Audioslave

Peta W.:
Kako vam se svidja ova novonastala grupa
(Soundgarden+Rage Against The Machine=Audioslave)
i koja vam je pesma sa njihovog prvog albuma privukla paznju?

Ko bi reko, hehe...

1. Shadow of the Sun
2. What You Are, Like A Stone
3. I Am The Highway
4. The Last Remaining Light
5. Light My Way
6. Set It Off

Ostale pesme sa albuma su mi odlicne ali ove definitivno imaju kvalitet vishe.

BTW, mix je Audioslave = Chris Cornell + Rage Against The Machine. Soundgarden je zvanichno prestao da postoji 1997. dok se Rage nije zvanichno ni oladio (odlaskom onog kur*lisca Zaka... hehe, pozdrav Zak). Enivej, Audioslave rules! Ne znam stvarno ko ima tako mocne vokalne sposobnosti + sposobnost pisanja teksta kao Chris Cornell (serem, znam ali retki su ko komad plodne zemlje u CG, a u jednom coveku - tesko).
 
Moj favorit je Light my way...
Znam za sastav,ali ovako ce mnogi lakse razumeti...
P.S. Bila sam jedan od najvecih fanova RATM...
a i ako cemo iskreno - jos uvek sam! :wink:
 
audioslave je nesto najbolje sto se pojavilo u poslednje vreme.U principu to je ista svirka kao i ratm samo mnogo vise bluesy(sjajno!!) i naravno mr.CC koji je gospodin pevac za masu drugih.
najbolji songovi su

Like a Stone
Exploder
Set it Off
I am the Highway
What You Are

Zna li ko kako su potpisane pesme? pretpostavljam da je Chriss Cornnel pisao sve tekstove ?!! :) :evil: :) :roll: :twisted:
 
oni su super.odlichno pevanje chris-a i savrsheno eksperimentisanje zvukom gitare toma morela savrsheno se uklopilo!!!
po meni super pesme su like a stone i show me how to live.
pozdrav svima koji podrzavaju audioslave. :lol:
 
Pre dva dana sam od ****** (cenzurisano) dobio kolekciju live izvodjenja Audioslave u Milanu ove godine. Ne znam dal' sam nekad chuo da na zivoj svirci ljudi toliko uzivaju kao ovde... Strava svirka, Audioslave je fantastichan.

Tjelava, obozavam te!
 
Obozhavam ovu grupu!!!!!!
Super su se uklopili!

Sve pesme su dobre na svoj nachin.
Mozhda bih izdvojila What You Are i Show Me How To Live.....

I... Like A Stone i I Am The Highway i Shadow On The Sun... i sve....

Chekamo novi album :lol:
 
sve je to lepo.....volim i ja njih ali iskreno....brate onaj C.C. oteze dok peva.NPR:

IIIIIIIIIN MYYYYY HOOOOURRRSSS OOOOOOOFFF NEEEEEED

ja se porodim dok on to ne izgovori. Fali im energije. RATM i SOUNDGARDEN su bili bolji.Aii ok...Audioslave prolazi
 
Iced:
sve je to lepo.....volim i ja njih ali iskreno....brate onaj C.C. oteze dok peva.NPR:

IIIIIIIIIN MYYYYY HOOOOURRRSSS OOOOOOOFFF NEEEEEED

ja se porodim dok on to ne izgovori. Fali im energije. RATM i SOUNDGARDEN su bili bolji.Aii ok...Audioslave prolazi

Pa decace,nije svaki bend stvoren da bi ti dizao adrenalin...shvati to.Super su u onome sto rade...
 
Pa dobro matori od 19 godina.....dzaba ti gitare kad nemas pojma o muzici.Ja Audioslave slusam i kazem dobri su....RATM sam obozavao..a Soundgarden nisam preterano bas zbog C.C. Postoji mnogo vokala koji su mogli zameniti Zacka a ne C.C. Ne uklapa se najbolje u bend.Usporio ih je.A ti ako si slusao RATM znas o cemu govorim.Oni su bili nesto skroz novo kad su se pojavili.A sad ti meni reci.....ko je doziveo vecu slavu posle prvog albuma RATM ili Audioslave??? da nije mozda Soundgarden?

Sto se tice podizanja adrenalina....ne boj se znam koji bendovi za to sluze. Audioslave to sigurno nije.
Sto se tice balada.....i za to se snalazim ali ni tu nema Audioslave-a. NEDEFINISANO!!!!

(sad ces ti sigurno meni pojasniti neke stvari...ajd da te vidim)
 
Iced:
Pa dobro matori od 19 godina.....dzaba ti gitare kad nemas pojma o muzici.Ja Audioslave slusam i kazem dobri su....RATM sam obozavao..a Soundgarden nisam preterano bas zbog C.C. Postoji mnogo vokala koji su mogli zameniti Zacka a ne C.C. Ne uklapa se najbolje u bend.Usporio ih je.A ti ako si slusao RATM znas o cemu govorim.Oni su bili nesto skroz novo kad su se pojavili.A sad ti meni reci.....ko je doziveo vecu slavu posle prvog albuma RATM ili Audioslave??? da nije mozda Soundgarden?

Sto se tice podizanja adrenalina....ne boj se znam koji bendovi za to sluze. Audioslave to sigurno nije.
Sto se tice balada.....i za to se snalazim ali ni tu nema Audioslave-a. NEDEFINISANO!!!!

