kontracepciona sredstva

maggie812:
Želim da jednom on svrši u mene a da se ne bojimo. Interesuje me da li postoji neko sredstvo koje mogu ja da stavim (a da to nisu dijafragma... nego nesto sto bisamo mogla da ubrizgam) i da se opustimo?


Valjda osetis kada ces da dobije?

To znaci da su ti prosli plodni dani.

Tada "sipas i ne mislis"

Ili ako redovno dobijas posle odredjenog broja dana znas otprilike, pa rokaj!!!

Tako ja radim. ;)
 
maggie812:
Želim da jednom on svrši u mene a da se ne bojimo. Interesuje me da li postoji neko sredstvo koje mogu ja da stavim (a da to nisu dijafragma... nego nesto sto bisamo mogla da ubrizgam) i da se opustimo?
Kontracepciona? Gdje nađe taj izraz? :lol:
Otiđi u apoteku pa će ti apotekarka izložiti čitav arsenal intrauterinih kontraceptivnih sredstava. Pjene, filmovi, spirala (ako nisi rađala otpada), aparatića "mejbi bejbi" :lol: za određivanje plodnih dana itd.
Nego, špta fali kondomu? Em štiti od infekcija, em od začeća, a imaš osjećaj da tvoj momak ejakulira "unutra"?
 
Davno, dok sam cekala red kod ginekologa, citala sam one razne casopise koje mozes naci tamo. I tu sam citala da postoji neka "kreme" koja se ubrizga direktno u vaginu i odmah posle 2 minuta mozes voditi siguran sex. Svesna sam ja da to ne stiti od polinh bolesti, vec samo od trudnoce, sto meni i treba. Poprilicno sam sigurna da se to ne zove ABF film.
Kako izgleda taj ABF flim i kako se koristi?
 
jao, ja sam mozda ime zaboravila
al se to kupi u apoteci i dobijes desetak "filmova" i izgledaju tako kao najlon...mali cetvrtasti najlon koji stavis sto dublje u vaginu nekih pola sata prije sexa (ne sjecam se detalja-oprostices)...on se rastopi i "ubije" sperminu mogucnost da pravi bebe :D
imaju i kreme i nekakva cuda al' ja sam eto koristila taj film
 
ovako izgleda otprilike
filmhandpto.jpg
 
E ljudi nemoj da gutate te gluposti trba bre da imate decu svaka hemija je opasna postoje ultra tanki durex condomi to je zdravije , a nije neka velika razlika u osecaju.
p.s O
Ovoj zemlji su potrebna zdrava deca!!!!!!!!!!!
 
-Eva-:
Kontracepciona? Gdje nađe taj izraz? :lol:
Otiđi u apoteku pa će ti apotekarka izložiti čitav arsenal intrauterinih kontraceptivnih sredstava. Pjene, filmovi, spirala (ako nisi rađala otpada), aparatića "mejbi bejbi" :lol: za određivanje plodnih dana itd.
Nego, špta fali kondomu? Em štiti od infekcija, em od začeća, a imaš osjećaj da tvoj momak ejakulira "unutra"?

Kakav je taj Maybe-Baby?? Mislim da li stvarno odredjuje plodne dane ili ne?? Da li devojka stvarno oseti kada momak ejakulira u kondom?? Mislim, i ja cesto to radim, ali iskreno, meni je bzv osecaj... nekakako mi je mnogo "lepse", kada bez kondoma dozivim vrhunac!!
 
comandos:
E ljudi nemoj da gutate te gluposti trba bre da imate decu svaka hemija je opasna postoje ultra tanki durex condomi to je zdravije , a nije neka velika razlika u osecaju.
p.s O
Ovoj zemlji su potrebna zdrava deca!!!!!!!!!!!

Slazem se. Durex Ultra Light su mi odlicni! Jedino im je cena ubitacna, al ajd... Nego, da li je neko probao Sico kondome?? Postoje tanki kondomi, i neki EXTRA tanki.... http://www.sico.co.yu/html/kondomi.html
 

Back
Top