RAZMISLJANJA POSLE DOBROG SEXA .......
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 98

Tema: RAZMISLJANJA POSLE DOBROG SEXA .......

Mici
    Guest

Podrazumevano RAZMISLJANJA POSLE DOBROG SEXA .......

Sad mi jos nesto pade na pamet!
    Da li vas bocka pomisao da ako vam je devojka mnogo dobra u krevetu,znaci da je imala 100-200 njih pre vas ili mozda jednostavno mislite da je prirodno talentovana

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ne mora djevojka promijeniti 100-200 partnera, da bi bila dobra u krevetu... Moze se to postici i sa manjim brojem partnera... Jos ako je talentovana...:)))

Dirk
    Guest

Podrazumevano

auh Mici, ti bash volis da cackas muski ego :)))) Elem, ono sto sam doziveo sa sadasnjom devojkom nisam doziveo nikad ni sa kim i ne mogu da kazem da se nisam zapitao koliko je imala iskustva pre mene, ali opet, tako nesto je ipak ne bih direktno pitao jer mi je besmisleno cackati po proslosti...Tako da, prestao sam da se opterecujem sa tim i takvim pitanjima, opustam se i uzivam :))

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

ma "vat d fak" je to važno... važno da je SEX bio fantastičan :)))))

Dirk
    Guest

Podrazumevano

eto...koliko ste vi zene jednostavnije u stvari...:)))

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Stvarno ne pamtim kad me je zadnji put, neki "moj" muskarac, pitao za broj partnera, u proslosti...
    Jednostavno, takav odnos imam s njima, da je to pitanje ne samo izlisno, nego bi oni ispali nevidjeni primitivci, kad bi me to pitali...:)

Primećen član vila_raviojla (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Ma kakve brojke , kakvi bakraci :)))

Talenat i masta !!! Sta ce ti vise ? :))))))

Mici
    Guest

Podrazumevano

Ovo nema veze sa muskim egom,stvarno me zanima!
    Ako je on mnogooo ljubomoran to moze da mu zasmeta ono u fazonu kao ****** ala se ova j*****!!!!!

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

Mici... znači imaš posla sa neandertalcem a to ti ne treba - nađi nekoga kome če biti drago da mu pružaš te jedinstvene osečaje ... a ne ko če da ispituje odakle ti to znaš i time te opterečivati... mislim odkad je greh umeti dobro voditi ljubav???

Aktivan član Lord of Chaos (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Ja lisno ne razmisljam toliko o broju partnera moje cure, vec samo eventualno o pobudama koje su je navele da bude sa njima....To naravno dok je ne upoznam....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.05.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Ma da, decko je totalni kreten ako dobar sex pokvari nekim ispitivanjem o tome ko ju je to naucio. To moze uciniti samo iskomleksiran ili nezreo muskarac. Devojka se vise nece osecati slobodnom da takav sex i ponovi. Ta prica, ako ga bas interesuje, se moze pokrenuti naknadno, kada se bolje upoznaju.

Mornar
    Guest

Podrazumevano

Pa ja mislim (a jedva to uspevam sa ovim kikirikijem) da svaki muskarac koji misli o ozbiljnoj vezi sa devojkom da ce barem sam sebe da pita a oni koji samo misle da te kre*nu i da se drugovima hvale kako vas *ebu njih i bas ne boli patka, devojkama odgovara da kazu i podrze rec primitivac,glupan ako ih neko pita koliko je momaka *ebaca imala i odakle joj to iskustvo jer curice misle da se uvej *ebu to jest da varaju svoje najmilije kao sto to oni kazu...

Mici
    Guest

Podrazumevano

O tome ja pricam!!! Ako ti je stalo do njegovog misljenja tesko je odluciti da li odmah trebas da se opustis ili postepeno ,korak po korak i ne radis nista dok on to ne zatrazi ,uhh mnogo sam komplikovana!

Guest

Podrazumevano

daj da zapalim jjaaaooo kako sam bio dobar,haha

srebro
    Guest

Podrazumevano

Hehe moja omiljena tema.Ja se potrudim da to saznam pre seksa bilo direktnim pitanjem bilo nekim drugim izvorima.Istorija mi je veoma važna.A devojke koje izbegavaju odgovor na to pitanje rečima "prostak" ,"neandertalac","kompleksiran" su totalno bedne i leteće iz mog života jednako kao i one koje su bile sa njih 100 (dobro ne baš 100,mnogo manje,šta ću kad sam strog )

Remark
    Guest

Podrazumevano Vodjenje Ljubavi

opisite mi romanticno vodjenje ljubavi i ste je sve potrebno da bih zadovoljio devojku,ili je ona ninfomanka??????