(sad ces ti sigurno meni pojasniti neke stvari...ajd da te vidim)

Nego sta... :lol:
Kao prvo: Ono 'decace' nije bilo u smislu 'klinjo' nego sam te bzvz oslovio tako,ne znam ni sam zasto...tako da nema potrebe da se osecas uvredjenim zbog toga.
Drugo: Zasto ti mislis da je ostatak RATM hteo da nastavi da pise muziku u istom fazonu kada je Zack otisao?Pazi ti to 'Cornell je njih usporio'..gluposti.Nema sta on njih da uspori,ko da su oni neki kretenchici koji ne znaju sta ce sa sobom pa je on dosao da im soli pamet,tj. da im prica sta da rade i kakvu muziku da prave.Takve konstatacije nisu na mestu.
Trece: Sto se tice slave,naravno da je vecu slavu doziveo RATM jer su teme njihovih textova,pa i muzika bili nesto sasvim novo na sceni.A Soundgarden ne mozes da poredis sa njima jer zna se koji je najveci hit grunge muzike.
Cetvrto: Ne mozes batice ti meni da pricas da nemam pojma o muzici,jer me ni ne poznajes.Ne secam se da sam ja tebe uvredio na slican nacin...
 
Pa sto se vredjas? i ja sam to onako bezveze rekao ni sam ne znam zasto.
Ne moze se tek tako promeniti stil muzike:dovedes novog vokala pa radis iglavnom srceparajuce pesme.Stil muzike se menja kroz godine....kroz albume,a ne iz neba pa u rebra.Zato i nemaju uspeha sa ovim albumom.Dalje....moje misljenje je da je C.C. dosao samo zbog imena,cisto da bend ne bi propao kao npr Sepultura posle odlaska Maxa.Ubedjen sam da kod njih nije u pitanju u kom ce fazonu svirati nego sta C.C. moze da otpeva.Poprilicno su ih forsirali na MTV ali uspeha ne vidim.Kupio sam njihov album samo zbog RATM....i opet kazem mogu dosta bolje ali podnosljivi su i ovako. RATM je sluzio za paljenje ,Soundgarden ne...a zao mi je samo sto ih ja C.C. povukao u te vode.Nemoj ti da se ljutis nema ovde svadje nego cisto razilazenje misljenja.OK je sto ti se svidjaju...ali ima i onih koji zale za starim vremenima
 
Momci,momci...
fie.gif
dont.gif
Necemo se svadjati...Volimo Audioslave,jel' da??! :P :wink:
 
Iced:
Pa sto se vredjas? i ja sam to onako bezveze rekao ni sam ne znam zasto.
Ne moze se tek tako promeniti stil muzike:dovedes novog vokala pa radis iglavnom srceparajuce pesme.Stil muzike se menja kroz godine....kroz albume,a ne iz neba pa u rebra.Zato i nemaju uspeha sa ovim albumom.Dalje....moje misljenje je da je C.C. dosao samo zbog imena,cisto da bend ne bi propao kao npr Sepultura posle odlaska Maxa.Ubedjen sam da kod njih nije u pitanju u kom ce fazonu svirati nego sta C.C. moze da otpeva.Poprilicno su ih forsirali na MTV ali uspeha ne vidim.Kupio sam njihov album samo zbog RATM....i opet kazem mogu dosta bolje ali podnosljivi su i ovako. RATM je sluzio za paljenje ,Soundgarden ne...a zao mi je samo sto ih ja C.C. povukao u te vode.Nemoj ti da se ljutis nema ovde svadje nego cisto razilazenje misljenja.OK je sto ti se svidjaju...ali ima i onih koji zale za starim vremenima

Pa i ja iskreno zalim sto se Soundgarden raspao,al sta da radim :wink:
 
Iced:
Pa dobro matori od 19 godina.....dzaba ti gitare kad nemas pojma o muzici.Ja Audioslave slusam i kazem dobri su....RATM sam obozavao..a Soundgarden nisam preterano bas zbog C.C. Postoji mnogo vokala koji su mogli zameniti Zacka a ne C.C. Ne uklapa se najbolje u bend.Usporio ih je.A ti ako si slusao RATM znas o cemu govorim.Oni su bili nesto skroz novo kad su se pojavili.A sad ti meni reci.....ko je doziveo vecu slavu posle prvog albuma RATM ili Audioslave??? da nije mozda Soundgarden?

Sto se tice podizanja adrenalina....ne boj se znam koji bendovi za to sluze. Audioslave to sigurno nije.
Sto se tice balada.....i za to se snalazim ali ni tu nema Audioslave-a. NEDEFINISANO!!!!

(sad ces ti sigurno meni pojasniti neke stvari...ajd da te vidim)

Cini mi se da si malo konzervativan. Jel znas ti kad se pojavio RATM? NIsu mi jasni ljudi koji ocekuju da bendovi i muzicari u njima do kraja postojanja isto sviraju. RATM je bio nesto novo kad se pojavio ali nije mogao zauvek to da ostane. Mislim da su oni sa Zack-om svoje ispricali, tj. dosta je bilo tih socijalnih tema, poceli su da dosadjuju. Da nije tako Zack bi nastavio da radi. Pobogu, pa valjda muzicar kroz karijeru ima pravo da sazreva.
U pocetku sam mislio da ce AUDIOSLAVE biti "pile sa sisama", ali kad sam preslusao album shvatio sam da ovaj bend spaja najbolje od RATM i Soundgarden-a. Shvatam ih kao najbolji moguci nastavak karijere za RATM, jer su sa C.C. "zli" u punom smislu te reci.
 
Bila bre ova tema... i pisalo se...

Sounsgarden je, tehnici, daleko iznad bandova koji se pominju... to je prava majstorija, virtuoznost. Naravno, ne kazem da Aodioslave los.... htedoh reci da mi se u tom bandu najvise dopada Suondgarden koji se na mahove cuje sasvim jasno.
 

Back
Top