Захвалница

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
22.423
Захваљујем модераторима, Јомину и Челичном што су успели да униште овако фин форум.
Отерали су скоро све Србе, остаде нас пар. А ове пијавице муслимане и латине довукли са свих страна.
Надам се да сте задовољни.
Шалом Алејкум
 
Oximoron:
Mislim da si zreo za perm ban.
Je li?
Demokratski, nema sta!
Morao bi znati ono sto ne znas ili se pravis da ne znas, a to je- time sto se eliminisu politicki protivnici sa Foruma, ne znaci da si ih eliminisao iz stvarnog pol. zivota.
Upravo obrnuto, samo si ih jos vise uverio da su u pravu, da demokratiju koju vi nudite nikada nece prihvatiti, govor mrznje kojim se vi sluzite nece biti i njihov. Ali, odluka i glas na izborima su samo njihovi, tj. nashi!
I
 
Plava Bilja:
Je li?
Demokratski, nema sta!
Morao bi znati ono sto ne znas ili se pravis da ne znas, a to je- time sto se eliminisu politicki protivnici sa Foruma, ne znaci da si ih eliminisao iz stvarnog pol. zivota.
Upravo obrnuto, samo si ih jos vise uverio da su u pravu, da demokratiju koju vi nudite nikada nece prihvatiti, govor mrznje kojim se vi sluzite nece biti i njihov. Ali, odluka i glas na izborima su samo njihovi, tj. nashi!
I
Ovaj podforum ne vodim ja,vetj jomini i iron lord,i ne nameravam da se mesam u to kako oni vode podforum,kao shto se oni ne meshaju u moj.Ocigledno nisi upoznata sa BL-om i njegovim "likom i radom" na forumu...ovo je samo josh jedna kap u prepunoj chashi...
 
Plava Bilja:
Je li?
Demokratski, nema sta!
Morao bi znati ono sto ne znas ili se pravis da ne znas, a to je- time sto se eliminisu politicki protivnici sa Foruma, ne znaci da si ih eliminisao iz stvarnog pol. zivota.
Upravo obrnuto, samo si ih jos vise uverio da su u pravu, da demokratiju koju vi nudite nikada nece prihvatiti, govor mrznje kojim se vi sluzite nece biti i njihov. Ali, odluka i glas na izborima su samo njihovi, tj. nashi!
I
Misliš da je ovaj oksidisani moron to shvatio? Simnjam. Pa nije on Ajnštajn da shvata tako dugački post. On dok pročita dve reči zaboravi šta je pročitao. On pouzdano zna samo za reč BAN i to ponavlja kao papagaj.
 
Plava Bilja:
Je li?
Demokratski, nema sta!
Morao bi znati ono sto ne znas ili se pravis da ne znas, a to je- time sto se eliminisu politicki protivnici sa Foruma, ne znaci da si ih eliminisao iz stvarnog pol. zivota.
Upravo obrnuto, samo si ih jos vise uverio da su u pravu, da demokratiju koju vi nudite nikada nece prihvatiti, govor mrznje kojim se vi sluzite nece biti i njihov. Ali, odluka i glas na izborima su samo njihovi, tj. nashi!
I

Opet je duvala nešto... :lol: Svakom danas daju da radi sa decom.. :-x
 
ne diraj ti oksimorona, ako on bulazni, to je nistavan deo u odnosu na bl-ovo bulaznjenje...
na kraju krajeva, oksimoron ne poziva na rat ubijanje i slicne stvarcice...ako vam se to svidja, imate razne nepismene srBske forume...
 