Guest

Podrazumevano Re: RAZMISLJANJA POSLE DOBROG SEXA .......

Citat Original postavio Mici
    Sad mi jos nesto pade na pamet!
    Da li vas bocka pomisao da ako vam je devojka mnogo dobra u krevetu,znaci da je imala 100-200 njih pre vas ili mozda jednostavno mislite da je prirodno talentovana
    Pa devojka moze da ima i samo jednog ili nijednog pre tebe, a da bude bolja od one koja ih je imala sto. I tu postoji prirodni talenat i nadarenost kao i u svemu drugom. To je isto kao da stavis npr. zenske da igraju kosarku. Odmah vidis da nekoj to jednostavno lezi, a druga ce i za sto godina treniranja izgledati jednako nezgrapno i nespretno. A ovo sve vazi i za muskarce. :wink:

Prema tome... dabome!

Kapris
    Guest

Podrazumevano Re: RAZMISLJANJA POSLE DOBROG SEXA .......

Citat Original postavio Anonymous
    Pa devojka moze da ima i samo jednog ili nijednog pre tebe, a da bude bolja od one koja ih je imala sto. I tu postoji prirodni talenat i nadarenost kao i u svemu drugom. To je isto kao da stavis npr. zenske da igraju kosarku. Odmah vidis da nekoj to jednostavno lezi, a druga ce i za sto godina treniranja izgledati jednako nezgrapno i nespretno. A ovo sve vazi i za muskarce. :wink:

Prema tome... dabome!
    Pff... ovo bila ja. Poz.

Primećen član
    Učlanjen
    02.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

A ja sam mislio da sam cuo sva glupa pitanja. Eto sta ti je krstarica, svaki dan novo iznenadjenje

"Time flies like an arrow. Fruit flies like a banana."

Zainteresovan član Gugleta (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Citat Original postavio Mici
    O tome ja pricam!!! Ako ti je stalo do njegovog misljenja tesko je odluciti da li odmah trebas da se opustis ili postepeno ,korak po korak i ne radis nista dok on to ne zatrazi ,uhh mnogo sam komplikovana!

A tu smo dakle

Ako te zanima, ja na iskustvo gledam iskljucivo pozitivno. A onu pricu oko varanja, nepovjerenja itd. pokusavam da saznam indirektno (a to je potpuno nezavisno od nivoa "iskustva").

Obećava
    Učlanjen
    06.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio Gazdarica
    Stvarno ne pamtim kad me je zadnji put, neki "moj" muskarac, pitao za broj partnera, u proslosti...
    Jednostavno, takav odnos imam s njima, da je to pitanje ne samo izlisno, nego bi oni ispali nevidjeni primitivci, kad bi me to pitali...

auuuu... ovo je ozbiljno... tesko ces ti odrzati neku ozbiljnu vezu (ako ti je to uopste cilj) ako ljude drzis na tolikoj distanci. kakva je to bliskost dvoje ljudi ako ne mogu da otvoreno razgovaraju o ovako jednostavnim stvarima?

Obećava
    Učlanjen
    06.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio srebro
    leteće iz mog života jednako kao i one koje su bile sa njih 100 (dobro ne baš 100,mnogo manje,šta ću kad sam strog )

nisi ti strog, ti si @$@#$. :wink:

zasto bre da leti ako je imala 100 njih pre tebe? mozda vise volis nevine, uplasene devojcice koje se pokriju preko glave, ugase svetlo, i nadaju se da ce da prodje kako treba... cim se malo oslobode i pocnu da uzivaju, obicno ti se lepo zahvale na saradnji i potraze nekoga kome ne smeta njihova proslost. have fun.

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

posle ovog danas ne mogu da razmišljam

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

/me - raspamecen ops:

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

samo sam upamtila "ah taj Granž"

Slične teme

1. Do dobrog SEXA - preko dobrog KEKSA
    Autor pajce 1205 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 16.12.2008., 16:02
  2. Posle dobrog sexa i d..anje bolje legne!?
    Autor Aleksej_BASO u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 31.05.2006., 00:08
  3. definicija dobrog sexa ?
    Autor Musko u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 93
    Poslednja poruka: 16.09.2005., 03:00

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku