PREKINUT DERBI!!!!

1. Slazem se sa Zoranom.
Trebaju da ih gaze do smrti pa sledeci put kada krenu na neku utakmicu da malo razmisle kako ce se ponasati.

2.Ima i u izjavama igraca C.Z. dosta toga tacno.Pa poznato je da u nasem sportu nista regularno nije.Poznato je da je mafija u sportu.Pa vidite samo koliko fudbalskih klubova drze mafijasi.Samim tim jasno je da tu nema ni trunke regularnosti.Zna se da u fudbalu vec deceniju i po vlada grobarski mafijaski klan.Zato nam je fudbal sve tuzniji.To se vidi po tome u koje klubove idu nasi naj igraci.Slicno je i sa kosarkom gde grobari kolo vode.Zato i kosarka polako ali sigurno tone.
 
pridruzujem se zoranu u njegovom misljenju...
kada si u grupi ljudi koja pravi sranje, moras da budes spreman na batine...
a normalno navijanje nije cupanje ograde, gadjanje pandura aparatima za gasenje pozara i slicno...
 
Треба бити довољно малоуман да би ступио у жандаре...мислим то је услов...али сад кад сам погледао снимак (он ваљда не лаже...објективно), тј више њих...још више их не волим.

А оног малоумног кретена од командира бих послао у рудник...ма на Косово бре...нек тамо покаже колико је храбар...јбт кордон горе, кордон доле (испод ограде)...а он креће према навијачима тамо. Па где је та будалетина мислила да ће физички да стане тај број људи кад почне да их сабија?...:shock: ...стока једна приглупа...:mad:

Нису навијачи цвећке...имају те обичаје шибања и то...али јбг...то је урбана навијачка култура...а знам да је највећа срамота за навијача да пегла неког ко му није раван(клинце, маторе људе, обичне посматраче)... па нек се пеглају међусобно ако то желе...ако их испуњава.
 
normalno nisu ni panduri zlato, ali kada bih birao - panduri..
pandur bar ne dolazi na utakmicu sa namerom da nekome slomi glavu ciglom...

kazes:
"ису навијачи цвећке...имају те обичаје шибања и то...али јбг...то је урбана навијачка култура"
a sto to isto ne kazes i za pandure : "nisu ni panduri cvecke, imaju obicaj da gaze, ali eto, to je takva kultura"..

inace, mislim da je sramota za navijaca da pegla bilo koga (zasto bi to uopste radio), ali ja nesto nisam primetio da navijaci cesto izlaze na fer jedni sa drugima...obicno njih 10 uhvate nekoga i olese ga...
 
Black_Wall_Street:
Mislim sta reci posle svega osim............... p***e zandarske :evil:
Jeste da nije trebalo da biju publiku, ali mislim da je zandarmerija bila i vise nego tolerantna.
Posle nekoliko baklji, topovskih udara na parketu i gadjanja kesama, casama (punim*) i .... reagovali su tek kad su ih gadjali kondomima u koje su se popisali. Mislim, koja bi policija tolerisala da je neko gadja pisacom?
 
Da sam pandur i da mi neko ortaka pogodi necim -> najebao bi mu se mile majke...bezobrazne, male, nakurcene ... popije 2 piva, spurnja travu i poludi...i onda dodje na utakmicu da se izivi,izvristi...samo batina i kazne...sto u engleskoj nema takvih sranja? sto kod nas to ne uvedu?
 
Ne sledećA, već sledećE, dakle do kraja plejofa. Što se incidenta tiče, Zvezdini navijači su stvarno preterali, a u tome im je pomogla, bolje reći vodila ih njihova uprava - prošvercovali im pirotehniku (možda i kupila one kondome za gađanje?) a danima dižu tenziju, pozivaju na okupljanja ispred hale i slično.

Pandure nikako ne opravdavam, ali iskreno ne znam kako bih ja reagovao da mene neki idiot gađa mokraćom. Što se tiče Zvezdine uprave, ona je bruka za jednu košarkašku velesilu (što još uvek jesmo) znaju da ne mogu da pobede pa se vade podilazeći navijačima i pozivanjem na zavere. Možda bi to moglo da prođe jednom i protiv jednog tima ali 5 godina zaredom?!? Te je Babićeva policija, pa Čovićeva mafija, naravno kao lajtmotiv svo vreme Partizanov lobi...

Svim ostrašćenim zvezdašima - upitajte se sledeće:

1. pobegli ste u Jadransku "jer u našoj ligi vlada lobi" i obećali su vam da ćete tamo pokazati svoju pravu snagu. jeste bili bar jednom prvi u ligaškom delu, jeste li je bar jednom osvojili?

