Boban iz Svajcarske trazi Spasioce Srbije

OSLOBODIOCI

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
108
Lepo je sto nastaju ovakvi sajtovi ali iskreno, ne verujem da nesto mozemo resiti ovim putem. Sramota je sto su na vlasti oni koji su i cesto se pitam kako je moguce da nema nijednog politicara koji bar malo radi za narod. Proslo je par godina od promene starog rezima, a mi jos uvek nemamo Ustav, pevamo staru himnu pod nekom novom (nesrpskom) zastavom. Ko to manipulise Srbima i Srbijom, ceo svet nam se smeje na nesposobnosti i vecina Srba bi mislim, bolje vodila politiku nego ovi papucari u Beogradu. Ako neko ima neki predlog kako se mozemo mi kao narod organizovati i podici svoj glas protiv ove agonije koja traje vec godinama. Ja zivim u Svjacarskoj pa smatram da nema bas puno pravo odlucivati o sudbini Srbije, ali ako Bog da jednoga dana ce vecina nas ziveti upravo u toj Srbiji koju nosimo u dusi po celom svetu. Toliko od mene, nadam se da ce se naci neko dovoljno pametan i hrabar da nas povede u obnavljanje nase drzave. Pozdrav
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ovaj tekst, Boban iz Svajcarske je objavio na srpskom nacionalnom sajtu:
www.srpskakruna.info/
 
Poznanstva, porodica, povecanje nataliteta....
U ovoj temi mladi ljudi mogu da se upoznaju, stvore porodicu i time ce povecati natalitet Srbije koji je sada u opasnosti...Samo ozbiljni mogu prici ovoj temi

i ovakvi srbiju da spasavaju?
ma pre bi se sam ubio jeduci sopstveno g*ovno do smrti
 

Back
Top