AL NAS ZVEZDA OBRUKA PROTIV ROZENBORGA,KO JE SAD KRIV?
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: AL NAS ZVEZDA OBRUKA PROTIV ROZENBORGA,KO JE SAD KRIV?

ROMI
    Guest

Podrazumevano AL NAS ZVEZDA OBRUKA PROTIV ROZENBORGA,KO JE SAD KRIV?

E KAD CEMO MI DOCEKATI VELIKE UTAKMICE

Guest

Podrazumevano

sta ce vama velike utakmice niste vi za to

Guest

Podrazumevano

A vi ste pokazali da jeste ne moze te nikoga da pobedite.Kako se ono kaze bolje biti prvi na selu nego zadnji u gradu.

Aktivan član
    Učlanjen
    06.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Nije bila bruka... Bruka bi bila 0:5...
    Jednostavno smo izgubili i to je to... niko ne moze da kaze da su lose igrali. Jednostavno nisu dali gol. Kao Partizan protiv Reala... *bi ga... treba imati i znanja i iskustva i srece... bice bolje...

rasa
    Guest

Podrazumevano al nas zvezda obruka protiv rozenburga....

Nije nas obrukala!Ne moze se stalno pobedjivati!Mi imamo i znanje i iskustvo ali nemamo srece i to nas j.be!Bice bolje,mi ipak diskutujemo o zvezdi!!!!

Nesh_BG
    Guest

Podrazumevano

Zvezdi treba igrac koji moze da postigne gol u evropi kad se lomi utakmica kao naprimer Ilijev koji je postigao GOL DECENIJE u Engleskoj protiv Newcastle Utd. i uveo Partizan u Ligu Sampiona,kao nas prvi tim u tom elitnom takmicenju.Drago mi je da Zigic postize golove domacem prvenstvu ali nije to igrac koiji je zreo za Evropu, jer ipak Zvezda je evropski klub,mada mislim da je vec provaljen,Dzaja treba da shvati da mora malo da stegne kaish i prestane rasprodaju najboljih igraca i da odoli milionima sa zapada,ako mu je stalo do Zvezde,a ako nije sposoban za to treba da ostavi svoje mesto nekom hrabrijem i sposobnijem jer ipak dusa me boli kada kada svake godine ispadnemo iz kupa UEFA,a kao obrazlozelje dobijemo odgovor kako imamo mlad tim i kako je neiskustvo ucinilo svoje.Tako je bilo i protiv Leverkuzena ,Barselone,Lacija deset godina slusamo jednu istu pricu,moram priznati provaljena je vise,Dzaja mora da shvati da ako nije sposoban za Evropu svoje mesto prepusti nekom sposobnijem,pozdrav svim iskrenim delijama

Sech
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    A vi ste pokazali da jeste ne moze te nikoga da pobedite.Kako se ono kaze bolje biti prvi na selu nego zadnji u gradu.
    To samo debil moze da kaze,mora da si sa sela

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Sech
    Citat Original postavio Anonymous
    To samo debil moze da kaze,mora da si sa sela
    Tacno je sa sela sam,a ti si verovatno neki napaljeni Beogradjanin

Jelena-Vukovar
    Guest

Podrazumevano

Dosla sam iz Hrvatske na Marakanu samo da bih bodrila Zvezdu i moram reci da,iako je izgubila,ni u kom slucaju nije obrukala!Mozda ulaznica je 200 dinara,ali biti na Marakani neprocenjive je vrednosti!Atmosfera i delije su nezamenjivi!!!

Početnik
    Učlanjen
    18.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Hm.Brate pogreshno tumachish utakmice.Budi realan.Ako vi niste mogli da prodjete u ligi shampiona i obrukali naciju,nemojte druge kriviti.Zvezda nije obrukala protiv Norvezana ni najmanje !!![/b]

Slične teme

1. Kad kriv nije kriv
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 23.08.2008., 02:03
  2. Da li vam je kriv?
    Autor Rudjer u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 07.10.2006., 22:19
  3. koje posle Rozenborga
    Autor Buna u forumu Fudbal
    Odgovora: 1