2. vade se da "neće igrati dok deca ginu". Koliko ste deteta videli u onom snimku objavljenom na B92. Jesu li to ona jadna deca koja čupaju stolice i bacaju ih na policiju? Gde su ti poginuli, jedan dečko ima otvoreni prelom noge i to je to, ostali povređeni su već kući?

3. na igrače Partizana je bacano sve i svašta sa te tribine, a sada ih osuđujete što su ostali nakon pražnjenja tribina?

4. čime opravdavate Gurovića, objasnite mi njegovo ponašanje? Žali se da mu nije svirano "onoliko faulova koliko zaslužuje" jer je kao mnogo zadužio naciju. DALI JE GUROVIĆ U OVOJ UTAKMICI DAO NEKI KOŠ IZ IGRE? Evo vam je njegova statistika: slobodna 5-8, dvojke 0-1 i trojke 0-2

5. i konačno, na obe utakmice (punih 7 četvrtina) vodili ste samo 5:4 u prvoj tekmi. Prosečna razlika tokom tih utakmica je stabilnih 10 o čemu više da razgovaramo? Sudije su one iste koje sude Svetski Šampionat i final-four Evrolige
 
Jeste tacno je sledeca se igra bez publike,al ko zna dal ce to prihvatiti zvezdini igraci,odnosno dal ce uopste hteti da igraju vise i imali to nekakvog smisla posle svega! Slazem se da treba spreciti huligane da rade to sto rade,al HULIGANE ne obicne navijace bre koji sede u parteru s decama i zenama! Jedna devojcica je bre lezala nepomicno na tribini,mislim videti tako nesto je uzas,da nepricam o otvorenim prelomima posle pada! Sta su razmishljali ti kerovi,sta ce dobro uraditi ako krenu da sibaju masu,a kao sto se zna oni nebiraju koga biju,ja ne znam jel oni vide nesto kroz onaj njihov oklop il ih to ni ne zanima,al pre ce biti ovo drugo!Mislim nevredi pricati o zandarima,koji je ovo put da se ovako nesto desava i da su oni jedan od krivaca za krvave tribine,al njima izgleda niko nesme nista!Znam da su ih gadjali napunjenim kondomima,al zar zbog toga ovako nesto,samo srecom nije bilo mrtvih! I jos zamislite kakav je to mozak,ako su vec hteli da nas isteraju iz hale zasto nas nisu terali od dole ka izlazu nego od gore ka ogradi, i jos ljudi padaju s tribine a oni ih i dalje rokaju pendrecima,znaci zalosno!Mislim zna svako ko je ikad bio u sukobu s zandarima da oni samo cekaju da se nesto desi,da ga pogledas mrko il da mu dobacis nesto i tu je kraj!EEJ BRE KAD SU ONI KRENULI I NA IGRACE,STA RECI VISE,toliko o njihovoj kontroli! POZZZ ZA SVE KOJI SU SE SINOC SOLIDARISALI S NAMA I NAPUSTILI PIONIR!
 
torrente_bg:
1. Slazem se sa Zoranom.
Trebaju da ih gaze do smrti pa sledeci put kada krenu na neku utakmicu da malo razmisle kako ce se ponasati.

2.Ima i u izjavama igraca C.Z. dosta toga tacno.Pa poznato je da u nasem sportu nista regularno nije.Poznato je da je mafija u sportu.Pa vidite samo koliko fudbalskih klubova drze mafijasi.Samim tim jasno je da tu nema ni trunke regularnosti.Zna se da u fudbalu vec deceniju i po vlada grobarski mafijaski klan.Zato nam je fudbal sve tuzniji.To se vidi po tome u koje klubove idu nasi naj igraci.Slicno je i sa kosarkom gde grobari kolo vode.Zato i kosarka polako ali sigurno tone.
Opet ti sa tim lobijima. Ajmo ispočetka, možda ti uspe da shvatiš.
Pogledaj mladu fudbalsku reprezentaciju, pa nam onda reci čiji je lobi. Partizanov nije. Imaš pravo tri puta da pogađaš.
Ti živiš u nekoj teoriji zavere. Moj stav prema toj mladoj reprezentaciji (u fudbalu) je da su ti igrači iz Zvezde više pokazali u određenom peiodu i da su zbog toga dobili mesto u reprezenatciji. Kod mene teroija zavere ne postoji.