zipet:
A i tebe bi trebalo plaćati? A za koji moj, leba ti? Koja je tvoja uloga osim da papagajski ponavljaš: ban, ban, ban.... :razz:
Upravo tako.Ban ban ban ban ban ban ban.Ban ban.Ban.
To je jedino shto neko poput bl-a,vladike rufima,ozra ili nekog slichnog razume.Mozhesh mu dokazivati milenijumima da nije u pravu,ali ce on tupiti i dalje svoje.Kada mu,medjutim,zapretish banom veoma se poslushno ucute.JA,lichno,nemam mogucnost direktnog bana,ali mogu srediti da se to desi,a do sada sam samo za jednu osobu koja je banovana bio direktno odgovoran...
A kada bi bio moderator shvatio bi koliko je taj posao tezak...mada sumnjam da bi tebi dozvolili isto...pozdrav.
 
zipet:
A i ti Biljo nešzo radiš sa decom, kao ona g-đa Paola? Sa kojom decom? Kog uzrasta? I šta im to,uopšte radiš, crna Biljo. Zaglavićeš ćuzi zbog pedofilije!
I ja cekam objasnjenje sta im ( i kome uopste) sta radim?
Ove demokrate bolje znaju od nas samih sta radimo, sta ne radimo i sl.
Bas da vidim, ako ne pobegne, umeju junacine demokratske, da slazu i pobegnu :evil:
 
Oximoron:
Upravo tako.Ban ban ban ban ban ban ban.Ban ban.Ban.
To je jedino shto neko poput bl-a,vladike rufima,ozra ili nekog slichnog razume.Mozhesh mu dokazivati milenijumima da nije u pravu,ali ce on tupiti i dalje svoje.Kada mu,medjutim,zapretish banom veoma se poslushno ucute.JA,lichno,nemam mogucnost direktnog bana,ali mogu srediti da se to desi,a do sada sam samo za jednu osobu koja je banovana bio direktno odgovoran...
A kada bi bio moderator shvatio bi koliko je taj posao tezak...mada sumnjam da bi tebi dozvolili isto...pozdrav.
Nisam ja za taj posao moderatora. To je MNOOOOGOOOO odgovoran i plaćen posao. Ja sam samo jedan megistar tehničkih nauka, koji se u međuljudske i policijske metode ne razume. Mene nisu ni u školi kažnjavali, pa ja nemam model po kome bih se ravnao. A ti, vidim imaš tih cinkaroških modela podosta na lageru, pa je samo pitanje kako koji da primeniš. MAŠAAALAAA! :confused:
 
Oximoron:
ne nameravam da se napushavam sa bitjem kome je iq manji od broja patika...i to u inchima...
a shto se tiche ove teme,sredice moderator kada dodje.
pozdrav.

Јаооооој што си ме сада зезн'о, појма немаш.....има да се насекирам......уфффф...ко је теби крив што су ти мождане вијуге
испеглане и пуца ти чип у глави чим се појави другачије мишљење од твог......




 
Plava Bilja:
I ja cekam objasnjenje sta im ( i kome uopste) sta radim?
Ove demokrate bolje znaju od nas samih sta radimo, sta ne radimo i sl.
Bas da vidim, ako ne pobegne, umeju junacine demokratske, da slazu i pobegnu :evil:
Umeju, umeju. To su stare pobegulje. Kao da su završili školovanje kod "Crne ovce" D. Mihajlovića. On izjavi kako će i zemlju i nebo da prevrne da nađe atentatore, pa posle pobegne i piše "Povlenske magle". to su kod njega diplomirali, a kod Jočića magistrirali.
 
zipet:
Nisam ja za taj posao moderatora. To je MNOOOOGOOOO odgovoran i plaćen posao. Ja sam samo jedan megistar tehničkih nauka, koji se u međuljudske i policijske metode ne razume. Mene nisu ni u školi kažnjavali, pa ja nemam model po kome bih se ravnao. A ti, vidim imaš tih cinkaroških modela podosta na lageru, pa je samo pitanje kako koji da primeniš. MAŠAAALAAA! :confused:
Bitno je da ga ja,student ekonomije u 3coj godini,sa prosekom 8.9 trenutno,ne mogu da podnesem taj posao...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top