PJ podtema-Come Back vs.Black
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: PJ podtema-Come Back vs.Black

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.06.2006.
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano PJ podtema-Come Back vs.Black

Mislim po meni je Black najbolja njihova pesma ikad...ali necu da govorim o njoj jer se toliko o njoj vec pricalo...Come Back je neverovatna,jedna od najboljih njihovih balada takodje,i ne znam zasto ali nateralo me da pitam ljude da uporede ove dve pesme..iako ne volim poredjenja i svaka njihova pesma je prica za sebe i svaka je podjednako ******* DObra...ali ipak..da vidim sta mislite......I'll be here..come back...
    btw mozda je neko ovo vec pitao a ako jeste..onda mi je zao sto mi tema propalica...

Iskusan .pissbottleman (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    239

Podrazumevano Re: PJ podtema-Come Back vs.Black

Ja sam vec napisao na temi da je come back najjaca stvar na novom albumu,ali ne mozes uzeti samo black i come back a ostale iskljuciti tek tako,imaju oni mnogo jednako dobrih balada.

Inace sam jos pre pisao nesto vezano za black na PJ temi,ako te zanima......sto se teksta tice.... Black je posvecena njegovom nerodjenom sinu....a come back je kao i sve ostale pesme sa novog albuma vezana za rat......

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.06.2006.
    Reputaciona moć
    44

pa i nisam iskljucio..ovde nisam hteo da biram najbolju njihovu pesmu generalno ikad vec sam uporedjivao ove dve tako da ako uporedjujem dve pesme ne mogu da ukljucim one ostale,za koje sam reko da je svaka od njih savrsena i dobra...i znam da imaju jednako dobre balade i pored ovih ali ova tema se zove come back vs.black...eto.

Ističe se Nadya (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    73

ne znam jos uvek... to je sa novog albuma, a jos ga nemam... prekosutra mi stize AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    I let go of a rope. Thinking that's what held me back.
    And in time I've realized it's not wrapped around my neck.

Slične teme

1. Come back ;-)
    Autor ® u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 16.07.2008., 18:43
  2. Back in Black
    Autor papaj@ u forumu Muzika
    Odgovora: 69
    Poslednja poruka: 07.01.2008., 21:09

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor