ŠTEDITE ILI TROŠITE???

shaddow

Iskusan
Poruka
5.155
Neki smatraju da ljubav treba čuvati i ne pokazivati mnogo. Dakle, emocije ne treba previše pokazivati jer mogu da se "potroše". Kao da ih ljubomorno čuvaju.

Drugi smatraju da ljubav treba što više pokazivati, jer je ljubav "čudna biljka", što se više troši sve je više ima.

Za koju ste varijantu?


d010.gif
 
Nisam ja postavio tezu o "štednji" i "trošenju", već ti, to mi je prva asocijacija na temu :p
Ne mož' ljubav da se materijalizuje, neeema je u tom sl.

Pokazivanje, odnosno manifestovanje je druga stvar, i to je neophodno, ali se o tome ne postavlja pitanje. Mislim, nema tu dileme. Kako se uzdržava u manifestaciji ljubavi -nije mi poznato.
 
HeBePoBaTaH_:
Nisam ja postavio tezu o "štednji" i "trošenju", već ti, to mi je prva asocijacija na temu :p
Ne mož' ljubav da se materijalizuje, neeema je u tom sl.

Pokazivanje, odnosno manifestovanje je druga stvar, i to je neophodno, ali se o tome ne postavlja pitanje. Mislim, nema tu dileme. Kako se uzdržava u manifestaciji ljubavi -nije mi poznato.

Pa sad........ ako te tema asocira ne doope, mislim........ šta reći.........

Kako se uzdržava u manifestaciji ljubavi? Pa recimo da se praviš cool i ne pokazuješ da ti je stalo do te osobe, ne kažeš joj "volim te", ne grliš je, ne maziš i ne paziš.......... pa dal treba još da nabrajam?
 
shaddow:
Pa sad........ ako te tema asocira ne doope, mislim........ šta reći.........
Pa, asociraju me štednja i trošenje na dupe.. Sa ljubavlju to nema nikakve veze..
Koncept štednje postoji negde drugde. Jbga, izvini, ne možeš ti mene sada da ubediš da postoji "akumulacija" ljubavi, kad ne postoji.

[QUOTEKako se uzdržava u manifestaciji ljubavi? Pa recimo da se praviš cool i ne pokazuješ da ti je stalo do te osobe, ne kažeš joj "volim te", ne grliš je, ne maziš i ne paziš.......... pa dal treba još da nabrajam?
[/QUOTE]

Ne moraš da nabrajaš. Ne govoriš o ljubavi, to sa ljubavlju nema nikakve veze.
Tako možeš i drvo da voliš, isvoj kompjuter, automobil..
Reći će ti ljudi i drukčije stvari. Opušteno samo..
 
Jbt, neverovatan sta cepidlacish. Naravno da je to glupo, ali ljudi se u vecini zaista dele na te dve grupe, ili bolje reci ima mnogo onih koji sve rade na svetu samo da budu u prvoj. A ti lepo kazi ja ne pripadam toj podeli itd...Svi mi znamo da si neverovatan...
 
shaddow:
Neki smatraju da ljubav treba čuvati i ne pokazivati mnogo. Dakle, emocije ne treba previše pokazivati jer mogu da se "potroše". Kao da ih ljubomorno čuvaju.

Drugi smatraju da ljubav treba što više pokazivati, jer je ljubav "čudna biljka", što se više troši sve je više ima.

Za koju ste varijantu?



d010.gif
Cuvam ih u sefu... da ostanu mojoj deci jednog dana... :lol:

Ni jedno ni drugo... treba je dozivljavati... a ne stekati i pokazivati... Dozivljaj je prava stvar sve ostalo je prazna prica...
 

Back
Top