Da se podetimo za šta su odgovorni Slobodan Milošević, SPS i SRS?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ml2

Primećen član
Poruka
520
Ja mislim da su odgovorni za:

1) Potpuno ne snalaženje u vremenu i prostoru u periodu posle pada Berlinskog zida

2) Ratno-huškačku propagandu koja je dovela do oružane pobune u Hrvatskoj i rata u BIH

3) Promašenu ratnu politiku

4) Organizovanje kriminalnih bandi od strane njihovih službi koje su zatim slate u Hrvatsku da bi tamo pljačkale, palile, ubijale, silovale.... (razni Tigrovi, Škorpioni..)

5) Mučke masakre u Vukovaru, Srebrenici...

6) Četvorogodišnju bezumnu opsadu Sarajeva i danonoćno bombardovanje tog grada koji je četiri godine bio bez struje, vode, lekova, hleba....

Pogibiju 200.000 ljudi u ratovima koje su izazvali i na kraju izgubili

Progon 500.000 Srba iz Hravtske i preko 200.000 sa Kosova

9) Pljačku nazvanu Zajam za privredni preporod Srbije

10) Namerno uzrokovane najveće hiper inflacije u istoriji planete Zemlje sa ciljem otimanja novca

11) Organizovanje priramidalnih banaka Dafiment banke i Jugoskandika sa ciljem otimanja novca

12) Potpuno promašenu politiku na Kosovu

13) Oduzimanje autonomije Kosovu

14) Neviđenu propagandu usmerenu protiv svih albanaca na Kosovu

15) Ne pregovaranje sa aalbanskom političkom elitom u periodu od 92-97

16) Dozvoljavanje nesmetanog nauružavanja albanski terorističkih bandi
ili ne sposobnost da spreče isto

17) Potpuno ignorisanje situacije na Kosovu do momenta kada je ona kulminirala u oružani sukob

Ne snalaženje u vremenu i prostoru tokom oružanih sukoba na Kosovu

19) Promašen način vođenja antiterorističkih borba koji se svodio na paljenje sela i gradova, uništavanje i pljačkanje privatne svojine građana Kosova, ubijanje žena i dece

20) Pokretanje rata protiv 19 vojno i ekonomski najjačih zemalja

21) tromesečno ludilo 1999 u kome su uništeni infrastruktura zemlje i njen kompletan privredni potencijal

22) Realan gubitak Kosova

23) Organizovanje kriminalnih bandi u Beogradu (Arkan, Zemunski klan, Čume)

24) Neverovatnu stopu kriminala u zemlji

24) Organizovanje kriminalne bande u okviru državnih službi (Legija - Crvene beretke)

25) Ubijanje političkih protivnika

26) Prebijanje gradjana na mnogobrojnim mitinzima

27) Stvaranje atmosfere straha


i na kraju smatram da su odgovorni zato sto su upropastili živote ogromnom broju ljudi, zato što prosečan građanin Srbije nema pare za cigare, zato sto je prosečna plata u srbiji 200 eura....

Mislim da su odgovorni zato što su budale jer samo budala može da uradi ovo i da se ne ubije


Šta vi mislite dali je ova ekipa odgovorna za nešto?
 
ml2:
Ja mislim da su odgovorni za:

1) Potpuno ne snalaženje u vremenu i prostoru u periodu posle pada Berlinskog zida

2) Ratno-huškačku propagandu koja je dovela do oružane pobune u Hrvatskoj i rata u BIH

3) Promašenu ratnu politiku

4) Organizovanje kriminalnih bandi od strane njihovih službi koje su zatim slate u Hrvatsku da bi tamo pljačkale, palile, ubijale, silovale.... (razni Tigrovi, Škorpioni..)

5) Mučke masakre u Vukovaru, Srebrenici...

6) Četvorogodišnju bezumnu opsadu Sarajeva i danonoćno bombardovanje tog grada koji je četiri godine bio bez struje, vode, lekova, hleba....