A košarkaška teorija zavere izgleda ovako. Partizan je imao bolje igrače zahvaljujući kojima smo osvajali svetske i evropske titule, a trebalo je da ih likvidiraju da bi Zvezdini igrači mogli da igraju u reprezentaciji. Kićanović, Dalipagić, Divac, Danilović, Đorđević, Paspalj i svi drugi koji su bili Partizanovi igrači su znači taj lobi. Nisam znao. Dobro da si ih raskrinkao i otvorio nam oči. Hvala ti na tome.
 
zoranpetrovic84:
Da sam pandur i da mi neko ortaka pogodi necim -> najebao bi mu se mile majke...bezobrazne, male, nakurcene ... popije 2 piva, spurnja travu i poludi...i onda dodje na utakmicu da se izivi,izvristi...samo batina i kazne...
Pazi ja se slazem sa tobom. Znaci svaka akcija zahteva reakciju i naravno da niko zivi ne bi stajao i trpeo da ga gadjaju sa mokracom. Ali ovde se ne radi o tome. Policija je trebala da reaguje kao sto bi reagovala i u svakoj drugoj zemlji. Problem je u nacinu na koji su reagovali. Meni uopste nije jasno sta su oni u stvari i zeleli da urade. Napravili su juris i umesto da su ih pametno usmerili ka izlazu oni ih sabili na ogradu i zato su direktno krivi za ono sta se desilo. Da su normalno reagovali i sabili ih ka izlazu ne bi se ovo nikad desilo.

zoranpetrovic84:
sto u engleskoj nema takvih sranja? sto kod nas to ne uvedu?
Koliko si siguran u ovo?
Tacno je da na utakmicama vlada pozorisna atmosfera ali zato ispred stadiona besni pravi rat. Gledaj malo emijie o engleskim huliganima i videces kako se spremaju za tuce, kako se organizuju, dogovaraju sa huliganima drugog tima gde je najbezbednije za tucu. Oni ce na stadionu biti mirni kao bubice ali zato ispred lome pubove, kola, prave deset puta gora sr*nja nego ovi nasi.
 
Black_Wall_Street:
Slazem se da treba spreciti huligane da rade to sto rade,al HULIGANE ne obicne navijace bre koji sede u parteru s decama i zenama! Jedna devojcica je bre lezala nepomicno na tribini,mislim videti tako nesto je uzas,da nepricam o otvorenim prelomima posle pada!

a kako u toj masi odvojiti huligana od navijaca?
jel pandur treba svakom da pridje i pita "izvini, jel si ti huligan?"....mislim stvarno...
uostalom, to je rizicna grupa ljudi, ako vidis da prave sranje, pljuju gadjaju policiju govnima, lepo se skloni odatle...mislim da ti ne treba mnogo mozga da shvatis da to nije u redu...
Inace, taj roditelj da je pametniji ne bi decu vodio na derbi u ovakvim uslovima...ko bre da zivi na marsu, ljudi dobijaju batine samo zato sto nose sal drugog tima....
 
A ovaj reziser je fantastican...super se drao sa distance i snimao kao PICKETINA najgora, sto nije izabrao tribine? Naravno, da ne bi dobio po PICCI, gospodin covek je kupio kartu za parter! Neka, ako je bio u parteru, ali, zasto nije ostavio fotoaparat i uleteo da ih brani!?
 
Boze kakvih ljudi ima po forumu ...

Zna li ko uopste kako je nastalo sranje?Pandur je uzeo nekim klincima zastavu,nakon cega je neki tip iz partera protestvovao. onda su panduri poceli da biju po parteru, a kasnije po tribini.I sve je to moglo drugaciuje da prodje.Ovo je 1000 put da se ovakve stvari desavaju.Ljudi ,policija u 99% slucajeva isprovocira ,i kada naidje na negativan odgovor mase,pocinje da bije.Ma bre majku da im ***** ,dokle vise ?Dokle deca da djeca stradaju ?

Kazem ,ako neki tipovi prave problem prvi,zna se kako se reaguje i znase sta je opravdana sila.Ono sinoc ... Jos je i pucano oko Pionira,a u 29. novembra je jedan momak ranjen!

U sluzbi gradjana???
 
a ko je izlomio kola u 29 novembra? deca? trudne zene?

ako ti ONO zoves navijacima - gomilu pijanih budala, golih do pojasa koji pisaju u kondome, onda ja stvarno ne znam sta da kazem...
a razlog za tucu je uvek banalan - pandur uzeo klincima zastavu...
uostalom, meni se cini da je prvo nesto poletelo na pandure sa navijacke strane...
navijaci ODLICNO znaju kakva je policija i kako reaguju na provokacije, pa se zapitaj malo zasto onda oni to rade...i to nisu "tipovi" to je veliki broj ljudi....
 
NA DECU PUCATE ***** ZANDARSKE
NEKA ZNAJU SVI STA RADITE VI

NA DECU PUCATE ***** ZANDARSKE
NEKA ZNAJU SVI STA RADITE VI


NA DECU PUCATE ***** ZANDARSKE
NEKA ZNAJU SVI STA RADITE VI


NA DECU PUCATE ***** ZANDARSKE
NEKA ZNAJU SVI STA RADITE VI
 

Back
Top