Analni sex?

da li ste probale analni sex?

  • Probale ste

    glasova: 6 66,7%
  • Niste probale

    glasova: 3 33,3%

  • Ukupno glasova
    9
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa ovako...

Tema puca u toku vecheri (19-00h): 1,5.
U toku popodneva (do 19h): 2,0.
Do jutra: 1,2.
Pogdite tacan sat: 3,0.
Iz keca u dvojku, tj. da nece biti zakljucana: 9,0.
Pogodite moderatora:
Gazda: 1,2.
Rasta: 2,0.
Blondi: 3,0.
d1: 3,0.
Lilu: 5,0.
Inco: 9,0.

:mrgreen:
 
Au ljudi izgleda da ste vi ovde 24h dnevno.Svaka vam cast stvarno,ako nemate drugog posla!Nisam verovao da ovakvi ljudi kao vi postoje.Ja ovde navratim jednom dnevno,da razmenim par misljenja,nemam pojma koja je tema bila ili nije,a vi vidim znate koliko ce koja tema da prezivi.Pitam se da li vi radite nesto drugo u zivotu ili samo sedite i buljite u komp?Meni je ovo zanimacija,a ne preokupacija.Ako vi nemate pametnija posla,onda pravite i analize foruma,mozda cete nesto i da zaradite ili cete mozda izmeniti nesto u svetu.U svakom slucaju vama ce dobro doci!
 
@grex

Alal si nam reko... evo sad cu da se pokrijem usima.
Da si ukljucio kliker i bacio pogled samo na br tema pri dnu strane podforuma i video cifru, minimum logike koju svaki coek ima bi indicirao da je tema na ovaj fazon otvoreno X, pozakljucavano Y i aktivno Z.
 
Stvarno nemate druga posla.Ako nemate sta da kazete,a verujem da ne mate,posto mene interesuju zenski odgovori,onda palite!Ima ovde jos tema.Pronadjite sebe medju njima.Vi stre zapeli kao da se radi o vasem dupetu 8-)
 
Auuuu... Gazdarice?!? Molim Vas, pa Vi svojim ponašanjem i stavovima morate da dajete primer drugima, posebno mlađim članovima kao što sam ja! Vaš rečnik je prosto nedopustiv...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top