Originalnost u prilazu

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
U inostranstvu ili strankinjama se prilazi najnormalnije sa "Zdravo ja sam Aca" prosto i jednostavno, ona se onda takodje kulturno predstavi. I onda malo popricate pa vidite dalje.

E za nase deovjke je potrebno nesto svemirsko, originalnost, vecito morate da smisljate neku specijalnu recenicu, nego ludilo, da ona to nikad ranije nije cula kad joj je neko prisao i slicno. Pa mozda je vec cula a mozda i nije. Treba pred svaki prilaz do dobro posedite, pa onda da smislite neku filmsku recenicu koja ce doticnu da zadivi, a od vas da napravi Marlon Branda u najboljim glumackim danima.

Pa me znaima postoje li neka uputstva za pravljenje tih famoznih originalnih recenica? Zaista bi i ja zeleo da naucim da reziram takve svetske prilaze i sklapam takve "ala Marlon Brando" recenice.
 
I sta je sad ovo.
Nase ribe a i po forumu ovde stalno vidu kukaju i placu kako im niko ne prilazi ORIGINALNO, i kako treba da im se pridje originalno, i kako treba da im se pridje na neki ekstravagantan, svemirski , jos na svetu ne vidjen nacin.

A sada na jednom ni jedna ne ume da kaze kako to zeli da joj se pridje.

Sto me dovodi do zakljucka da zapravo one i ne znaju sta zele tj. kakav prilaz zele.
 
Ma Aca je car... :D care... svaka zena je posebna jedinka, nema univerzalnog pravila. To što kod jedne izigravaš majmuna i upali, kod druge ne prolazi... što pre to shvatiš i počneš da koristiš mozak a ne tudja iskustva, možeš na nešto da se izmetneš....
 
AcaBg82:
Pa me znaima postoje li neka uputstva za pravljenje tih famoznih originalnih recenica? Zaista bi i ja zeleo da naucim da reziram takve svetske prilaze i sklapam takve "ala Marlon Brando" recenice.
Nemoj dzaba da se trudis, za takav prilaz treba biti rodjen, a ti to ocito nisi...
Jedina ti je sansa da izgradis svoj sopstveni stil!
Ili jednostavno izvadi novcanik... Ionako na taj tip djevojaka ciljas!
 
Aco prestani da se trudis da budes nesto sto nisi. Bice ti lakse...;) :D
I prestani da se trudis da budes originalan,jer covek moze samo spontanoscu da bude originalan (ako tako mogu da kazem),a ne da ceo dan sedi i razmislja sta je originalno,a sta ne.
 
AcaBg82:
I sta je sad ovo.
Nase ribe a i po forumu ovde stalno vidu kukaju i placu kako im niko ne prilazi ORIGINALNO, i kako treba da im se pridje originalno, i kako treba da im se pridje na neki ekstravagantan, svemirski , jos na svetu ne vidjen nacin.

A sada na jednom ni jedna ne ume da kaze kako to zeli da joj se pridje.

Sto me dovodi do zakljucka da zapravo one i ne znaju sta zele tj. kakav prilaz zele.

"naše ribe" ha ha ha....Aco, originalno znači ne reći "riba".... :-)
evo ja ću da kažem, meni je jedan prišao na plaži (prethodno me tako oslovivši mojim prijateljicama), na šta sam ja ustala zajedno sa peškirom odgovorivši mu:
"Možda jesam na moru, ali nisam riba i nisam za pecanje" :)
Kod mene je to kraj priče. Kad neko ne ume da ti priđe učtivo i lepo, bolje nek ne prilazi nikako. :)
Pozdrav
 
trachara:
aaaaa!
aca zna kako da pridje belosvetskim c.upishkama, a ne zna ovim domacim?
divno...

Sta je leba ti problem prici strankinje, pridjes i predstavis se, sta vise mrze kad im se pridje sa nekom forom, sekspirovskom poemom i ostalim sranjima. Kazes ime i prezime i onda razgovor tece dalje ko sta radi, cime se bavi i tako dalje i tako dalje.
 
Novcic_u_fontani:
"naše ribe" ha ha ha....Aco, originalno znači ne reći "riba".... :-)
evo ja ću da kažem, meni je jedan prišao na plaži (prethodno me tako oslovivši mojim prijateljicama), na šta sam ja ustala zajedno sa peškirom odgovorivši mu:
"Možda jesam na moru, ali nisam riba i nisam za pecanje" :)
Kod mene je to kraj priče. Kad neko ne ume da ti priđe učtivo i lepo, bolje nek ne prilazi nikako. :)
Pozdrav

A sta je uctiv prilaz?
 

Back
Top