KAD VOLIM .....a nemam gde...

DjuraMornar

Iskusan
Poruka
5.284
Evo za one koji kad vole "VOLE" a i za one druge koji kad lupe "LUPE"....gde se volite kada se volite? Da li i vi mislite da se sloboda nicim ne moze platiti pa zivite sami i imate svoju privatnost...ili ste jos uvek sa mamom i tatom pa kad dodje do " toga" a vi nemate gde....sta radite ? ? Koje su to varijante?
 
Nikada nisam imao taj problem jer mi je stan jako veliki i nekako sam uvek imao privatnost u svojoj sobi. Dok sam živeo sa roditeljima. Sada živim u divnoj kući na Dedinju i stalno moram da sređujem ogroman vrt koji imam oko kuće i svaki čas da čistim fontanu. :) Eto, to su moje muke.
 
shaddow:
Nikada nisam imao taj problem jer mi je stan jako veliki i nekako sam uvek imao privatnost u svojoj sobi. Dok sam živeo sa roditeljima. Sada živim u divnoj kući na Dedinju i stalno moram da sređujem ogroman vrt koji imam oko kuće i svaki čas da čistim fontanu. :) Eto, to su moje muke.

aha...a koji deo Dedinja?
 
anakin:
da ti kazem nesto...kad se sretnu ljudi iz istog kraja, njima je drago da pricaju o njemu...
bez sijalica i ostalih glupetarija...

ali ako nisu bas iz istog kraja, onda je razgovor prilicno besmislen sto vidis i sam...

Je*ote, ajde jednom, ali samo jednom, pokušaj da NE budeš tako NEGATIVNAAAAAAAAAAAAA!!!!! Šta ti je bre??? :confused:

Pa ovo je forum LJiS, a ne REGIONI?!?!? :confused:
 
Evo ako sto sam obecala...ja od svoje 18 te godina zivim sama...placam rentu tacnije...za uzvrat dobijam SLOBODU...slobodu ne samo kao mogucnost da dovodim razno razne "likove" vec slobodu spavanja do 12 , pevanja u 2 nocu , "buljenja " u plafon , prljavih sudova koji danima stoje etc etc etc etc etc....
 
Onda u auto i u sumu!!!!!hehehehe
 

Prilozi

  • Niklica_mala.jpg
    Niklica_mala.jpg
    1,8 KB · Pregleda: 111
DjuraMornar:
Evo za one koji kad vole "VOLE" a i za one druge koji kad lupe "LUPE"....gde se volite kada se volite? Da li i vi mislite da se sloboda nicim ne moze platiti pa zivite sami i imate svoju privatnost...ili ste jos uvek sa mamom i tatom pa kad dodje do " toga" a vi nemate gde....sta radite ? ? Koje su to varijante?

Који си ти разред основне?
Кад порастеш нећеш бирати ни време ни место.
Сада не могу да ти објашњавам јер си мали.
 

Back
Top