da li postoje mushkarci koji su u braku, a da nisu prevarili svoje zene.....??????
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 47

Tema: da li postoje mushkarci koji su u braku, a da nisu prevarili svoje zene.....??????

Zainteresovan član laloona (avatar)
    Učlanjen
    16.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Question da li postoje mushkarci koji su u braku, a da nisu prevarili svoje zene.....??????

Udajem se skoro, sve je super i nas dvoje cesto pricamo o tome kako ne zelimo da nam se desi preljub.Oboje smo jako osetljivi.Ali s kim god sam pricala svi kazu prevario sam zenu ili prevarila sam muza...Jednostavno dodje mi da se zapitam cemu se udajem.Pa sad javno postavljam pitanje...

Iskusan Petar_Pan (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    114

Podrazumevano Re: da li postoje mushkarci koji su u braku, a da nisu prevarili svoje zene.....??????

E to sam se i ja pitao za zene.... Riziko...

Učlanjen
    16.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Re: da li postoje mushkarci koji su u braku, a da nisu prevarili svoje zene.....??????

Mene bash zanima, dakle budite iskreni, ja eto nisam nikad nikog....pa mislim da sam jedina na svetu.

Iskusan DjuraMornar (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    107

Nemoj da razmisljas o tome...

Učlanjen
    16.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Ok, nece mene to pokolebati, ali me zaista zanima.......da li postoje ljudi koji su npr 30 god u braku, a da nisu jedno drugo prevarili, tj. imali afere?

Iskusan DjuraMornar (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    107

Naravno da postoje.Malo ih je ali postoje.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Mislim da postoje ljudi koji nisu prevarili svoje bracne partnere ali su retki.Nemoj uopste o tome da razmisljas,ako je ljubav prava, a jeste posto se udajes trudi se svakog dana iskazujes svoju ljubav sitnicama ,lepim recima,paznjom i on nikada nece pozeleti da te prevari.SRECNO I SVE NAJLEPSE U BRAKU

Učlanjen
    16.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

hvala !!!!!!!!!!!! Bas cu mu pokazati zelje )))))))

Iskusan frozen1982. (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

Postoje......moji cale i keva.U braku su 33 godine i koliko ja znam a mislim da je nekih 99% sigurno nisu nikad prevarili jedno drugo......mada brak im je uzas,da ne pozelish nikad da se udajes/zenish kad ih vidish,ali to je iz drugih razloga,ne zbog preljube.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Nesto mnogo sumnjas, proveri ti njega jos malo
    Naravno da postoje, sa kim se ti to druzis mlada?

Aktivan član Kurt2 (avatar)
    Učlanjen
    12.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Vidiš, i ja sam se cimao oko toga... i znam za jednog koji jeste... a super se slaže sa suprugom, ima dete od 3-4 godine... ali, eto, ukazala mu se prilika, i on nije hteo da je ne iskoristi... a ona tada bila trudna...
    Meni se to ama uopšte ne sviđa! Toliko ljudi oko mene ima koji otvoreno pričaju o tome kao o nekoj normalnoj stvari, a meni to uopšte nije normalno... mada, jesmo mi poligamna bića, ali nam ipak neki kulturni okviri i ljudska obeležja nalažu da se drugačije ponašamo... ne znam... nisam pametan... ali ne odobravam to...
    A s druge strane, hoću da prevarim devojku... ali to je drugačija situacija sticajem određenih okolnosti... i, ipak mi je samo devojka... ma znam da ja to ustvari neću da uradim... samo se tripujem da oću... nema šanse to da mi se dogodi... a tek u braku... tu tek nema šanse...
    Mada... meni je jedan lik pričao koji je oženjen, a vara: "I ja kada sam bio u tim godinama isto sam tako mislio! I eto, pogledaj me sada!" Doduše, ima velikih razlika između nas dvojice...

Aktivan član Kurt2 (avatar)
    Učlanjen
    12.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Zaključak: ne bih to uradio!

Obećava
    Učlanjen
    12.06.2006.
    Reputaciona moć
    43

moji su u braku 23 godine. Cjale je ranije non-stop putovao po Evropi, ali nikada nije prevario kevu. Chak je troshio pare i pare da pricha sa njom telefonom po celu nocj dok nije tu... Pritom je on mladolik, pa ga startuju zhene po sastancima nikada gore. Jbg, kada chovek nadje osobu koju voli i kada mu ta osoba podari porodicu, onda je zaista kretenchina ako je spreman sve to da stavi na kocku...

