STA BI BILO, KAD BI BILO???

shaddow

Iskusan
Poruka
5.155
Da li ste razmišljali o tome šta kada nas sutra ne bude bilo, šta daje smisao životu, šta ostaje iza nas jednoga dana, šta su prave vrednosti?

Dakle, pitanje je:

Da li biste bili spremni da date život za osobu koju istinski volite?
 
shaddow:
Da li ste razmišljali o tome šta kada nas sutra ne bude bilo, šta daje smisao životu, šta ostaje iza nas jednoga dana, šta su prave vrednosti?

Dakle, pitanje je:

Da li biste bili spremni da date život za osobu koju istinski volite?

jako tesko pitanje

trebalo bi se biti malo stariji da bi se ovako nesto moglo odluciti
ili bi trebalo biti u ljubavi da bi znao da li bi ili ne

ja licno ne znam za sada.................mozda
 
Sta bi bilo kad bi bilo? Pa bilo bi ;)

Ko bese rece ono posle nas moze ostati dete, drvo i knjiga. Nista kad rodim dete i napisem bestseler, zasadicu i jedno drvo i ja ispunih sve.

Zrtvovanje? Naravno deca. Partner? Hm pa morala bih da budem beskrajno sigurna u nasu ljubav. Postoji i istinska ljubav medju prijateljima. Za dobrog prijatelja, ono sto se kaze do groba verovatno da.

I uvek sam se pitala sta znaci dati zivot za nekog. To ono kao ide auto na njega, pa ga ti gurnes i tebe zgazi. Kako romanticno :lol:
Mislim da se ovaj izraz tumaci vise u metaforicnom smislu, nego u bukvalnom. I uvek mi nekako zvucalo pateticno to da li bi umrli za nekog. I otkud bi covek znao dok se ne nadje u situaciji. Najlakse je sedeti i filozofirati. Kontam da u takvom trenutku covek ni ne razmislja, vec jednostavno "skoci".
 
DjuraMornar:
[/SIZE]

Umrla je u Veroni....

c043.gif
 

Back
Top