~Soul Mates~

Imao nekad davno... :(
Pod tim podrazumevam da mi je lepo s njom cak i kad nista ne radimo... Ili samo cutimo... znaci samo smo zajedno i lepo nam je samo zbog toga shto smo zajedno... Znam da nekima to zvuci kao nerealno ali kad jednom nadjete nekog takvog shvaticete ;)
PS
Odlicna tema Lanfear ;) Tako ih je malo ovih dana :roll:
 
Alexxandar:
Imao nekad davno... :(
Pod tim podrazumevam da mi je lepo s njom cak i kad nista ne radimo... Ili samo cutimo... znaci samo smo zajedno i lepo nam je samo zbog toga shto smo zajedno... Znam da nekima to zvuci kao nerealno ali kad jednom nadjete nekog takvog shvaticete ;)
PS
Odlicna tema Lanfear ;) Tako ih je malo ovih dana :roll:


meni nije nerealno,ja upravo takvu osobu imam pored sebe....
 
na migu sam upoznao jednu iz j. afrika...imamo dosta toga zajedničkog.baš se extra slažemo...možda dođe i u srbiju...
što se tiče stvarnog sveta, bila je to moja još uvek neprežaljena ljubav...bilo mi ja baš kao što je alexandar napisao...
 
Hmm.
Ovako...

Pod tim pojmom ja podrazumijevam nekoga ko...

...slichan vam je po mnogochemu, neko sa kime se i vishe nego razumijete...
...uvijek je tu (ne, fizichko prisustvo nije obavezno), i u stanju (sledstveno povezanosti koja je, opet, proistekla iz tih slichnosti) da intuitivno shvati neke stvari... mnoge stvari...
...da vas skopcha i kad je tmurno i kad se kroz zivot provlache prozirni zrachci...
...i kada mrzite sebe, i kada mrzite druge...
...i kada mu/joj kazete ''Mrzim te!'', vishe iz nemoci, malo iz inata... sa smjeshkom samopouzdanja da pita:''A kako me to mrzish? Da chujem''...
I neko ko ce znati da vidi i prepozna kad se neshto lomi u vama... i neko ko nece pitati ''Shta ti je?'', vec...
Znate ono: ''Ne govori, hajde samo da 'budemo tu' i cutimo o tome''...
...heh. Tako neshto. Pokatkad mi zafale rijechi.
A i da ne duzim vishe... ispatetisah.


da, nashla sam ga...
 
Lepa temica Lanfear, lepo receno u tvom prethodnom postu takodje ;)

Ovaj... Ne znam da li mogu reci da imam tu privilegiju da imam srodnu dusu.Eventualno bi to bila moja bivsa devojka, sada jedna od najboljih drugarica..
Sa njom uvek mogu da pricam do besvesti o svemu i nikad mi nece biti dosadno!Kontamo se savrseno, zajedno patimo, zajedno se smejemo..
Steta je sto smo se smuvali kad smo bili mladi i neiskusni, tako da sad od toga nema nista...
Jos jednu stvar da dodam, ne mogu reci da mi je zao sto su stvari ispale takve kakve jesu!
Pojam ~Soul Mate~ ne vezujem uvek za romantiku i ljubav!
 

Back
Top