Zainteresovan član Frezija (avatar)
    Učlanjen
    10.06.2006.
    Reputaciona moć
    44

U prethodnom postu je jedan lep i važan deo rečenice, koji čini suštinu ovog pitanja i cele priče: staviti na kocku.
    Mislim da, ako je čovek spreman da to vidi (šta rizikuje) i da predviđa posledice svojih postupaka, onda je car-šta god radio i kakve god odluke, možda i pogrešne, donosio.
    Postoji, rekla bih, veoma mnogo ljudi (oba pola) koji nisu skloni "prevari".
    Isto tako, ima mnogo razloga zbog kojih ljudi to ipak čine.
    Devojko, mani se sada razmišljanja o tome, neka vam je sa srećom!
    Nije to jedini preduslov sreće.
    A čim vi o tome već sada razgovarate, onda ste na pravom putu da do toga i ne dođe.
    Ja često potežem to pitanje sa obrazloženjem: treba govoriti, pričati, otkrivati svoje strahove i misli-tako se razbija ta "crna magija" ćutanja i spekulacija sa sobom, kojima smo svi skloni.

Primećen član comandos (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Reputaciona moć
    57

Mislim da ima samo ljubav traje vecno.
    PITANJE ZA PAMETNE DEVOJKO.
    KAKO TRBA DA IZGLEDA IDEALAN MUSKARAC

Primećen član KOCKARKA (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Ne treba da se opterecujes sa time.Naravno da postoje muskarci koji nikad nisu prevarili svoje zene.Mnogi od takvih su bili u prilici da to urade,bilo je momenata i kada su to pozeljeli ali ipak nisu.Zivot je pun iskusenja,netko im se lakse opire netko teze.Razuman i "sit"covek ne trazi hleba povrh pogace.

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Postoje lutko , naravno da postoje. Neki zbog straha da ne izgube, neki zato što imaju sve što su želeli.

Ti moraš da skočiš jer ništa nije sigurno , ali moraš da osetiš let, pa makar pad bio na tvrdo.

Muškarci su manji problem što se toga tiče od žena, jer su individualisti. Ako ga ubediš da si ti individua, a ne "jedna od" i on će biti individua. Sit muškarac (ne bukvalno) , miran muškarac.
    Kod žena već radi dinamika i imitacija, ili u prevodu crvić koji ubaci koleginica, kolega, drugarica, mangup može da naraste i navede i zavede....

Ima čak slučajeva da mangup "izgori" i postane veran, ali to je ako je karakter i porodičnog porekla.
    Ako si moderna cura i iznela mu moderne stavove, onda je u osnovi zapisano da svako čuva svoje interese, što u prevodu znači "što se ne zna , ne boli" naravno ako mu nešto zafali....pipavo je to "opušteno " u današnjim MŽ odnosima, ako već insistiraš na vernosti.

Kad svi lude , dobro je NE-NORMALAN biti

Učlanjen
    06.01.2004.
    Reputaciona moć
    57

Ako muz vara zenu onda tu nema ljubavi jer zasto bi to radio ako ga ona ne zadovoljava onda neka se razvede.
    U sexualnom zivotu bracnog para uvek treba unositi promene zar nije tako?!

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

A i da te "prevari" jednom, oce ti bash tako tesko pasti... realno?
    Realno...

Učlanjen
    06.01.2004.
    Reputaciona moć
    57

Kako ne mnogo tesko!

Primećen član Hammerhead (avatar)
    Učlanjen
    28.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

e vala stvarno kad lupis lupis.. vidi a da se ti preispitas zasto toliko tripujes? da nemas ti podsvesnu zelju za (sexualnom) slobodom? vrlo je moguce da ti je to poznat trip pa mislis da su svi takvi (znam jer ga ja imam ali ga (se) lomim voljom)... proveri se...
    planetary displacement failed (still stuck here)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.04.2006.
    Reputaciona moć
    0

Mozda i postoje,verovatno postoje,ma sigurno postoje mada ih ja neznam.A ti sreco moja ako stalno mislis o tome ti si pukla,bolje udri brigu na veselje,spremaj svadbu radjaj decu i raduj se zivotu.SRETNO

Učlanjen
    16.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Zakljucak na kraju:ima, ali nisam upoznao zivu osobu, odnosno ne postoje verni ljudi.....

Zainteresovan član Baba Višnja (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio laloona
    Udajem se skoro, sve je super i nas dvoje cesto pricamo o tome kako ne zelimo da nam se desi preljub.Oboje smo jako osetljivi.Ali s kim god sam pricala svi kazu prevario sam zenu ili prevarila sam muza...Jednostavno dodje mi da se zapitam cemu se udajem.Pa sad javno postavljam pitanje...
    Да се не деси најгоре, пиши баба Вишњи.
    Да ти дам стари девојачки савет. Народни обичај да га замађијаш.
    Тројицу ја саранила.

виснја_баба@захоо.цом
    Баба Вишња
    Само на латиницу она слова, сад гледам у папирче.

Iskusan HeBePoBaTaH_ (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Evo ja.
    Ja nisam u braku...
    Što pristaje Jupiteru ne pristaje volu

Slične teme

1. ...mushkarci koji misle na drugu...
    Autor Зоки u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 11.09.2008., 18:48
  2. ZASHTO MUSHKARCI MENJAJU ZENE?
    Autor istrazivach u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 11.08.2007., 03:35