KAKO SE NA HRVATSKOM KAZE......

  • Začetnik teme Sisoje iz Sapca
  • Datum pokretanja
S

Sisoje iz Sapca

Gost
ZET-sestrojeb,ONANISANJE, DRKANJE-miloklizni rukodrm,*****-miloguz,OVCA-cetvoronozno vuneno travocupkalo a na Bosanskom PATULJCI-raja do jajaWC SOLJA-izmet fildzan, POKRETNE STEPENICE-samopiceci basamak,TENK-belaj bager.AKO ZNATE NEKE NOVE IZRAZE-NAPISITE. POZDRAV
 
nije uopće duhovito. ja sam iz zagreba i tak se ne kaže,prijatelji moji.naprotiv,govori se isto kao i kod vas. jedino se avion kaže zrakoplov ili cd-nosač zvuka ili sport-šport. a i to ovisi o onom ko to želi govoriti. većina nas govori 1.varijantu.
 
ja sam isto iz zagreba (hrvat sam) i moram reći da nikad za ovo nisam čuo jer se kod nas tako ne govori, ali stvarno su vam super provale. stvarno sam se dobro nasmijao. samo tako. kod nas se govori slično kao i kod vas, ali provala je dobra, nema šta... moram reći da je ona zagrepčanka krivo rekla, za cd kažemo cd, a samo picajzle (poput nje) govore nosač zvuka...
na vašim forumima čovjek se uvijek najbolje nasmije
 
AKUMULATOR_munjosprem HELIKOPTER-zrakomlat SVALER-dojebnik NA BOSANSKOM-*****-supak meraklija NA MAKEDONSKOM-ABORTUS-sabotaza na kurcevata rabota, MITRALJEZ- puska ta ta ta ZUBNA ORDINACIJA-sobkata na kuku lele. KAKO SRBIN KAZE NECU- ma "ocu ***** CRNOGORCI-VANBRACNO DETE-KOPILE-djetic neznanog junaka
 
SISOJE IZ SAPCA:
AKUMULATOR_munjosprem HELIKOPTER-zrakomlat SVALER-dojebnik NA BOSANSKOM-*****-supak meraklija NA MAKEDONSKOM-ABORTUS-sabotaza na * rabota, MITRALJEZ- puska ta ta ta ZUBNA ORDINACIJA-sobkata na kuku lele. KAKO SRBIN KAZE NECU- ma "ocu * CRNOGORCI-VANBRACNO DETE-KOPILE-djetic neznanog junaka
MAKEDONSKI-ABORTUS-sabotaza na kurcevata rabota
 
gost iz zagreba:
ja sam isto iz zagreba (hrvat sam) i moram reći da nikad za ovo nisam čuo jer se kod nas tako ne govori, ali stvarno su vam super provale. stvarno sam se dobro nasmijao. samo tako. kod nas se govori slično kao i kod vas, ali provala je dobra, nema šta... moram reći da je ona zagrepčanka krivo rekla, za cd kažemo cd, a samo picajzle (poput nje) govore nosač zvuka...
na vašim forumima čovjek se uvijek najbolje nasmije
o glupane to je bila šala.tako govore samo na televiziji pa ne moraš vrijeđati a to poručujem svima koji nisu shvatili dosjetku.da si iz hrvatske to bi i ćuo!picajzla ti mama!
 

Back
Top