RAZMISLJANJA POSLE DOBROG SEXA .......

auh Mici, ti bash volis da cackas muski ego :)))) Elem, ono sto sam doziveo sa sadasnjom devojkom nisam doziveo nikad ni sa kim i ne mogu da kazem da se nisam zapitao koliko je imala iskustva pre mene, ali opet, tako nesto je ipak ne bih direktno pitao jer mi je besmisleno cackati po proslosti...Tako da, prestao sam da se opterecujem sa tim i takvim pitanjima, opustam se i uzivam :))
 
Ma da, decko je totalni kreten ako dobar sex pokvari nekim ispitivanjem o tome ko ju je to naucio. To moze uciniti samo iskomleksiran ili nezreo muskarac. Devojka se vise nece osecati slobodnom da takav sex i ponovi. Ta prica, ako ga bas interesuje, se moze pokrenuti naknadno, kada se bolje upoznaju.
 
Pa ja mislim (a jedva to uspevam sa ovim kikirikijem) da svaki muskarac koji misli o ozbiljnoj vezi sa devojkom da ce barem sam sebe da pita a oni koji samo misle da te kre*nu i da se drugovima hvale kako vas *ebu njih i bas ne boli patka, devojkama odgovara da kazu i podrze rec primitivac,glupan ako ih neko pita koliko je momaka *ebaca imala i odakle joj to iskustvo jer curice misle da se uvej *ebu to jest da varaju svoje najmilije kao sto to oni kazu...
 
Hehe moja omiljena tema.Ja se potrudim da to saznam pre seksa bilo direktnim pitanjem bilo nekim drugim izvorima.Istorija mi je veoma važna.A devojke koje izbegavaju odgovor na to pitanje rečima "prostak" ,"neandertalac","kompleksiran" su totalno bedne i leteće iz mog života jednako kao i one koje su bile sa njih 100 (dobro ne baš 100,mnogo manje,šta ću kad sam strog :D )
 
Mici:
Sad mi jos nesto pade na pamet!
Da li vas bocka pomisao da ako vam je devojka mnogo dobra u krevetu,znaci da je imala 100-200 njih pre vas ili mozda jednostavno mislite da je prirodno talentovana
Pa devojka moze da ima i samo jednog ili nijednog pre tebe, a da bude bolja od one koja ih je imala sto. I tu postoji prirodni talenat i nadarenost kao i u svemu drugom. To je isto kao da stavis npr. zenske da igraju kosarku. Odmah vidis da nekoj to jednostavno lezi, a druga ce i za sto godina treniranja izgledati jednako nezgrapno i nespretno. A ovo sve vazi i za muskarce. :wink:

Prema tome... dabome!
 
Anonymous:
Pa devojka moze da ima i samo jednog ili nijednog pre tebe, a da bude bolja od one koja ih je imala sto. I tu postoji prirodni talenat i nadarenost kao i u svemu drugom. To je isto kao da stavis npr. zenske da igraju kosarku. Odmah vidis da nekoj to jednostavno lezi, a druga ce i za sto godina treniranja izgledati jednako nezgrapno i nespretno. A ovo sve vazi i za muskarce. :wink:

Prema tome... dabome!

Pff... ovo bila ja. Poz.
 
Mici:
O tome ja pricam!!! Ako ti je stalo do njegovog misljenja tesko je odluciti da li odmah trebas da se opustis ili postepeno ,korak po korak i ne radis nista dok on to ne zatrazi ,uhh mnogo sam komplikovana!


A tu smo dakle :) :) :)


Ako te zanima, ja na iskustvo gledam iskljucivo pozitivno. A onu pricu oko varanja, nepovjerenja itd. pokusavam da saznam indirektno (a to je potpuno nezavisno od nivoa "iskustva").
 
Gazdarica:
Stvarno ne pamtim kad me je zadnji put, neki "moj" muskarac, pitao za broj partnera, u proslosti...
Jednostavno, takav odnos imam s njima, da je to pitanje ne samo izlisno, nego bi oni ispali nevidjeni primitivci, kad bi me to pitali...:)



auuuu... ovo je ozbiljno... ;) tesko ces ti odrzati neku ozbiljnu vezu (ako ti je to uopste cilj) ako ljude drzis na tolikoj distanci. kakva je to bliskost dvoje ljudi ako ne mogu da otvoreno razgovaraju o ovako jednostavnim stvarima?
 
srebro:
leteće iz mog života jednako kao i one koje su bile sa njih 100 (dobro ne baš 100,mnogo manje,šta ću kad sam strog :D )



nisi ti strog, ti si @$@#$. :wink: :D

zasto bre da leti ako je imala 100 njih pre tebe? mozda vise volis nevine, uplasene devojcice koje se pokriju preko glave, ugase svetlo, i nadaju se da ce da prodje kako treba... cim se malo oslobode i pocnu da uzivaju, obicno ti se lepo zahvale na saradnji i potraze nekoga kome ne smeta njihova proslost. have fun. :)
 

Back
Top