Zene kakva su to bica?

Obožavam da ženama plaćam ručkove, večere, te kojekakve sitnice kojima se trljaju po koži... pali me to kad znam da ću dobiti dobru p.icu u zamenu za jedan malo skuplji parfem... čist trgovački ugovor i poseban osećaj u seksu... osećaj neobaveznosti, što dovodi do potpune opuštenosti i sasvim slobodnog ponašanja prema toj ženi... stavljam joj ga gde hoću i svršavam joj od usta do dupeta... što je već malo glupo raditi na biću koje voliš... :lol:
 
Zene su oduvek volele novac to je istina, sa njime je ipak lakse naci devojke koje su spremne da ti izraze "zahvalnost"!
Ali postoji jos jedna stvar koju zene vole vise od novca, a to na zapadu dolazi sve vise do izrazaja, jer su tamo zene sve nezavisnije! A to je SEX! Pravi muskarac uvek zeni moze da pruzi mnogo vise zadovoljstva nego sto to moze novac!!!
Pa eto primer u filmovima ona navatala bogatog, a kara se sa bastovanom......postoji brdo takvih primera u stvarnom zivotu!
 
sinnke:
Zasto kod zena uvek prevlada ljubav prema keshu nego prema muskarcu?

Mozda je to zato sto je to lako zaradjeni kesh. Laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki kesh.
Pare su samo jedan plus ili minis za tipa... ili devojku... Ostalo je sve isto... Ne vole devojke pare... ali vole sigurnost i imaju potrebu da imaju ispunjene svoje elementarne potrebe... Naravno da su im fizike i psihicke osobine muskarca mnogo vaznije od love... :wink:
PS Nema lakog kesa... to je samo da se retardima zamazu oci... :wink:
 
sinnke:
Zasto kod zena uvek prevlada ljubav prema keshu nego prema muskarcu?

Mozda je to zato sto je to lako zaradjeni kesh. Laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki kesh.


Jao Boze!!!!!!! Zasto svi generalizuju i svrstavaju sve devojke u isti kosh?To mi nikada nije bilo jasno!! To sto vi naletite na takve devojke,to ste vi krivi jer niste na pravom mestu sa pravom devojkom! I NIJE TACNO da sve devojke "lete" za keshom!!!!!
 
Svevlad:
Obožavam da ženama plaćam ručkove, večere, te kojekakve sitnice kojima se trljaju po koži... pali me to kad znam da ću dobiti dobru p.icu u zamenu za jedan malo skuplji parfem... čist trgovački ugovor i poseban osećaj u seksu... osećaj neobaveznosti, što dovodi do potpune opuštenosti i sasvim slobodnog ponašanja prema toj ženi... stavljam joj ga gde hoću i svršavam joj od usta do dupeta... što je već malo glupo raditi na biću koje voliš... :lol:

A koliko si ih imao do sada? Sve skupa? 150-200? Ja ga tako cenim...
 
Odgovor potrazite pitajuci se, Zasto muskarci vishe vole lepe devojke i glupe od manje lepih i pametnih......???????? Ako se neko pojavi da kaze da nije tacno ili da nisu svi muskarci isti eto vam odgovor na tako glupo pitanje.......
 
snowflower:
Jao Boze!!!!!!! Zasto svi generalizuju i svrstavaju sve devojke u isti kosh?To mi nikada nije bilo jasno!! To sto vi naletite na takve devojke,to ste vi krivi jer niste na pravom mestu sa pravom devojkom! I NIJE TACNO da sve devojke "lete" za keshom!!!!!
Dokazi!!!

(inace to je i jedina fora na koju neki lik koji nema ni para ni mozga ni fizickog izgleda moze da smuva nesto... ) :lol:
 
Znas... Ima istine. Izmedju osobe sa keshom i one bez kesha, a otprilike ti se podjednako dopadaju, logicno je da ces odabrati onu prvu.
Novac i kasnije u zivotu moze spasiti mnoge brakove, recimo... Ako nema para, i sama ljubav moze da se iskvari i nestane...

Ali, ne kazem da muskarce treba da muzes za pare. Svasta... Zena mora sama da zaradjuje za sebe. Ali, lepo je znati da neka vrsta sigurnosti postoji.

A ti bi, kao, radije siromasnu nego bogatu devojku?
 
Snezna_kraljica:
Znas... Ima istine. Izmedju osobe sa keshom i one bez kesha, a otprilike ti se podjednako dopadaju, logicno je da ces odabrati onu prvu.
Novac i kasnije u zivotu moze spasiti mnoge brakove, recimo... Ako nema para, i sama ljubav moze da se iskvari i nestane...

Ali, ne kazem da muskarce treba da muzes za pare. Svasta... Zena mora sama da zaradjuje za sebe. Ali, lepo je znati da neka vrsta sigurnosti postoji.

A ti bi, kao, radije siromasnu nego bogatu devojku?
sve zene koje prvo preferiraju da sa muskarcem budu zbog para,na kraju najebu verujte mi tako su prosle sve zene u mojoj porodici,muskarci su ti koji imaju pare,a nijedan ne zeli da sa istom zenom ostane do kraja zivota,u jednom trenutku im to stigne do glave,a devojke ostanu goli ***** kad ih sutnu,ostanu bez para jer su ih dobile uz pomoc izgleda dok su bile mlade zapostavljajuci svoju karijeru,a kad ostanu stare bez ikakvog znanja na ulici a sto je najgore bez onoga sto su jurile ceo zivot a to su pare sta onda,zato devojke pamet u glavu.
 
Ja bih, pravo da ti kazem, vise sposobnog i radnog coveka, koji je radio na sebi, obrazovanju, koji je ambiciozan.
A uzgred uz takve ljude najcesce idu i pare. Tako da... Tesko da se moze reci da si u tom smucaju sa nekim zbog para. Jer navedene osobine jesu odlike licnosti i u velikoj meri predstavljaju deo njegovog shvatanja zivota.

Zena nikad ne sme da bude parazit. I treba da bude dovoljno pametna i kvalitetna u svakom smislu da je neko ne bi "sutnuo", kako kazes...
 
Snezna_kraljica:
Ja bih, pravo da ti kazem, vise sposobnog i radnog coveka, koji je radio na sebi, obrazovanju, koji je ambiciozan.
A uzgred uz takve ljude najcesce idu i pare. Tako da... Tesko da se moze reci da si u tom smucaju sa nekim zbog para. Jer navedene osobine jesu odlike licnosti i u velikoj meri predstavljaju deo njegovog shvatanja zivota.

Zena nikad ne sme da bude parazit. I treba da bude dovoljno pametna i kvalitetna u svakom smislu da je neko ne bi "sutnuo", kako kazes...
pa naravno,zavisi u kom slucaju,ja idem u dve skole,bavim se bodibildingom,i redovno citam knjige,ali zato zivim sa bratom i kevom u garazi od 25 kvadrata,cale je kidno,pa koje su sanse da ja pored svih obaveza koje imam,dodjem i do nekih para,a uostalom imam tek 20 godina,a ribe u skoli me gledaju sa visine zato sto nosim iste pantalone vec godinu dana.
 

Back
Top