bih pre saznala da lii je dobijam....poludecu,.u agenciji ce znati tek 3 dana pred put a plasim se da ne bude kasno...onda mi sve propade...Da li je neko imao slicno iskustvo ili da lii je neko rodjen u inostranstvu a ima nase drzavljanstvo i nas pasos i da je dobio vizu bez problema,grupnu?
 
chamche:
Da li je neko imao problema sa dobijanjem vize zbog toga sto je rodjen u inostranstvu.Imam srpski pasos i idem preko agencije u Grcku na grupnu vizu pa sam jako nervozna sta ako oni nesto izmisle i ne dobijem vizu zbog toga sto nisam rodjena u Srbiji???Da li da bez obzira sto sam uplatila za grupnu idem na varijantu individualne kao da bih pre saznala da lii je dobijam....poludecu,.u agenciji ce znati tek 3 dana pred put a plasim se da ne bude kasno...onda mi sve propade...Da li je neko imao slicno iskustvo ili da lii je neko rodjen u inostranstvu a ima nase drzavljanstvo i nas pasos i da je dobio vizu bez problema,grupnu?
pobogu to ti nije nikakav problem... ni priblizno dovoljan razlog da se baktjesh sama oko individualne... ako imash sve ostale dokumente mesto rodjenja ti nije nikakva prepreka za dobijanje grchke vize [moj tata je rodjen u vishegradu i nikad nije ni razmishljao o takvim problemima]
 
sly:
A sad jedno glupo pitanje, da li ja treba da dovlacim i klince u ambasadu u zakazano vreme?

Jedan clan porodice moze da preda zahtev za sve ostale pod uslovom da imaju isto prezime (???!!) Ne znam zasto im je to tako vazno ali funkcionise. Ja odradila za celu familiju.
Za one koji idu na individualnu vizu, najbolje je direktno nazvati ambasadu da vam izdiktiraju sta treba od papira jer se spisak agencije, ambasadinog sajta i onoga sto su mi sami izdiktirali podosta razlikuju. U stvari je prava stvar kombinacija sva tri.
 
Dragi forumaši,molim vas pomozite mi!!!
Moja mama ide sa nama na more,tj.treba da ide..Zena nije putovala odavno nigde,tako da kada je otisla da izvadi pasos,ispostavilo se da ne moze da dobije drzavljanstvo,i ako vec 40 god.zivi u Srbiji..Rodjena je u Bosni..Da li neko zna da li ona sa bosanskim pasosem,moze da ide u ambasadu u Bg po vizu,da li su to teze okolnosti za dobijanje vize
 

Back
Top