NOVI BEČEJ - danas LDP vs. SRS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ало црвени забрави губицу! Лепше је тако! У земљи црвених за тако нешто сутра би те транспортовали право на златну плажу Јадрана! Да правиш песак за другове туристе!
 
Plava Bilja:
Pobedice ona koju NARDO izabere, pa onda psujte narod da je pro-americki ili ratnohushacki :roll:
Zar vam nikad ne padne na pamet da NAROD odlucuje na izborima :roll:
Misliš da je NAROD nepogrešiv, nepodložan zavođenju...itd?
Narod bira između više ponuda - a svaka ponuda (partija) izlazi iz ovog naroda (ne dolazi iz Singapura). Dakle, kakav narod takva i vlast!
 
Poštovanje Svima!
Hteo sam da otvorim temu SRS vs. LDP, jer mi je zanimljivo da su dve desničarske stranke u suprotnim taborima: jedna je za SAD, a druga anti-globalistička.
Ne znam kako se ovakva rasprava uklapa pod ovaj naslov, ali bih voleo da čujem šta misliite o tome.

Btw, da podsetim da je Špengler predvideo propast Zapada za 2011.
 
Koje dve desnicarske partije?
LDP su crveni, levicari, liberali.

vec cujem kako pevaju:

BATTAGLIONI "M"

Battaglioni del Duce, battaglioni,
della morte creati per la vita,
a Primavera s'apre la partita,
i continenti fanno fiamme e fior.
Per vincere ci vogliono i leoni
di Mussolini armati di valor.
 
U drugom krugu se uvek vise glasa protiv nekog,redje za.Od ova dva ja bih bez ikakve sumnje glasao za ldp tj. protiv srs-a.I na bilo kojim izborima do sada na koje sam izasao glasao sam protiv sps-a i srs-a.Kad bi o mom glasu odlucivao program i dosadasnji rezultati neke stranke,verovatno me biracko mesto ne bi nikad videlo.
U svakom slucaju cestitke ldp-u na prvoj izbornoj pobedi i cestitke svima u Novom Beceju koji su smogli snage da zapuse nos i izadju na izbore.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top