Cija je ovo zastava? (Da se Deda Milije Sokira)

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
cs-zre41.gif


Ovo je zastava jednog grada na teritoriji bivse SFRJ , a datira iz doba Austro-Ugarske.
Cik pogodite kog. Recicu vam ako ne znate.
 
Alekasandar2:
Kada bus castil skvadru (tako nesto ne postoji jer Skvadra je dalmatinski izraz a Bum, Zagorski :) ) onda im reci da je to zastava Velikog Beckereka iz doba Austro-ugarske, znaci da je neki Kerempuh bio kod tece u Velikom Beckereku i video sahovnicu :)
Kinfa,aj da ti kao gost na vašem forumu udobrovoljim i rečem da si u pravu.Al bi te zamolil da probaš utjecat kod nadležnih pri vašem vrhovništvu da se već jednom sporazume i odluče kak će im se zvat ostatak zemlje,a isto bi trebali znat da zastava nije čarapa,a ponajmanje krpa za brisat pod, kaj bi posebno trebali znat vaši loptači u Njemačkoj.
 
Alekasandar2:
Koji loptaci? Ne znam o cemu pricas. A ako slucajno pricas o fudbalerima, neznam ni sta je to. Ja gledam vaterpolo... mislim da te obavestim, mi smo u finalu :)
Je,i kaj sad,mi smo pošteno izgubili od SCG u vaterpolu i nismo se osramotili.Ja svoje dečke nekrivim,dečki iz SCG su jučer bili bolji i ,kaj si stim štel rešć.Kaj buš ti morti htjeo upoređivat ovo jučer u Budimpešti i nogač SCG-Argentina.Aj da ti olakšam Srbija je zgutala 3 komada a Crna Gora isto 3.,priznaćeš da je to u prosjeku manje od 6-7 il kolko ste već zgutali.
 
eremita:
Јес' деда, у праву си, у свим старинским београдским кафанама столњаци су били каро-црвени.............. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
E dabome i fali metalna pepljara a stolice one drvene,lepo bilo nekad u kafanu intuicija to bila sto se kaze a sad kako koja,sve se ne sto na zapadni nacin radi,nestade srpska kafana!
 

Back
Top