Скупови форумаша

Dovla

Elita
Poruka
16.644
Eh.... odakle da pocnem... evo ovako... prvo da citiram neke ljude....

Rujevit:
Pa ti je onda dovezi...sta ti je to.......ako imas dobru masinu za 2h ste u SO :wink:

mala_nish:
neko me je zvao? u potpisu svedok :)
da da... nikako da dovuku dupeta ovamo...odustala sam od moljakanja. nego, valjda kada nam prodje prijemni i bude nesto..

Sizzlym:
e zapamticesh kad cu ti sledece neshto reci....

Sizzlym:
znash shta...
necu da dodjem kod tebe :P
eto...
pa ako se jednog dana pojawim
super :roll: :mad:

DukeofSerbia:
Знаш ти где је Ниш. Па то је дааалеко. Брда и котлине. Овде је све равница.

DukeofSerbia:
Ajd, ajd. Nek ti bude. ;) Na kraju cemo doci mi za Bg kako je krenulo.

mala_nish:
don't be like thaaaaat.... :-P znas da ti nedostajem........ :razz: :razz:

mala_nish:
ama jel vidis koliko uci?? kada prodje 28-i ili 9-i kad vec, bice druga osoba, orna da dodje! e ja vas tada cekam

mala_nish:
ajmo ajde pola foruma u dovlina kola i pravac jug! :lol:

Elem... kao sto mozete videti svi citati su sa teme Photo diary sa kojom bas i nemaju neke veze....ali su izuzetno vazni zbog jedne druge stvari.

DONEO SAM ODLUKU DA NAPRAVIM TURNEJU PO SRBIJI U CILJU MASOVNOG UPOZNAVANJA SA FORUMASIMA!!!

Kakva je ideja... ideja je da ja u roku od nekoliko dana posetim nekoliko gradova koji su bitni tj interesantni po tome sto tamo zive mnogu forumasi. U najavi su za sada Nis, Novi Sad, Smederevo i naravno Beograd...

Cilj ove teme je da svi kazu da li su zainteresovani za ovako nesto i koliko su spremni da se zrtvuju povodom ove akcije (u vidu dolazenja u neki njima blizak grad ako se ne skupljamo bas u njihovom gradu... npr ako ima neko iz Pirota da kaze da li je spreman da dodje do Nisa... razumete... na tu foru...)

Detaljne informacije povodom ove akcije kao i datumi posete odredjenih gradova bice naknadno, ali naravno blagovremeno objavljene.
 
Moже, ја сам за. Има на интернету толико људи који иду по свету за џ... Било у "Свету компјутера" пре два броја, мислим. Кад могу они у свету, можемо и ми. Ја увек могу долетети до Суботице.

А што Сомбор није на списку?
 
e , a more ????

ovde , te castim jednim ogromnim ručkom i sa 5 l piva !!!!

samo javi kad budes bio u blizini .....

evo , mogu one ,,meseceva_kci,, i njena ,,seka,, i ,,dah,, , koje su mislim ti negde oko tivta da dodju .....

lakse je da dodju njih tri , ovde u bd , nego ja da begam do tivta :mrgreen:

o , pa da ....... newerna bebica , ce naravno da se spusti do bd .....

i tako .....

ma , castim vas sve ruckom i pivom :lol: ..... dobro , za dame sokić ;) :lol:
 
Drago mi je sto ima dosta zainteresovanih... evo redom da odgovorim na pitanja...

Sombor nije na spisku jer se nalazi u blizini NS-a, a u NS-u ima dosta ljudi Peta, Keeper, wildica, nixxx, a i KLL moze da skokne itd...

Tek sad provaljujem da ima dosta ljudi iz CG tako da ovom prilikom obecavam da cemo uvesti i jedan grad iz CG, ali evo jos malo da vidimo koliko vas ima i odakle ste pa cemo odrediti i tacan grad, mada ja mislim da to i nije toliko bitno jer to je sve razlika u 30-ak 40km ;)

soffy... sta da ti kazem.... nekako bas nisi u reonu :cry: mogla bi da se napravi kombinacija za november_rain posto cu se verovatno iz CG vracati prko BiH... pa eto... ako ti odgovara nesto od toga... Trebinje, Zvornik, Tuzla, Bijeljina... :?:?:?

E i da hteo sam da pitam ima li koga iz zapadne Srbije... Valjevo, Loznica, Uzice i sl...
 
Dovla:
soffy... sta da ti kazem.... nekako bas nisi u reonu :cry: mogla bi da se napravi kombinacija za november_rain posto cu se verovatno iz CG vracati prko BiH... pa eto... ako ti odgovara nesto od toga... Trebinje, Zvornik, Tuzla, Bijeljina... :?:?:?
zvornik-3 sata,bijeljina - 5 sati,trebinje-8 sati,tuzla - nema teorije... Neka,doci cu ja u BG bar jednom u toku raspusta.
 

Back
Top