7) Pogibiju 200.000 ljudi u ratovima koje su izazvali i na kraju izgubili

8) Progon 500.000 Srba iz Hravtske i preko 200.000 sa Kosova

9) Pljačku nazvanu Zajam za privredni preporod Srbije

10) Namerno uzrokovane najveće hiper inflacije u istoriji planete Zemlje sa ciljem otimanja novca

11) Organizovanje priramidalnih banaka Dafiment banke i Jugoskandika sa ciljem otimanja novca

12) Potpuno promašenu politiku na Kosovu

13) Oduzimanje autonomije Kosovu

14) Neviđenu propagandu usmerenu protiv svih albanaca na Kosovu

15) Ne pregovaranje sa aalbanskom političkom elitom u periodu od 92-97

16) Dozvoljavanje nesmetanog nauružavanja albanski terorističkih bandi
ili ne sposobnost da spreče isto

17) Potpuno ignorisanje situacije na Kosovu do momenta kada je ona kulminirala u oružani sukob

18) Ne snalaženje u vremenu i prostoru tokom oružanih sukoba na Kosovu

19) Promašen način vođenja antiterorističkih borba koji se svodio na paljenje sela i gradova, uništavanje i pljačkanje privatne svojine građana Kosova, ubijanje žena i dece

20) Pokretanje rata protiv 19 vojno i ekonomski najjačih zemalja

21) tromesečno ludilo 1999 u kome su uništeni infrastruktura zemlje i njen kompletan privredni potencijal

22) Realan gubitak Kosova

23) Organizovanje kriminalnih bandi u Beogradu (Arkan, Zemunski klan, Čume)

24) Neverovatnu stopu kriminala u zemlji

24) Organizovanje kriminalne bande u okviru državnih službi (Legija - Crvene beretke)

25) Ubijanje političkih protivnika

26) Prebijanje gradjana na mnogobrojnim mitinzima

27) Stvaranje atmosfere straha


i na kraju smatram da su odgovorni zato sto su upropastili živote ogromnom broju ljudi, zato što prosečan građanin Srbije nema pare za cigare, zato sto je prosečna plata u srbiji 200 eura....

Mislim da su odgovorni zato što su budale jer samo budala može da uradi ovo i da se ne ubije


Šta vi mislite dali je ova ekipa odgovorna za nešto?

Опет о Тадићију тема, ма хајте више ово није реклама ДС-а

10p4mis.jpg
 
Obersturmfuehrer:
@ml2
ne kaze se EURA nego EVRA.

Moja greška.

Obersturmfuehrer:
sem toga, u onim tvojim stavkama ima mnogo izjava koje nemaju veze sa realnoscu, i stvarno me mrzi da ih komentarisem kao takve, osim ako ih ne potkrepis nekim argumentom...

Ima mnogo stavki... argumentovanje svake od njih u jednom postu zahtevalo bi mnogo prostora...

Vrlo rado ću potkrepiti argumentima svaku stavku za koju smatras da nema veze sa realnošću, čim je navedeš
 
jomini:
Pa ne možeš menjati zvaničan naziv! Izgovor...

Не могу сада тачно да се сетим тог правила али у вези је два самогласника који стоје један до другог ЕУ ---- свашта Јом, како не можеш - ми изговарамо према нашим правилима (то је доста широка тема)
 
jomini:
A to... Naša pravila. Na to sam zaboravio. Onda dobro. Zamisli na engleskom kako će se izgovarati DINAR.

Migud, pomozi.

Па не можеш да сва имена или разне називе изговараш буквално као што то чине Енглези - јер многе од њих ми не би могли да напишемо, знаш оно "пиши као што говориш" - једино да буду писани у оригиналу на енглеском језику.

Уосталом то исто важи и за англосаксонце - они никада не кажу Милошевић - него Милосевиц......... :lol: :lol: :lol:
 
eremita:
Па не можеш да сва имена или разне називе изговараш буквално као што то чине Енглези - јер многе од њих ми не би могли да напишемо, знаш оно "пиши као што говориш" - једино да буду писани у оригиналу на енглеском језику.

Tacno. Postoje izrazito mucna pravila transkripcije stranih reci, engleskih, nemackih, francuskih. Kurs je vec na prvoj godini. Milion pravila.
 
Iron Lord:
Pa vidite, pamfleti ne dolaze u obzir.

Ne razumem?

Iron Lord:
Tema je otvorena zato što ste hteli da se povede polemika o ...

Tema je otvorena u cilju analize vladavine Slobodana Miloševića, SPS i SRS obzirom da SRS prema nekim istraživanjima uživa podršku preko 40% birača. Zbog toga smatram da je potrebno analizirati njihove postupke u vremenu u kome su učestvovali u Vladi i podržavali politiku Slobodana Miloševića i SPS.

Obersturmfuehrer je rekao da su moji stavovi neargumentovani a ja sam mu odgovorio da nije moguće da argumentujem svaki od 27 stavova zato što bi to zahtevalo mnogo prostora. Takođe, ponudio sam se da mu dam argumente za svaki stav za koji zatraži. Ne vidim u čenu je problem?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top