CELULIT NA STOMAKU???

DUH

Iskusan
Banovan
Poruka
5.887
Zna li neko nesto o ovome?
Celulit po nogama manje vise i nemam.
Btw,imam 31 godinu,visoka sam 169cm,teska od 49 do 51kg,ne bavim s enikakavim sportom,nekada jesam rekreativno,ponekad uradim malo vezbica z arastezanje kod kuce,i to je to,po ceo dan sedim inace.
Primetila sam na stomaku malo sala,nije mnogo strasno,ali juce vidim kad rukama pritisnem kozu (ne moram jako da pritisnem,zapravo pipnem malo i naboram medju prstima kao kad gledas po nogama imas li celulit,samo mnoooogo gore nego po nogama)takve odvratne naslage valjda celulita,ili ko zna sta je to,onako kao baba imam kozu,i to samo je tako po stomaku,u predelu struka. Kako da vam opisem,na primer,kao kad neko ima jako puno kilograma pa naglo smrsa,pa mu ostane visak koze,e pa tako nekako,ali ja nisam varirala sa tezinom mnogo.
Ima li jos neko ovakav problem? Pretspostavljam da ce to plivanje resiti,eto idu lepi dani,ali nema sanse da idem na bazen u bikiniju,moram jednodelni,ovo je strasno.
?
 
Ne mož da ga skineš ko da praviš tortu - ono kao, uradiš nešto jednom i gotovo...
Sve ima svoju cenu pa i dobro dupe, moraš stalno da vodiš računa a ne samo jednom ili dva puta kad ti dune pa posle zaboraviš, opustiš se...
Neke stvari moraju da ti uđu u naviku.
Koristi kupku od kleke za tuširanje, lepo se istrljaš dok si u kadi, namaži se nekom od krema kad izađeš iz iste, ali lepo, ne ono ofrlje... utrljavaš i masiraš kožu svaki dan posle tuširanja, piješ vode dosta i obratiš pažnju na to šta jedeš i ne može da ti ne uspe ako si dovoljno disciplinovana.
 
Da, voda, lek za sve. Nema toksina, pomaze kod celulita, mrsavljenja, pogotovo je sad leti treba piti sto vise. Ja imam perioda kad popijem i po cetiri i po litre dnevno i to se bas vidi, lepa koza, stomak nije naduven i ceo organizam bolje funkcionise
 
carolina 212:
Da, voda, lek za sve. Nema toksina, pomaze kod celulita, mrsavljenja, pogotovo je sad leti treba piti sto vise. Ja imam perioda kad popijem i po cetiri i po litre dnevno i to se bas vidi, lepa koza, stomak nije naduven i ceo organizam bolje funkcionise
Covece sa 20 god vecina izgleda ko bombona.
A sa 30, 31..... isto izgleda ko bombona al' punjena :mrgreen:
 
Hahahaha,punjena bombona,jes` al` sa neravnim punjenjem :lol:
Hvala ljudi na savetima,nije meni tesko da budem disliplinovana u necemu sto pocnem,nisam lenja osoba uopste,nego nisam imala blagog pojma sta to da pocnem.Evo,ja vec koliko danas bila na bazenu,a pored vode sad stavih caj od nane,ne moze da skodi.A malopre se istusirah,manackah sa kremicama i to "utrljati temeljno" shvatila sam ozbi8ljno,******,sve cu da probam,pa cu da javim jel uspelo ;)
p.s. kupila sam neki jednodelni kupaci koji je toliko lep,a i ne spada i ne moram da pazim jel se pomerio,kao bikini,hehe,a onako kad se mokar prilepi uz telo uz ravan stomak (imam ravan stomak,jbg sem ovog "ispod")i jos crn pa izduzuje,njam njam,hehe.
A verovatno sam ja to cudo dobila od nezdrave hrane,kapirala sam da ako nemam problem sa kilogramima da si mogu priustiti brzu hranu,jedem neredovno,nezdravo,doduse debljina mi ne preti,ali eto na kako glupav nacin dobih ovo.Od danas ce mi pizza biti luksuz ,mada sam ionako jela uvek vegetarijanu,ali ipak,voce,povrce,mlecne proizvode...Javicu vam kako ce biti.
p.s.s Celulita na nogama sam se resila ovako,ako nekoga zanima:tusiram se naizmenicno toplom pa hladnom vodom (ne hladnom po celom telu,nego znaci samo po nogama,zato jer je brrrr za celo telo skroz hladna),i tako 3 puta naizmenicno topla-hladna,poboljsala se mikrocirkulacija i nestade celulita. (a na stomaku to nisam preminjivala,mnogo mi hladna voda za po stomaku)
Izvinjavam se na kilometarskom postu!!! Pozz svima.
 
Hehehe,lek za sve,jel? :)
Neko rece,pametno,"mrsava ne znaci zategnuta" ,jbg,istina,izgleda imam slabe misice.I od nekretanja valjda,eee,da znam ja bih ispravila...
p.s.@esperanca137,jel to tvoje oko? Pitam jer imas skoro isto oko kao jedna moja drugarica,cak ista i sminka,beli kreon,jel da,i maskara,divno izgleda na tamne oci,svidja mi se jako taj fazon ;)
 
e to sa vodom.....nikad nisam zhedna :( mada sam cula da se kod nekih signali za zedj i glad pomesaju.

znaci sustina kod celulita je da se poshteno ponekad preznojish? tj tako se to resava?

hehe sad ocu da budem riba a nekad su mi ove teme bile smeshne. to je tako kad se premlao sedi na netu onda celulit izgleda mnogo bitniji ! :I
 
M4j4:
Hehehe,lek za sve,jel? :)
Neko rece,pametno,"mrsava ne znaci zategnuta" ,jbg,istina,izgleda imam slabe misice.I od nekretanja valjda,eee,da znam ja bih ispravila...
p.s.@esperanca137,jel to tvoje oko? Pitam jer imas skoro isto oko kao jedna moja drugarica,cak ista i sminka,beli kreon,jel da,i maskara,divno izgleda na tamne oci,svidja mi se jako taj fazon ;)

jeste moje je:p, inace hvala na komplimentu :oops:
stavila sam ga malo u avatar da tripujem zene na komsiluku i gerijtriji - kao gledam kroz spijunku, hehehe virim kroz ekran dok kuckaju;)
imace imas sliku u profilu pa vidi jer me poznajes:D hehe za sad sam SUncica i jos neke tamo devojcice hahah
ma nema veze,mozemo se druziti ja sam uvek za kafenisanje:D ;)
 
Ma bre,ljudi,jel znate sta?Nesto sad razmilsljam,da moram da biram (a izgleda da moram!):
sa jedne strane zdrava hrana (voce,povrce,mlecni proizvodi,ali nemasni)
sa druge strane:CELULIT, ali i :hamburgeri,pizze,cokolade,masni sirevi,chipsy,sladoled...jooooj,***** mu...evo malopre sam jela "Jaffa" keks,ne mogu da izdrzim gladna ljudiiiiii...Evo sta sam resila:ne odricem se hrane makar se pretvorila u salo :) ali cu da se fizicki pokrenem:evo od SAD,odoh da radim vezbe pola sata,i tako cu svaki dan,pa cu vam javiti moze li se i jesti i lepo izgledati (mada mi se sve cini da ne mozeee :( )
 

Back
Top